18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Londyn: aresztowania za krytyczne wpisy o islamie

Tuż po barbarzyńskim morderstwie brytyjskiego żołnierza przez dwóch muzułmanów, brytyjska policja aresztowała czterech mężczyzn za… antymuzułmańskie komentarze na Facebooku i Twitterze.

„The Daily Mail” donosi, że jednym z zatrzymanych jest Flatters Benjamin. Aresztowała go policja w Lincolnshire pod pretekstem zamieszczenia na Facebooku „rasistowskich i antyreligijnych” wpisów, obraźliwych dla wyznawców islamu.

Dwóch innych mężczyzn w środku nocy „stróżowie prawa” aresztowali w Bristolu. Młodym Brytyjczykom, oburzonym zuchwałym morderstwem dokonanym przez muzułmanów, zarzucano „podżeganie do nienawiści rasowej i religijnej.”

Rzecznik policji w Bristolu, Ed Yaxley mówił: - Całkowicie nie do przyjęcia były komentarze skierowane przeciwko części naszej społeczności. Mogły one spowodować wiele szkód tu w Bristolu. Yaxley dodawał, że ludzie zanim cokolwiek napiszą na mediach społecznościowych powinni się dobrze zastanowić nad konsekwencjami.

Brytyjskie media nie cytują rzekomo obraźliwych uwag wobec wyznawców islamu i społeczności muzułmańskiej, za które zostali zatrzymani młodzi Brytyjczycy. Podzielili się oni swoimi opiniami na Facebooku i Twitterze tuż po zuchwałym zabójstwie żołnierza Lee Rigby’ego, zaatakowanego przez dwóch muzułmanów na jednej z bardziej ruchliwych ulic Londynu. Atak miał być odwetem za to, w jaki sposób traktuje się wyznawców islamu na całym świecie. Jeden z napastników przyznał się, że do zabójstwa zainspirował go Koran.

Źródło: Newsmax, AS.

Read more: pch24.pl/londyn--aresztowania-za-krytyczne-wpisy-o-islamie,15137,i.htm...

Czy, kurwa, ich tam już doszczętnie pojebało?
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-05-28, 13:11 188
Jebać kozojebców,allaha i mahometa pedofila też Czekam na naszych stróżów prawa
Zgłoś
Avatar
Alley 2013-05-28, 13:13 7
@UP jutro masz wjazd na chate o 6 rano, ubierz się ładnie i mydło w płynie weź bo trafisz do celi z ciapatymi
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-05-28, 13:15 1
ładna faza, że jakiś znajomy go podjebał i doniósł na policje ;D
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-28, 13:38 52
To się nazywa wolność słowa wg lewactwa! Opluj i zwyzywaj 70-letnią katoliczkę to dostaniesz pochwałę za tolerancję i postępowość. Po kolejnym ataku terrorystyczny i dekapitacji z okrzykami allah akbar zadaj pytanie czy islam to aby na pewno religia pokoju-trafisz do więzienia za nazizm, faszyzm i rasizm. Kto do chuja pana glosuje na takie ścierwo?
Zgłoś
Avatar
Zona_Putina 2013-05-28, 13:54 87
to jest miejsce dla ciapatych

Zgłoś
Avatar
Miles87 2013-05-28, 13:57 2
Mi się to zajebiście podoba. Każdego homofoba skazałbym na ruchanie w dupala 1x w tygodniu. Każdemu nietolerancyjnemu bydlakowi kazałbym zamieszkać obok araba. Poloki szczekają cały czas jak to strasznie się dzieje że ludzie emigrują do europy a sami swoim smrodem od dziesiątków zasyfiają cały świat około 60 mln a w kraju siedzi 36. Szczekacze dość że nietolerancyjni to w większości głupi.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-05-28, 14:15 4
Ja pierdolę... Królu Arturze, powstań ratować Albion, bo upada!!!
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-28, 14:18 3
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

To się nazywa wolność słowa wg lewactwa! Opluj i zwyzywaj 70-letnią katoliczkę to dostaniesz pochwałę za tolerancję i postępowość. Po kolejnym ataku terrorystyczny i dekapitacji z okrzykami allah akbar zadaj pytanie czy islam to aby na pewno religia pokoju-trafisz do więzienia za nazizm, faszyzm i rasizm. Kto do chuja pana glosuje na takie ścierwo?


Tia wiesz że w UK głowa państwa jest jednocześnie głową kościoła ?? To jest właśnie skutek nadmiernego wpierdalania się religii w politykę i życie codzienne. Wolność słowa to możliwość powiedzenia iż każdy muslim jest taki sam jak każdy katol (czyli idiotą wierzącym w wyimaginowanego przyjaciela) bez spędzenia wakacji w pierdlu. Dla mnie nie ma różnicy między religiami każda wypacza i deprawuje. Jeszcze nie tak dawno temu w katolicyzmie modne było wyjechać na krucjatę i pomordować sobie w imię boga. Więc dla mnie wszystkie religie powinno się tępić. Bez względu na wiek stan posiadania i rodzaj religii.
Zgłoś
Avatar
odbytpsa 2013-05-28, 14:23 41
Miles87 napisał/a:

Mi się to zajebiście podoba. Każdego homofoba skazałbym na ruchanie w dupala 1x w tygodniu. Każdemu nietolerancyjnemu bydlakowi kazałbym zamieszkać obok araba. Poloki szczekają cały czas jak to strasznie się dzieje że ludzie emigrują do europy a sami swoim smrodem od dziesiątków zasyfiają cały świat około 60 mln a w kraju siedzi 36. Szczekacze dość że nietolerancyjni to w większości głupi.


Wieprzowy chuj ci w dupę, ciapaty złamasie.
Zgłoś
Avatar
z................r 2013-05-28, 14:37 58
Miles87 napisał/a:

Mi się to zajebiście podoba. Każdego homofoba skazałbym na ruchanie w dupala 1x w tygodniu. Każdemu nietolerancyjnemu bydlakowi kazałbym zamieszkać obok araba. Poloki szczekają cały czas jak to strasznie się dzieje że ludzie emigrują do europy a sami swoim smrodem od dziesiątków zasyfiają cały świat około 60 mln a w kraju siedzi 36. Szczekacze dość że nietolerancyjni to w większości głupi.



Zgłoś
Avatar
Miles87 2013-05-28, 14:42 1
hehe to mi się podoba sfrustrowane tępe polaczki które nie mają nic do powiedzenia poza wklejaniem pościków w internecie. Dobrze walczcie tutaj w komentarzach. A teraz do mamy na obiadek, a później do lekcji.
Zgłoś
Avatar
Donor 2013-05-28, 14:43 17
McMenel napisał/a:


Tia wiesz że w UK głowa państwa jest jednocześnie głową kościoła ?? To jest właśnie skutek nadmiernego wpierdalania się religii w politykę i życie codzienne. Wolność słowa to możliwość powiedzenia iż każdy muslim jest taki sam jak każdy katol (czyli idiotą wierzącym w wyimaginowanego przyjaciela) bez spędzenia wakacji w pierdlu. Dla mnie nie ma różnicy między religiami każda wypacza i deprawuje. Jeszcze nie tak dawno temu w katolicyzmie modne było wyjechać na krucjatę i pomordować sobie w imię boga. Więc dla mnie wszystkie religie powinno się tępić. Bez względu na wiek stan posiadania i rodzaj religii.

Weź się w łeb pierdolnij. Za dobrze wam komuchom było i jest, i zrobiliście burdel w Europie sprowadzając tych ciapatych i wprowadzając tą idee multikulti. Kurwa jak chrześcijaństwo czy buddyzm może być powodem nienawiści w XXI wieku. Czasy krucjat już minęły baranie. A skoro nie widzisz różnicy między katolikami a akbarowcami, to Cie matka za młodu musiała chyba z pierwszego piętra na łeb spuścić. A może poprostu jesteś z Sosnowca?
Zgłoś
Avatar
wasiuu 2013-05-28, 14:44 2
facebook.com/pages/Muslims-United/214713718664156?fref=ts Macie sadole:) Ostatnio ktoś to wrzucił i pięknie im dopierdalaliście na ich profilu pejsbukowym. Wincyj!!
Zgłoś
Avatar
jarzembina 2013-05-28, 14:44 1
Utnij głowę i z krwią na rękach mów o Koranie: cacy, trzeba szanować inne wyznania. Powiedz w Internecie, że to pojebane: idziesz do pierdla, bandyto!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie