18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Drogi 2013-09-15, 21:28
Przed II Wojną Światową był Kryzys, były manewry Rosji przed Polską Granicą, Dzisiejsze Czasy- Kryzys, Manewry Białoruskich i Ruskich Wojsk przed Polską Granicą, i teraz ta walka o Syrie, Mamy Sojusz z NATO więc pierwsi jesteśmy od odstrzału przez Rosjan bo jesteśmy bliżej ich, Dlaczego by mieli nas atakować? prosty warunek Sojusz z USA-NATO
Zgłoś
Avatar
Zyragon 2013-09-15, 21:56
jak by porównać apokalipse świętego jana do dzisiejszych czasów oraz inne słynne przepowiednie to by sie zgadzało
Zgłoś
Avatar
Cytrian 2013-09-16, 12:50
RockyWood napisał/a:

Thia... George Carlin wytłumaczy wam logikę wiary w bożka



Bóg potrzebuje pieniędzy? a to nowina To udzie ich potrzebują, przypomnę, że większość tzw tacy idzie na caritas. Widze, że propaganda onetu i TVN ma się dobrze gimby łykają głęboko
Zgłoś
Avatar
alkem1 2013-09-16, 19:40
Jeździli ostatnio u nas w mieście zatrzymałem kolesia bo nie mogłem uwierzyć w to co widzę,
mina gościa po uprzejmym spier***aj z mojej strony
-bezcenna
Zgłoś
Avatar
l................x 2013-09-17, 19:16
Przed chwilą na Biskupinie głosili swoje "prawdy", szybko upomnieni i wykopani Ciekawi mnie, jaka to jest sekta
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2013-09-20, 19:40
nie pierdoliłbym się tylko uciszył to dziadostwo... a sposoby jak zrobić to bez dotykania tego samochodu, się zna ;]
Zgłoś
Avatar
trabus 2013-11-29, 22:14
Ładnie kurwa Szkoda, że u mnie tacy nie jeżdżą W sumie u mnie nikt nie jeździ mieszkam na zadupiu i nikt mnie nie lubi
Zgłoś
Avatar
Rysiek86 2013-11-29, 22:14
Kurwa Lepsze od jechowców
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-11-29, 22:15
A ja głupi myślałem na początku, że typ wiezie na dachu skrzynkę browara...
Zgłoś
Avatar
cancerous 2013-11-29, 22:24 1
kooria street view
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2013-11-29, 22:26
u mnie jeździł ten sam typ, nawet ma jakąś stronę internetową. generalnie można wyczytać, że stracił firmę i mu się lekko popierdoliło pod kopułą
Zgłoś
Avatar
emka1990 2013-11-29, 22:49
I co? To jest wg Was oznaką debilizmu? Katole itd. ??

A jak islamy w którymś mieście w UK, Bristol albo Blackpool przejęli władzę nad miastem i porozwieszali głośniki na co drugim słupie i nadają świątek,piątek czy niedziela co 3 godziny swoje Allahy Akbary i inne chuj wi co proroka Machujmeta nawoływania do nienawiści wobec innowierców to jest ok? Cieszcie się z tego co mamy w tej Polsce, bo niedługo nastanie czas ciapolców i będziemy dopiero mieli powody do marudzenia.
Zgłoś
Avatar
golden8426 2013-11-29, 22:52
kurwa, mam nadzieje ze nie jedzie w moja strone
Zgłoś
Avatar
addieundead 2014-08-28, 16:50
Ja pierdolę, nie ma miesiąca żebym skurwysyna gdzieś nie słyszała. Mieszkałam kiedyś na Nowym Dworze (tam jest epicko rozbudowany przystanek (osobny pas dla autobusów i te sprawy). No i stoję sobie na tym przystanku, jesień, już pizgało, nagle słychać kutasiarza. Po chwili nadjeżdża tą swoją mydelnicą i zjeżdża sobie z jezdni na ten pas dla autobusów, no fucks given. Wiadomo, Nowy Dwór ruchliwy, jeśli chodzi o autobusy. A skurwesyn parkuje na środeczku, jak od linijki, i wciąż zapuszczając te swoje pierdolone przesłania wysiada z auta z plikiem ulotek w łapsku. I chodzi od człowieka do człowieka, dwoi się i troi, rozdaje te swoje pierdolone przesłania, nadjeżdża autobus i nie ma jak przejechać, bo wielki prorok Kutas Kutasiarski biega po przystanku rozdając śmieci (swoją drogą, pewnie wielu "obdarowanych" zużyło je na ogrzewanie), opamiętał się dopiero jak kierowca zaczął trąbić. Nosz kurwa jego mać, ja rozumiem, są różne choroby psychiczne, ale bez przesady, kurwa, jak mi tacy ludzie działają na nerwy. A wierz sobie kurwa w co chcesz, ale zostaw to dla siebie! Moja babka, moher rasowy, zapewne pana Kutasiarza by jedynie pożałowała, nawet by się nie przejęła jego proroctwami, tylko stwierdziłaby, że facet jest chory. Ja, ateista lub nie, podzieliłabym jej zdanie i chętnie skierowałabym faceta do pokoju bez klamek. Ja pierdolę, podnosi tylko ludziom ciśnienie, pojeb jeden. Dziękuję, wyżyłam się.
Zgłoś