18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Apsik!
~_Yarko_ • 2024-06-18, 12:13
Już nawet kichnąć nie można?


No to masz.

Anapskaja, Rosja.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-18, 19:44 7
mun66 napisał/a:

Maseczki nosiłeś dla tych, dla których nie był bezobjawowy cepie. 200 tys. ludzie umarło.



Kurwa wyprany łeb jeszcze się nie obudził. Poszedłeś zajebać już 14 dawkę?
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-06-18, 20:15
cichygracz napisał/a:

Daj namiary na siebie to cię skroje 🤣🤣



Co mi zostało, najwyżej mnie z dupy możesz skroić
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-06-18, 21:33
darnext123 napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze chłop sobie kichnął a patus szukał zaczepki. Szkoda tylko że chybił i dźgnął go w ramię. Jakby trafił w szyję to sporo % na to że patus wykrwawił by się po drodze



Jakie ramię?
8 pixeli masz na ekranie?
Dostał w okolicę tętnicy podobojczykowej, która na dużym odcinku jest "na wierzchu". Jeżeli dobrze trafił to RIP.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-06-18, 22:34 1
Co do covida i plotek swego czasu że tacy ratownicy medyczni zarabiają po 20-35k /msc nie chciało mi się wierzyć - ale kurwa mam kumpla który własnie jako takowy pracuje - po 1,5 roku ma własne mieszkanie gdzie normalnie dalej by na nie zbierał a pandemia pozwoliła w te 1,5 roku zaoszczędzić ile normalnie z 5-7 lat by zbierał ...
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-06-18, 22:37
Lubieketchup napisał/a:

Szkoda że jak byłem młodszy to byłem pizdą i dałem się skroić parę razy
A tak serio nadal jestem jakby ktoś pytał


Szukasz partnera do ruchania, czy jaki chuj?
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-06-18, 22:49
kłakizesrakikupadupa napisał/a:

Szukasz partnera do ruchania, czy jaki chuj?



Jaki chuj
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-06-19, 11:14
Wonsaty_Wonsacz napisał/a:

Ludzie z zawałami, wylewami, zakrzepami itp. zamiast na odpowiednie oddziały trafiali na kowidowe, bo po kilku godzinach zdychania w karetce wyszedł im fałszywie pozytywny test i kilka stówek wpadło do kieszeni personelu, a nfz też zadowolony, bo opieka na oddziałach specjalistycznych swoje kosztuje.



dokładnie, radzę sobie poczytać o sprawie "łowcy skór" jeżeli nie wierzysz że służba zdrowia mogła by coś takiego zrobić
znajomy lekarz teraz już prawie lat 60 opowiadał mi że karetki jeździły nie do potrzebujących (chyba że jakiś wypadek) a do rodzin pijaków, rodzinka płaciła a lekarz robił zastrzyk otrzeźwiający z disulfiramu oraz podpinali kroplóweczkę i tak sobie dorabiali....
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2024-06-19, 23:00
mun66 napisał/a:

Maseczki nosiłeś dla tych, dla których nie był bezobjawowy cepie. 200 tys. ludzie umarło.



Mam teściowa w szpitalu baranie ,umarli ale nie na żadnego covida , za wpisanie w kartę zgonu z powodu covida lekarze i szpital dostawali potężny hajs , moja teściowa przytuliła w 5 miesięcy 75 tysięcy , złotych , ale tego co w tv ani ja youtubie nie powiedzieli nie , Covid nie istniał ani nie istnieje!!
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-06-23, 1:30
Mirek19850509 napisał/a:

Mam teściowa w szpitalu baranie ,umarli ale nie na żadnego covida , za wpisanie w kartę zgonu z powodu covida lekarze i szpital dostawali potężny hajs , moja teściowa przytuliła w 5 miesięcy 75 tysięcy , złotych , ale tego co w tv ani ja youtubie nie powiedzieli nie , Covid nie istniał ani nie istnieje!!



Nie istniej twój mózg.
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2024-06-23, 14:51
mun66 napisał/a:

Nie istniej twój mózg.



Za.to twój potrafi tylko łykać co ci wcisną w medialnej propagandzie , zawsze coś
Zgłoś