18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Na wstępie zaznaczam, że temat jest dla osób, które posiadają prawo jazdy i jeżdżą. Jeśli nie należysz do tych osób, robisz scroll down i broń boże nie komentujesz, bo gówno wiesz na ten temat.

Na pewno wszyscy znacie taką sytuację: Stoisz na światłach, przed tobą kilka(naście) aut, zapala się zielone i... wszyscy stoją. Dlaczego? Otóż winę za to ponoszą, jak to ja ich nazywam, muły światłowe. Wskakuje zielone, a oni stoją, bo jeden idiota coś wpierdala, druga cipa poprawia makijaż w lusterku, trzeci zjeb pisze smsa, czwarty imbecyl się zagadał, a piąty pajac zamyślił. Mogłoby na zielonym przejechać 10 aut, ale wystarczy jedna taka końska spierdolina, która przyblokuje, i przejadą może 4.

Słuchajcie - samochód stojący na światłach to nie jest kurwa stołówka, salon kosmetyczny, budka telefoniczna, czy pierdolona świątynia dumania. Jesteś uczestnikiem ruchu, a blokując lub spowalniając go należy ci się chuj w dupę, utrata prawa jazdy i taki mandat, żebyś przez resztę miesiąca wpierdalał tynk ze ściany.

Jeśli stoisz na światłach pierwszy, to nie myślisz o niebieskich migdałach, tylko patrzysz na sygnalizator. W momencie jak zapali się pomarańczowe - ruszasz. W momencie jak zapali się zielone - twoje koła przekraczają linię. Jeśli nie jesteś pierwszy, ruszasz w tym momencie, w którym ruszy auto przed tobą.
Kumają?

Nie twierdzę, że siedząc za kierownicą nie wolno jeść, gadać, myśleć, tylko że trzeba robić to tak, żeby innym uczestnikom ruchu nie przeszkadzać. Jeśli tak nie potrafisz, to powinieneś oddać swoje prawo jazdy do urzędu i przesiąść się na zasrane wrotki.

Ludzie zastanawiają się, skąd się biorą korki w miastach. Głównie właśnie stąd. Jeśli zielone przepuszcza powiedzmy te 10 aut, a w grupie tych 10 znajdzie się jeden muł, to już nie przejedzie 10, tylko powiedzmy 4. Kilka razy tak i co się dzieje? Kolejka się wydłuża.

Naprawdę, bądźmy ludźmi, a nie pierdolonymi świętymi krowami.

Dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-12-19, 18:13 1
@up Są, czasem nawet działają. Podobno.

A prawda jest taka, że każdemu się czasem trafi przyjebać mułem na światłach. Też mi się zdarza, zwłaszcza jak jestem niewyspany, ale nie blokuję aż tak żeby mnie ktoś zdążył strąbić. Mimo to mam zawsze poczucie winy, bo sam rzucam chujami jak to ja przez kogoś nie zdążę przeskoczyć.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-12-19, 18:13 8
BongMan napisał/a:

Na wstępie zaznaczam, że temat jest dla osób, które posiadają prawo jazdy i jeżdżą. .

Posiadanie prawa jazdy , nijak się ma do tego czy potrafisz jeździć czy nie. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
jabba_the_hutt 2013-12-19, 19:34 2
Najbardziej wkurwiający są ludzie, którzy nie potrafią odpowiednio szybko ruszyć ze świateł, przy których zamontowany jest ten cudowny licznik, który odmierza czas do zielonego.
Zgłoś
Avatar
spektator 2013-12-19, 19:41
Jest na to jedno rozwiązanie, minutniki na sygnalizatorach. Wtedy każdy wie za ile zapali się kolor zielony i może się wcześniej przygotować do startu. Ale zarządcy dróg wolą nawpierdalać znaków jeden za drugim, każdy na osobnym słupku zamiast inwestować w coś sensownego.
Zgłoś
Avatar
Cichy23 2013-12-19, 19:43 3
Bardziej przeszkadzają mi kierowcy, którzy w terenie zabudowanym zapieprzają po 80km/h i więcej. I nie mówię tu o dwupasmowej drodze z ograniczeniem do 50 tylko o małych miejscowościach. Moje okolice są świetnym miejscem żeby zobaczyć co mam na myśli.
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2013-12-19, 19:43 8
O, wreszcie jakiś temat z którym się zgodzę w 100%.
obecnie pomieszkuję w Olsztynie, w którym co 200 metrów są pieprzone światła, na których czerwone trwa średnio około 2 minut (niestety kierowcy o takim wynalazku jak sekundniki mogą tylko pomarzyć), a gdzie zielone to około 20 sekund. O godzinie 7 odcinek 2 kilometrów pokonuje się grubo ponad pół godziny, przez te PIERDOLONE muły światłowe. Czy tak ciężko jest ogarnąć, że nie jest się jedynym uczestnikiem ruchu drogowego?
Każdemu, kto nie potrafi szybko i zwięźle ruszyć swojego samochodu serdeczny chuj w dupę.
Zgłoś
Avatar
Pysio0 2013-12-19, 19:44 3
Coś mi się zdaję, że BongMan napisał ten temat stojąc na światłach w korku.
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-12-19, 19:45
Ty i tak w tylu miejscach pracujesz i jestes zaraz ze pewnie nie jedzisz fura tylko uzywasz scrola teleportacji
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-12-19, 19:47 6
A mnie od jak ty ich nazywasz mułów, bardziej wkurwiają, bongmany światłowy- czytaj debile naparzajacy w klaksony 0,004 s po zapaleniu sie zielonego światła
Zgłoś
Avatar
seracon 2013-12-19, 19:48 6
Bongman nie dostał prawa jazdy, on je wymyślił! Tak samo jak samochody, przepisy ruchu drogowego, powietrze i słońce.
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2013-12-19, 19:48 1
Nie chciało mi się czytać Komentarzy ale Do tych Mułów Mogłeś Dodać Też Jebane Pizdy które Po za Terenem zabudowanym jadą 60 KM

