18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
lysout 2015-01-21, 8:16 4
Naturalna selekcja. Rozsądna jednostka pomyślałaby, ze po rozłupaniu arbuza przyjebie w to na czym arbuz stał. Ale najebany debil do rozsądnych jednostek nie należy, szkoda tylko ze za pozszywanie takiego debila zapłacę ja, pan, pani, społeczeństwo...
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2015-01-21, 8:26 3
lysout napisał/a:

Naturalna selekcja. Rozsądna jednostka pomyślałaby, ze po rozłupaniu arbuza przyjebie w to na czym arbuz stał. Ale najebany debil do rozsądnych jednostek nie należy, szkoda tylko ze za pozszywanie takiego debila zapłacę ja, pan, pani, społeczeństwo...



Już się tak nie napinaj. Nie raz jak się było najebanym robiło się głupie rzeczy, które mogły się źle skończyć. Koleś miał pecha, ale nie od razu musi być debilem.
Zgłoś
Avatar
Romo666 2015-01-21, 8:58 1
jestem specjalistą od cukinii lepiej jak ktoś Ci przyjebie w głowę a nie walić czołem w blat xD
Zgłoś
Avatar
pozitivni 2015-01-21, 9:28 4
kaktus83 napisał/a:



Już się tak nie napinaj. Nie raz jak się było najebanym robiło się głupie rzeczy, które mogły się źle skończyć. Koleś miał pecha, ale nie od razu musi być debilem.



Rozumiemy, że walczyłeś głową z arbuzami kiedy te leżały na poduszkach.

Jakim trzeba być skończonym debilem żeby aż takie głupoty robić po pijaku, ale jak widać dla niektórych to normalka nie tylko "za granico".
Zgłoś
Avatar
k................1 2015-01-21, 9:32
Przynajmniej ma pamiatke na cale zycie, a nie tylko przed kompem siedzi
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-01-21, 10:04
arbuz mu oddał żeby, też puścił soki. 1:1
Zgłoś