18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
FeeGiee 2022-08-12, 16:50 9
Wujeked89 napisał/a:

Sam jesteś kurwa świnia, normalna zdrowa babka



ty chyba kurwa ślepy jesteś
Zgłoś
Avatar
encoder178 2022-08-12, 16:54 12
chorym napisał/a:

tłusta, paskudna, potem waląca, świnia, brzydzą mnie ludzie z nadwagą, mam nadzieję że szybko wyginiecie razem z nikkersami



Pizdę ma, a nie nadwagę. Zakładam, że jesteś typowym suchoklatesem z genetyczną wadą jelit (tj. możesz ojebać obiady dla 10 osób i nic ci nie przybędzie wagi bo wszystko wysrasz zanim się wchłonie) i próbujesz się dowartościować, bo możesz otoczyć biceps 2 palcami i ci jest z tego powodu przykro. Babka jest w 100% normalna. Brak tkanki tłuszczowej na ciele to jest kurwa choroba. Jebani anorektycy.. Co najgorsze tego typu osoby zawsze mają nierówno pod sufitem. 0 przyrostu mięśni po treningach, 0% tłuszczu pod skórą - sama skóra, kości i bebechy. 40kg chodzącego gówna, niedobory chyba każdej witaminy i minerałów przez co cały ryj w syfach, łapy jak komar, ale jak kogoś trzeba obrażać to pierwszy
Babka jest w porządku. Nie jest wysportowana, percepcja chujowa, ale nie jest grubą świnią jak ty to nazywasz.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2022-08-12, 17:00 6
"z nikkersami, czytać debilu nie potrafisz?"

To w narzeczu z twojej lepianki ?
Zgłoś
Avatar
Wujeked89 2022-08-12, 17:43 1
chorym napisał/a:

tłusta, paskudna, potem waląca, świnia, brzydzą mnie ludzie z nadwagą, mam nadzieję że szybko wyginiecie razem z nikkersami



Żylaki Ci nie popękały mały pędzelku???

Zgłoś
Avatar
robsonx79 2022-08-12, 17:46 1
To nie kwestia wagi, tylko tego że to niezdara jest i tyle. Raczej żadnych sportów, szczególnie opartych na równowadze, to nie uprawia.
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2022-08-12, 18:10 10
Wujeked89 napisał/a:

Sam jesteś kurwa świnia, normalna zdrowa babka



Prosiak enjoyer xDDDDD
Zgłoś
Avatar
Donekk 2022-08-12, 19:27 4
Caban1908 napisał/a:

Prosiak enjoyer xDDDDD



Pełno zoofilów. Gdzie harpun?
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-08-12, 19:31 3
Wujeked89 napisał/a:

Sam jesteś kurwa świnia, normalna zdrowa babka



Skąd wiesz, że zdrowa? A może ma grzybicę i AIDS?

Albo co gorsza śmiertelnego, bezobjawowego covidka?
Zgłoś
Avatar
yfd 2022-08-12, 20:11 16
encoder178 napisał/a:

p*zdę ma, a nie nadwagę. Zakładam, że jesteś typowym suchoklatesem z genetyczną wadą jelit (tj. możesz oj***ć obiady dla 10 osób i nic ci nie przybędzie wagi bo wszystko wysrasz zanim się wchłonie) i próbujesz się dowartościować, bo możesz otoczyć biceps 2 palcami i ci jest z tego powodu przykro. Babka jest w 100% normalna. Brak tkanki tłuszczowej na ciele to jest k***a choroba. j***ni anorektycy.. Co najgorsze tego typu osoby zawsze mają nierówno pod sufitem. 0 przyrostu mięśni po treningach, 0% tłuszczu pod skórą - sama skóra, kości i bebechy. 40kg chodzącego gówna, niedobory chyba każdej witaminy i minerałów przez co cały ryj w syfach, łapy jak komar, ale jak kogoś trzeba obrażać to pierwszy
Babka jest w porządku. Nie jest wysportowana, percepcja ch*jowa, ale nie jest grubą świnią jak ty to nazywasz.



Co Ty pierdolisz, ma nadwagę i ruchy jak upośledzony człowiek, nie wiem jak można się tak zapuszczać. Ty też pewnie kurwa w bicepsie 50 i nawet dupy podetrzeć nie możesz normalnie. Lepiej być chudym niedojebkiem i mieć normalną motoryczność ruchową niż ulaną kurwą co później nawet z auta wyjść nie może. Co z tego, że podniesiesz 200 kg jak z Ciebie 5 minut truchtu robi zdechłego kapcia. Rozumiem wysportowanego, dobrze zbudowanego chłopa co waży około 90 kilo przy 180 cm ale nie kurwa 120 kg przy 160cm.
Zgłoś
Avatar
encoder178 2022-08-12, 21:07 6
yfd napisał/a:

Co Ty pierdolisz, ma nadwagę i ruchy jak upośledzony człowiek, nie wiem jak można się tak zapuszczać. Ty też pewnie kurwa w bicepsie 50 i nawet dupy podetrzeć nie możesz normalnie. Lepiej być chudym niedojebkiem i mieć normalną motoryczność ruchową niż ulaną kurwą co później nawet z auta wyjść nie może. Co z tego, że podniesiesz 200 kg jak z Ciebie 5 minut truchtu robi zdechłego kapcia. Rozumiem wysportowanego, dobrze zbudowanego chłopa co waży około 90 kilo przy 180 cm ale nie kurwa 120 kg przy 160cm.



Oho, zabolało. Trafiono w punkt
Nie kurwa, nie jest spasiona. Człowiek jest stworzony, aby mieć tkankę tłuszczową i 10-15% wagi ciała (10% faceci, ~15% kobiety) to optymalna wartość. Poniżej tej wartości to jest już niedożywienie anorektyku i nie usprawiedliwiaj swojego niedojebania. Z wami to zawsze tak jest - widzą silniejszego od siebie, to napiszą jakiś bzdet żeby się dowartościować. Widzą wadę to jadą po człowieku i potem ma zrytą psychikę mimo, że wszystko jest git. Jebane przegrywy.
Dla twojej informacji ćwiczę od kiedy pamiętam i nigdy nie zmniejszę % wagi ciała tłuszczu poniżej 10%. Nie raz tak robiłem i potem czułem się fatalnie. Organizm musi mieć dostęp do energii ot tak, zwłaszcza przy krótkich intensywnych wysiłkach. Jak się ma tylko 5% tłuszczu w wadze ciała to jest się chodzącym gównem solidnego źródła energii i to, że ważysz 50kg, chodzisz w dziecięcych ubraniach, bo jesteś kurwa taki mały (w gabarytach), to nie jest powód do dumy, a do żalu.
Dla twojej informacji, ważę 99kg przy wzroście 186cm i przejechałem maraton rowerowy 520km bez dużych kryzysów więc nie wiem co ty pierdolisz. Wystarczy regularnie ćwiczyć, zdrowo i solidnie się odżywiać i nie brać sterydów jak to typowe debile i będzie wszystko nawet lepiej niż dobrze.
Zgłoś
Avatar
Kicosławek 2022-08-12, 23:07
Chuj w to , że drabinka metr dalej
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-08-12, 23:12 5
encoder178 napisał/a:

Oho, zabolało. Trafiono w punkt
Nie kurwa, nie jest spasiona. Człowiek jest stworzony, aby mieć tkankę tłuszczową i 10-15% wagi ciała (10% faceci, ~15% kobiety) to optymalna wartość. Poniżej tej wartości to jest już niedożywienie anorektyku i nie usprawiedliwiaj swojego niedojebania. Z wami to zawsze tak jest - widzą silniejszego od siebie, to napiszą jakiś bzdet żeby się dowartościować. Widzą wadę to jadą po człowieku i potem ma zrytą psychikę mimo, że wszystko jest git. Jebane przegrywy.
Dla twojej informacji ćwiczę od kiedy pamiętam i nigdy nie zmniejszę % wagi ciała tłuszczu poniżej 10%. Nie raz tak robiłem i potem czułem się fatalnie. Organizm musi mieć dostęp do energii ot tak, zwłaszcza przy krótkich intensywnych wysiłkach. Jak się ma tylko 5% tłuszczu w wadze ciała to jest się chodzącym gównem solidnego źródła energii i to, że ważysz 50kg, chodzisz w dziecięcych ubraniach, bo jesteś kurwa taki mały (w gabarytach), to nie jest powód do dumy, a do żalu.
Dla twojej informacji, ważę 99kg przy wzroście 186cm i przejechałem maraton rowerowy 520km bez dużych kryzysów więc nie wiem co ty pierdolisz. Wystarczy regularnie ćwiczyć, zdrowo i solidnie się odżywiać i nie brać sterydów jak to typowe debile i będzie wszystko nawet lepiej niż dobrze.



Tak sobie was czytam do kolacji i jednak gość z którym się kłócisz ma rację. Babka ma nadwagę. Jeszcze nie hardcorowa, ale już szkodliwą dla zdrowia na kilku poziomach. Jak masz podobną to weź się za siebie lepiej.
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-08-12, 23:21 6
encoder178 napisał/a:

Oho, zabolało. Trafiono w punkt
Nie kurwa, nie jest spasiona. Człowiek jest stworzony, aby mieć tkankę tłuszczową i 10-15% wagi ciała (10% faceci, ~15% kobiety) to optymalna wartość. Poniżej tej wartości to jest już niedożywienie anorektyku i nie usprawiedliwiaj swojego niedojebania. Z wami to zawsze tak jest - widzą silniejszego od siebie, to napiszą jakiś bzdet żeby się dowartościować. Widzą wadę to jadą po człowieku i potem ma zrytą psychikę mimo, że wszystko jest git. Jebane przegrywy.
Dla twojej informacji ćwiczę od kiedy pamiętam i nigdy nie zmniejszę % wagi ciała tłuszczu poniżej 10%. Nie raz tak robiłem i potem czułem się fatalnie. Organizm musi mieć dostęp do energii ot tak, zwłaszcza przy krótkich intensywnych wysiłkach. Jak się ma tylko 5% tłuszczu w wadze ciała to jest się chodzącym gównem solidnego źródła energii i to, że ważysz 50kg, chodzisz w dziecięcych ubraniach, bo jesteś kurwa taki mały (w gabarytach), to nie jest powód do dumy, a do żalu.
Dla twojej informacji, ważę 99kg przy wzroście 186cm i przejechałem maraton rowerowy 520km bez dużych kryzysów więc nie wiem co ty pierdolisz. Wystarczy regularnie ćwiczyć, zdrowo i solidnie się odżywiać i nie brać sterydów jak to typowe debile i będzie wszystko nawet lepiej niż dobrze.



Dekoder, chyba masz źle że skalowany faldomierz. 15% tłuszczu to ona by chciała mieć. Słyszałeś o otluszczeniu narządów? Tłuszcz nie znajduje się wyłącznie pod warstwa skóry. Ta locha ma z 50% łoju w tuszy
Zgłoś
Avatar
chorym 2022-08-12, 23:24 5
ilu spaślaków się spruło hehehehehe zamiast tak szybko odpisywać to byście poszli pobiegać
Zgłoś
Avatar
victorszapapapolis 2022-08-13, 1:49
piełdolony kocmołuch= do garów!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie