18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Londyn: aresztowania za krytyczne wpisy o islamie

Tuż po barbarzyńskim morderstwie brytyjskiego żołnierza przez dwóch muzułmanów, brytyjska policja aresztowała czterech mężczyzn za… antymuzułmańskie komentarze na Facebooku i Twitterze.

„The Daily Mail” donosi, że jednym z zatrzymanych jest Flatters Benjamin. Aresztowała go policja w Lincolnshire pod pretekstem zamieszczenia na Facebooku „rasistowskich i antyreligijnych” wpisów, obraźliwych dla wyznawców islamu.

Dwóch innych mężczyzn w środku nocy „stróżowie prawa” aresztowali w Bristolu. Młodym Brytyjczykom, oburzonym zuchwałym morderstwem dokonanym przez muzułmanów, zarzucano „podżeganie do nienawiści rasowej i religijnej.”

Rzecznik policji w Bristolu, Ed Yaxley mówił: - Całkowicie nie do przyjęcia były komentarze skierowane przeciwko części naszej społeczności. Mogły one spowodować wiele szkód tu w Bristolu. Yaxley dodawał, że ludzie zanim cokolwiek napiszą na mediach społecznościowych powinni się dobrze zastanowić nad konsekwencjami.

Brytyjskie media nie cytują rzekomo obraźliwych uwag wobec wyznawców islamu i społeczności muzułmańskiej, za które zostali zatrzymani młodzi Brytyjczycy. Podzielili się oni swoimi opiniami na Facebooku i Twitterze tuż po zuchwałym zabójstwie żołnierza Lee Rigby’ego, zaatakowanego przez dwóch muzułmanów na jednej z bardziej ruchliwych ulic Londynu. Atak miał być odwetem za to, w jaki sposób traktuje się wyznawców islamu na całym świecie. Jeden z napastników przyznał się, że do zabójstwa zainspirował go Koran.

Źródło: Newsmax, AS.

Read more: pch24.pl/londyn--aresztowania-za-krytyczne-wpisy-o-islamie,15137,i.htm...

Czy, kurwa, ich tam już doszczętnie pojebało?
Zgłoś
Avatar
i................a 2013-05-28, 14:48 8
Im dłużej czytam o sytuacji społecznej w Anglii wydaje mi się, że tamtejsi politycy biorą horrendalne łapówy od szejków z Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Kataru itp. I dlatego pozwalają na to co się tam wyprawia. Żaden patriota nie dopuściłby do takich kuriozalnych sytuacji. Najdelikatniejsze potraktowanie tego ciapactwa to deportacja.
Zgłoś
Avatar
z................r 2013-05-28, 14:53 2
Miles87 napisał/a:

hehe to mi się podoba sfrustrowane tępe polaczki które nie mają nic do powiedzenia poza wklejaniem pościków w internecie. Dobrze walczcie tutaj w komentarzach. A teraz do mamy na obiadek, a później do lekcji.



Rodzice nie mają tu nic do tego tępy ciapaty skurwysynu !
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-28, 14:55
Orwellowska myślozbrodnia, panuję jedyny, słuszny, socjalistyczny trend myślenia. myślisz inaczej? jesteś napiętnowany.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2013-05-28, 15:02
@zigistifler a co twoi starzy też są takimi śmieciami jak ty? Pewnie tak bo raczej w mniejszym stopniu środowisko wpłynęło na to jaki głupiutki jesteś.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-05-28, 15:03 1
ale już katolika można wyzwać od kurew i szmat, i z tym nie ma problemu, unio radziecka pierdol się !!!!!
Zgłoś
Avatar
TomaZ93 2013-05-28, 15:08 2
Brudasy pierdolone,deportować wszystkie kozy!!
Zgłoś
Avatar
z................r 2013-05-28, 15:11 5
Miles87 napisał/a:

@zigistifler a co twoi starzy też są takimi śmieciami jak ty? Pewnie tak bo raczej w mniejszym stopniu środowisko wpłynęło na to jaki głupiutki jesteś.


też mi miło Cię poznać Karol jestem
a teraz na poważnie nie chce mi się z tobą nawet rozmawiać wielki tolerancyjny europejczyku... naoglądałeś się testo i kozaczysz zobaczymy jaki będziesz kozak jak muslimy Cie będą dymać jak swoje kozy

to moja ost odp dla cb

Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-28, 15:11 44
Pozwoliłem sobie wkleić coś na ich pejsbuka
Zgłoś
Avatar
Draq 2013-05-28, 15:15 8
Olejcie tego milesa87 to ciapaty troll. Spierdalaj grac w Assasina kozojebco. Oby ci stara ciapaci kwasem polali za to ze do srania na polu koc z mordy sciagnela. Wypierdalaj wyznawac islam do Azji tam jest jego miejsce.
Zgłoś
Avatar
PRG 2013-05-28, 15:22 1
Brawo szajba, najmniej popularny pejdz muslimów na fejsie
Zgłoś
Avatar
Draq 2013-05-28, 15:28
@PRG liczy sie gest xD
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-05-28, 15:28 1
@SZAJBAAA Jesteś mistrzem cenzury, Wojtku.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-28, 15:29
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-28, 15:33 1
PRG napisał/a:

Brawo szajba, najmniej popularny pejdz muslimów na fejsie


Dawaj lepszy
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-05-28, 15:34 1
Miles87 napisał/a:

hehe to mi się podoba sfrustrowane tępe polaczki które nie mają nic do powiedzenia poza wklejaniem pościków w internecie. Dobrze walczcie tutaj w komentarzach. A teraz do mamy na obiadek, a później do lekcji.


Jak tak bardzo boli cię bycie Polakiem to won do swoich kozojebackich kolegów.
Trzeba być debilem by tolerować wszystkich na prawo i lewo, zamazywać granicę i "bratać" się z innymi. Afryka to średniowiecze XXI wieku, i różni się od tego europejskiego i azjatyckiego tym, że doszła tam technologia. Nie walczą na miecze, łuki, piki i armaty a karabiny, miny i granatniki. Jak mam się bratać z kimś zacofanym o przynajmniej trzy pokolenia? No ale jak ty lubisz mieszać się z gównem to najlepiej świadczy o tym kim sam jesteś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie