18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Arab zaborca
marqustd • 2014-02-23, 19:16
Siedzimy sobie z mamą w kuchni i oglądamy wiadomości. Reporter chodzi po mieście i pyta ludzi czy oddaliby życie za Polskę np. podczas okupacji. Mama skomentowała to w ten sposób:
- No ja nie wiem, czy dałabym radę oddać życie...
- Nie wiem, czemu nie... Jak miałbym żyć pod Niemcem...
- No chyba, że to byliby araby! Nienawidzę arabów!

Zgłoś
Avatar
N527 2014-02-23, 19:53 8
Pod niemcem... Kurwa.

Mój dziadek jakby to zobaczył to by kurwa mu sie walczyć z niemcami (~Nazistami) odechciało za 2WŚ...
Zgłoś
Avatar
slaiter 2014-02-23, 20:28 11
@up podejrzewam, że jakby widział rzeczywistość, to też by zaniechał...
Zgłoś
Avatar
niezly 2014-02-23, 22:32 6
I czym się chwalisz, pseudo-sadystyczną matką idiotką?
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-02-24, 11:00 3
20 piw nie ma a już na głównej... Ktoś tu ma kolegę admina...
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-24, 11:00 2
16 i główna?
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-02-24, 11:06 8
Pytania takiego typu są idiotyczne. Wiadomo że teraz, w tym momencie trudno jest odpowiedzieć "czy zginąłbyś za Polskę w razie okupacji" podczas gdy masz właśnie zaplanowane spotkanie z dziewczyną i coś tam jeszcze. Życie codzienne to nie nagły atak wroga i okupacja - gdyby takowa nastąpiła, na pewno wielu z nas byłoby na to gotowych.
Zgłoś
Avatar
makaveli 2014-02-24, 11:14 1
"Siedzimy sobie z mamą w kuchni i oglądamy wiadomości." Dobrze że kobieta na swoim miejscu!! I do tego telewizor w kuchni żeby nie musiała jej opuszczać...
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2014-02-24, 11:17 8
wajnona napisał/a:

Pytania takiego typu są idiotyczne. Wiadomo że teraz, w tym momencie trudno jest odpowiedzieć "czy zginąłbyś za Polskę w razie okupacji" podczas gdy masz właśnie zaplanowane spotkanie z dziewczyną i coś tam jeszcze. Życie codzienne to nie nagły atak wroga i okupacja - gdyby takowa nastąpiła, na pewno wielu z nas byłoby na to gotowych.



Wkurwiasz mnie, bo po raz kolejny muszę się z Tobą zgodzić, kobieto.

Często jak ktoś zadaje hipotetyczne pytanie, to ma w głowie wyobrażenie danej sytuacji. Jednak nie bierze pod uwagę tego, że osoba wciągana w rozmowę, z reguły ma inne wyobrażenie na ten sam temat i ciężko im się ze sobą zgodzić.
Także tego typu teoretyzowanie jest nieuzasadnione. Każda akcja zależy od sytuacji. Wtedy każdy widzi do czego konkretnie ma się odnieść.

niezly napisał/a:

I czym się chwalisz, pseudo-sadystyczną matką idiotką?


A ty na jakiej podstawie obrażasz jego mamę, śmieciu?
Zgłoś
Avatar
tytus05 2014-02-24, 11:21 3
Żyjemy w kraju idiotów...
Już to raz pisałem, ale napiszę jeszcze raz, bo załamuję się jak czytam takie rzeczy.
Jak to powiedział Patton "celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją".
Co osiągniecie ginąc barany? Kurwa nic! Umrzecie i tyle. To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem, to jest głupota.
Dlatego tyle naszych powstań skończyło się porażką.
Nikt nie pomyślał, że może zamiast bezsensownie ginąć, lepiej jest przeżyć i zrobić coś konstruktywnego. Jak już trzeba walczyć, to trzeba też zwyciężyć, a nie iść i "ginąć za ojczyznę"...
Zacznijcie myśleć tumany.
Zgłoś
Avatar
overgod 2014-02-24, 11:27 5
A ja powiem tak, wynajmuję pokój parze z Iranu. Jako jedyni płacą przed terminem, wysyłają mi potwierdzenie przelewu, utrzymują porządek w pokoju, jest czysto, nie śmierdzi. Natomiast pokoje wynajmowane przez Polaków są zadłużone, syf taki zostawiają po sobie, że to ludzkie pojęcie przechodzi. Jak się upominam o zapłatę zaległości to nasi rodacy mają pretensję, ukrywają się jednym słowem zachowują się jak szczury.

Ciapaci, których widzimy w TV to ludzie prości, niewykształceni, sterowani przez ortodoksyjnych duchownych albo margines, który okupuje zachodnia Europę i jedzie na zasiłku. A teraz odpowiedzcie sobie szczerze jak sprawa wygląda z nami Polakami. Od pyty patoli siedzi na zasiłku i to całymi rodzinami, mówicie brudasy a przypomnijcie sobie jak capi w autobusie czy tramwaju w lato. Capią nasi rodacy. Polak na Polaka patrzy wilkiem...

Uważam, że jako naród naszą jedyna pozytywną cechą jest to, że w ciężkich chwilach potrafimy się zjednoczyć i walczyć, a na co dzień jak mawiał Piłsudski "Naród wspaniały tylko ludzie kurwy"...
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2014-02-24, 11:50 5
Za ojczyznę powinno się zabijać a nie ginąć. Nic jej po trupach.
Zgłoś
Avatar
Provid3r 2014-02-24, 11:52
Ostatnio tu jest moda na historyjki tego typu,że ktoś z rodziny hejtuje murzynów,cyganów czy arabów.Beka,że w Polsce oni są tak na porządku dziennym jak na przykład w niemczech.
gówno wiecie
Zgłoś
Avatar
Ęmi 2014-02-24, 12:00
Kompleks Edypa osignięty....
Do kilku lat zaczną Ci rosnąć włosy na jajach, gratulacje!
Zgłoś
Avatar
derevere 2014-02-24, 12:19 2
Po następnych wyborach, wielu ludzi będzie musiało poświęcić życie na krucjacie smoleńskiej ;/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie