18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Apteka
WomanOfIron • 2013-07-31, 13:03
Sytuacja autentyczna, sprzed chwili.

Siedzę u matki w aptece, przychodzi mężczyzna z receptą, na oko około 70 lat. Na recepcie dwa opakowania leków dla żony. Facet w pewnym momencie mówi:
-Pani da jedno, co będę starej cholerze kupował dwa, jak nie wiadomo czy dożyje.

Zgłoś
Avatar
zonk 2013-07-31, 13:07 3
Fajnie masz, pewnie gumek i innych specyfików możesz brać z apteki ile chcesz.
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-07-31, 13:15 17
@up

Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-07-31, 13:17 14
tak powiedział, bo pewnie nie miał pieniędzy, żeby wykupić 2 w chuj drogie medykamenty. A że głupio mu przyznać się do tego, że przez sytuację materialną nie jest w stanie wykupić leków, odjebał taką niby żartobliwą gadkę. Tak to jest, niestety nie ma co się śmiać
Zgłoś
Avatar
WomanOfIron 2013-07-31, 13:46 7
zsakuł napisał/a:

tak powiedział, bo pewnie nie miał pieniędzy, żeby wykupić 2 w chuj drogie medykamenty. A że głupio mu przyznać się do tego, że przez sytuację materialną nie jest w stanie wykupić leków, odjebał taką niby żartobliwą gadkę. Tak to jest, niestety nie ma co się śmiać



Facet może nie w chuj bogaty, ale jednak nie ma na co narzekać (mniej więcej znam). Lek kosztował około 5 zł.
Nie mam nic do dodania.
Zgłoś
Avatar
stankry 2013-07-31, 14:45 3


Apteka ku...a.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-07-31, 18:20 11
WomanOfIron napisał/a:



Facet może nie w chuj bogaty, ale jednak nie ma na co narzekać (mniej więcej znam). Lek kosztował około 5 zł.
Nie mam nic do dodania.


a to co innego, przepraszam:* może w zamian za me przeprosiony pokażesz cycki? Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-07-31, 18:26 12
@up

Miszcz podrywu
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-07-31, 20:00 2
@up trzeba próbować! ostatnio moja dziewczyna strasznie straciła na wadze. Zanikają jej krągłości, robi się wiotka... Boje się, że jej koniec jest blisko. chyba ma dziurę albo wentyl przepuszcza
Zgłoś
Avatar
WomanOfIron 2013-07-31, 20:08
zsakuł napisał/a:


a to co innego, przepraszam:* może w zamian za me przeprosiony pokażesz cycki? Pozdrawiam



Jasne, już biegnę ;**
Zgłoś
Avatar
dedli10 2013-08-01, 16:07 1
@UP

To może o adres chociaż go poproś ?
Zgłoś
Avatar
Schizo 2013-08-01, 20:23 2
WomanOfIron napisał/a:

Sytuacja autentyczna, sprzed chwili.

Siedzę u matki w aptece, przychodzi mężczyzna z receptą, na oko około 70 lat. Na recepcie dwa opakowania leków dla żony. Facet w pewnym momencie mówi:
-Pani da jedno, co będę starej cholerze kupował dwa, jak nie wiadomo czy dożyje.



Ja kiedyś stałem dobre pół godziny w kolejce, mimo tego, że były przede mną dwie osoby. Jakaś babcia kupowała pełno różnych preparatów, na co druga babcia się w końcu wkurwiła i mówi do niej:

Po co Ty tyle kupujesz tego Ty głupia babo skoro nie wiesz czy jutro się obudzisz?

Zgłoś
Avatar
Bitels 2013-08-02, 2:22
dziadek już się pogodził ze śmiercią i utratą najbliższych...
Zgłoś
Avatar
Nidrax 2013-08-03, 23:04
WomanOfIron napisał/a:

Siedzę u matki w aptece, przychodzi mężczyzna z receptą, na oko około 70 lat.


Jak na oko, to już nie około... Pleonazmy są błędem językowo-logicznym :p
Zgłoś