do Twojego stwierdzenia dodam że Według mnie 90% wypadków jest spowodowana Przez Przymułów na światłach i Przez cweli jadących Poniżej Prędkości dozwolonej na Poparcie Mojej teorii dodam że znam Przedstawicieli Którzy Przez takie cioty zamiast Skończyć pracę o 15 Kończą o 20 a i Niestety znałem Paru Którzy zginęli wyprzedzając na 6 żeby nie stracić pracy

więc do Twojej Wypowiedzi dodał Bym taki śmieszny Fakt który Opisałem

Sam dużo Prowadzę poza miastem i na trasie 15 Minutowej gdzie Nie da razy wyprzedzać dosyć często wlekę się dobre 30 minut za zjebem Który jedzie 40-60 Km na godzinę Poza terenem zabudowanym ( dla nie zorientowanych Dozwolone 90 nie Licząc Ograniczeń ) więc Trzeba napisać Petycję do Tuska jak chce łatać Dziurę Przebudowom to na Takich skurwysynach którzy Za Ostrożnie Prowadzą
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2013-12-19, 19:50 1
MaszAyahuaskę napisał/a:

Posiadanie prawa jazdy , nijak się ma do tego czy potrafisz jeździć czy nie. Pozdrawiam.



No tak, przecież jak złośliwy egzaminator ujebał Cię 17 raz, Najebałeś 24 pkt karne za wyprzedzanie traktora na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych czy inne combo, albo sędzia cham zabrał ci prawko za 0,2000000001 ‰ alko potwierdza to jak jesteś zajebistym kierowcą. pozdro 666
Zgłoś
Avatar
rdyy 2013-12-19, 19:58 1
Natrafiam na takich ludzi może raz na tydzień gorsi są Ci, którzy wjeżdżają na skrzyżowanie chociaż nie mają miejsca żeby je opuścić. I to nie jest tak że nie widzą czy kij wi jaką tam wymówkę można do tego dojebać, jeszcze na czerwonym się ch*je ładują byle tylko być 0,5 m za sygnalizatorem. A Ty potem czekaj 3 rundki świateł aż się znajdzie ktoś normalny.
Zgłoś
Avatar
tuskers4 2013-12-19, 20:02 5
Autor tematu jak dla to jakas "doskonala" pizda ktora na swiatlach stoi z wlaczonym biegem i wcisnietym sprzeglem, nie odrywa wzroku od sygnalizatora, i jest kurwa perfekcyjna. Sa ludzie ktorzy zamulaja notorycznie. To fakt, nie o tych mowie. Jestem kierowca od kilku dobrych lat, najebalem kilometrow wiecej niz nie jeden z was (okolo 2 mln). I kurwa nie raz "zamulilem" na swiatlach i dlatego juz jestem ten zly a ty masz bol dupy. Czesto stojac na swiatlach masz czas zeby zrobic cos co musisz a to jest malo bezpieczne zeby robic to w trakcie jazdy. na przyklad czekasz na pilna wiadomosc sms i czytasz go w czasie jazdy, czy wolisz poczekac i zrobic to bezpiecznie nie narazjac innych, niewinnych. Jak ty robisz wypadek to chuj z toba, szkoda tych niewinnych. Sadze ze autorem tematu jest jakis szczeniak ktory dostal od ojca golfa III a prawko ma pol roku i uwaza sie za pro drivera.
Zgłoś
Avatar
menelutor 2013-12-19, 20:02
Ja bym chciał nadmienić, że nie istnieje w kodeksie światło pomarańczowe. Ono jest żółte, bez względu na to jakim się wydaje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie