18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Aport!
~Nei • 2017-04-04, 9:44

Niby jest czarny, a jednak pomyślał
Zgłoś
Avatar
Sidi666 2017-04-04, 10:15 9
I niech mi ktoś teraz powie, że zwierzęta nie myślą.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-04-04, 10:18 64
Nei napisał/a:


Niby jest czarny, a jednak pomyślał



Widzisz, bo czarny pies ma tylko futro czarne a pod tym jest różowo-biała skóra, czyli taki brunet po prostu...
Zgłoś
Avatar
InSanek 2017-04-04, 11:14 6
Nei napisał/a:


Niby jest czarny, a jednak pomyślał


Wody się jednak bał
Zgłoś
Avatar
animal3 2017-04-04, 11:20 6
czarni zawsze boją się wody
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-04-04, 22:06
Mnie bardziej ciekawi jak wyliczył, że doskoczy do brzegu. Jak wiemy to działa w dwie strony kiedy nie masz stabilnego(stałego) podłoża. Skok był jakieś 5 razy prawdopodobnie mniejszy jak nie więcej, a jednak skubaniec jakoś doskoczył. Zadziwiające. Czy wziął taką fizykę pod uwagę czy po prostu sfarcił? Większość ludzi tego nie bierze pod uwagę jak zauważyliśmy...
Zgłoś
Avatar
draxiem2 2017-04-05, 5:54
@up zamknij morde
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2017-04-05, 20:24
nano50 napisał/a:

Mnie bardziej ciekawi jak wyliczył, że doskoczy do brzegu. Jak wiemy to działa w dwie strony kiedy nie masz stabilnego(stałego) podłoża. Skok był jakieś 5 razy prawdopodobnie mniejszy jak nie więcej, a jednak skubaniec jakoś doskoczył. Zadziwiające. Czy wziął taką fizykę pod uwagę czy po prostu sfarcił? Większość ludzi tego nie bierze pod uwagę jak zauważyliśmy...



Nie "wziął pod uwagę taką fizykę", tylko zapewne robił to setki razy to się metodą prób i błędów nauczył. Ludzie też się najczęściej tak uczą nowych rzeczy jeśli nie mają od kogo podejrzeć.

No ale jak na psa i to chyba jakiegoś kundla to i tak kozak.
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-04-06, 23:26
No właśnie nie do końca. Psy zazwyczaj wyznają zasadę uda się albo nie. Jak mają jakiś pomysł i on nie wyjdzie to nie próbują drugi raz. Gdzieś czytałem, że to zjawisko ma miejsce zawsze. Sprawdzili na 20 psach i żaden nie podjął się drugiej próby zrobienia czegoś po pierwszym nieudanym razie.
Zgłoś