18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Londyn: aresztowania za krytyczne wpisy o islamie

Tuż po barbarzyńskim morderstwie brytyjskiego żołnierza przez dwóch muzułmanów, brytyjska policja aresztowała czterech mężczyzn za… antymuzułmańskie komentarze na Facebooku i Twitterze.

„The Daily Mail” donosi, że jednym z zatrzymanych jest Flatters Benjamin. Aresztowała go policja w Lincolnshire pod pretekstem zamieszczenia na Facebooku „rasistowskich i antyreligijnych” wpisów, obraźliwych dla wyznawców islamu.

Dwóch innych mężczyzn w środku nocy „stróżowie prawa” aresztowali w Bristolu. Młodym Brytyjczykom, oburzonym zuchwałym morderstwem dokonanym przez muzułmanów, zarzucano „podżeganie do nienawiści rasowej i religijnej.”

Rzecznik policji w Bristolu, Ed Yaxley mówił: - Całkowicie nie do przyjęcia były komentarze skierowane przeciwko części naszej społeczności. Mogły one spowodować wiele szkód tu w Bristolu. Yaxley dodawał, że ludzie zanim cokolwiek napiszą na mediach społecznościowych powinni się dobrze zastanowić nad konsekwencjami.

Brytyjskie media nie cytują rzekomo obraźliwych uwag wobec wyznawców islamu i społeczności muzułmańskiej, za które zostali zatrzymani młodzi Brytyjczycy. Podzielili się oni swoimi opiniami na Facebooku i Twitterze tuż po zuchwałym zabójstwie żołnierza Lee Rigby’ego, zaatakowanego przez dwóch muzułmanów na jednej z bardziej ruchliwych ulic Londynu. Atak miał być odwetem za to, w jaki sposób traktuje się wyznawców islamu na całym świecie. Jeden z napastników przyznał się, że do zabójstwa zainspirował go Koran.

Źródło: Newsmax, AS.

Read more: pch24.pl/londyn--aresztowania-za-krytyczne-wpisy-o-islamie,15137,i.htm...

Czy, kurwa, ich tam już doszczętnie pojebało?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-28, 17:56 8
Loaloa napisał/a:

Zarówno islam jak i katolstwo to takie samo gówno, tylko w nieco innym opakowaniu. W Wielkiej Brytanii katolstwo siedzi cicho i się nie wychyla, więc siłą rzeczy nie wkurwia ogółu obywateli. Za to islam się panoszy jak u siebie, więc Brytyjczykom powoli kończą się zapasy cierpliwości i tolerancji, co uwidacznia się szczególnie po ostatnich zajściach w Londynie. W Polsce odwrotnie - islam siedzi cicho, a jedyni polscy muzułmanie - potomkowie Tatarów (których nawiasem mówiąc jest garstka) nie dość, że nie stwarzają żadnych kłopotów, to jeszcze są ciekawym dodatkiem do ogólnie pojętej kultury polskiej. Za to katolstwo w Polsce wpierdala ię we wszystkie dziedziny życia, tłuste świnie w kieckach dyktują społeczeństwu swoje "zasady moralne", sami obżerając się kawiorem, mieszkając w pałacach, dupcząc dzieci i gardząc zwykłymi ludźmi. Wobec tego trzeba szydzić z katolstwa, trzeba je tępić i pałać do niego nienawiścią. KAŻDA zorganizowana religia to zło, niewolenie i degradacja społeczeństwa.

Król Henryk VIII zrobił bardzo dobrą rzecz odcinając Watykan od koryta i wypędzając tę zarazę z Anglii. Prędzej czy później przyjdzie czas i na islam. Polska była, jest i będzie ojczyzną idiotów. Okupant pluje wam w twarz, a wy się ceszycie, że deszczyk kropi.



Miałem ci trollu nigdy nie odpowiedzieć ale raz złamie to postanowienie.

Kościół katolicki jest z nami od 1000 lat i stanowi naszą historie.
Nikomu ten kościół nie nakazuje noszenia takich a takich ubrań, takiego a takiego zachowania pod karą chłosty/śmierci.
Nie każe mordować w "imię wiary".
Nikomu nie nakazuje chodzić do kościoła/modlić się 5 razy dziennie.
Nigdzie w Biblii nie przeczytasz że ruchanie 12 letniej dziewczynki jest ok.
nigdzie nie jest napisane że jak zabijesz kogoś tam to czeka cie ileś tam dziewic w raju.
Nigdzie nie jest powiedziane że świnki wpierdolić nie możesz.

A to że iluś tam księży jest pedałami, pedofilami, obżartuchami nie nasza wina.
Ale jak to mówią tylko Bóg może nas sadzić!

A kościół anglikański to praktycznie to samo więc już nie pierdol.
Watykan miał władzę realną ale jakieś 300 lat temu!
Zgłoś
Avatar
janpawelpedofil 2013-05-28, 18:05
"Nie każe mordować w "imię wiary". "
wyprawy krzyzowe pozdrawiaja

btw czemu ciapaci? chodzi mi o etymologie tego słowa
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-28, 18:10 2
janpawelpedofil napisał/a:

"Nie każe mordować w "imię wiary". "
wyprawy krzyzowe pozdrawiaja

btw czemu ciapaci? chodzi mi o etymologie tego słowa



No tylko pamiętaj kiedy te wyprawy krzyżowe były!
Mamy chyba cywilizowany świat?
Wiesz kiedyś było też niewolnictwo to może trzeba do tego wrócić?
A może pańszczyzna?

A ciapaci:

"Pogardliwe określenie Pakistańczyka, Hindusa lub innego ciemnoskórego człowieka (choć nie Murzyna!) przywleczone przez przebywających czasowo w UK. Określenie jest typowe dla emigrantów polskich i pochodzi prawdopodobnie od nazwy hinduskiego pieczywa.
Najczęściej wyraża zawiść bądź przekonanie o nienajwyższych możliwościach intelektualnych określanych tym słowem. "

A to pieczywo to "Chapatti":

kuchniaweganska.over-blog.com/article-chapatti-hinduskie-pieczywo-71711155.html
Zgłoś
Avatar
janpawelpedofil 2013-05-28, 18:17
Wiec mozna by powiedziec ze ewolucyjnie przechodza to stadium ale nie o to chodzi. Zgaduje ze Loaloa'owi chodzilo o powod. Ludzie bija sie w imie wyimaginowanego kolegi i ksiazki ktora ma 2 tysiace lat - gg.
I dzieki za ciapatych, piwo
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-05-28, 18:24
Hurtownia napisał/a:

@up
A nie ciekawi Cię, jakie administracja na tym forum ma poglądy?



A kogo to interesuje, dla właściciela tego portalu liczą się przychody z reklam, a nie jakiś nędzny los sadystów na wózeczkach, nikt nie będzie nadstawiał głowy
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-28, 18:24
janpawelpedofil napisał/a:

Wiec mozna by powiedziec ze ewolucyjnie przechodza to stadium ale nie o to chodzi. Zgaduje ze Loaloa'owi chodzilo o powod. Ludzie bija sie w imie wyimaginowanego kolegi i ksiazki ktora ma 2 tysiace lat - gg.
I dzieki za ciapatych, piwo



On jest trollem, nie można traktować go poważnie.
Przeanalizuj jego posty w innych tematach a sam zdasz sobie z tego sprawę
I nie ma za co
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-05-28, 18:37
@janpawelpedofil
Dołączył: Dzisiaj 16:22
Pomijając jakie brednie napisał już w zaledwie 3postach, ciekawi mnie, czy to jest jego jedyne konto na tym forum.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-05-28, 19:02
SZAJBAAA napisał/a:



No tylko pamiętaj kiedy te wyprawy krzyżowe były!
Mamy chyba cywilizowany świat?
Wiesz kiedyś było też niewolnictwo to może trzeba do tego wrócić?
A może pańszczyzna?

A ciapaci:

"Pogardliwe określenie Pakistańczyka, Hindusa lub innego ciemnoskórego człowieka (choć nie Murzyna!) przywleczone przez przebywających czasowo w UK. Określenie jest typowe dla emigrantów polskich i pochodzi prawdopodobnie od nazwy hinduskiego pieczywa.
Najczęściej wyraża ZAWIŚĆ bądź przekonanie o nienajwyższych możliwościach intelektualnych określanych tym słowem. "

A to pieczywo to "Chapatti":

kuchniaweganska.over-blog.com/article-chapatti-hinduskie-pieczywo-71711155.html


No to ja kurwa jakiś głupi jestem, bo przywlokłem to określenie z wycieczki do Irlandii i ani przez sekundę "zawiść" nie przemknęła mi przez głowę. Chwileczkę, a może jestem tak głupi, że nie rozumiem znaczenia tego słowa? Chyba jednak nie, "ciapaty" to określenie brudnego przygłupa, czyli imigranta rasy ciapatej. Jaka ZAWIŚĆ, kurwa, twórca definicji jest idiotą.
Zgłoś
Avatar
tox_box 2013-05-28, 19:16
W Szwecji policjanci (w ramach samoobrony !!!) zastrzelili ciapaka. Musliny w ramach hejtu palą pół miasta. Ogólnie musliny. Nie żaden, jak to twierdzi lewactwo, radykalny odłam który stanowi śladową ilość, bo takich to by w godzinę stłumili, a nie pozwolili tydzień miasto palić. Teraz spokój, cisza, nic się nie stało.
W UK musliny na środku ulicy ucinają głowę żołnierzowi. W ramach hejtu kilku anglików odreagowuje na forum (wiem mizerna reakcja), za co zostają aresztowani przez "swoją" policję.
Oni są już straceni, za późno. Trza tylko u nas pilnować , aby tak nie było i to od podstaw tzn. tępić lewactwo !
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-28, 19:20 1
Widzę, że indoktrynacja katolicka w niektórych przypadkach działa nadzwyczaj skutecznie. Jedziemy po kolei:

Cytat:

Kościół katolicki jest z nami od 1000 lat i stanowi naszą historie.



Po jakimś czasie niewolnik już nie pamięta, że jest niewolnikiem, a swój stan uważa za coś normalnego. Fakt, 1000 lat to naprawdę dużo, niemniej nie należy zapominać w jakim celu Watykan schrystianizował Europę.

Cytat:

Nikomu ten kościół nie nakazuje noszenia takich a takich ubrań, takiego a takiego zachowania pod karą chłosty/śmierci.
Nie każe mordować w "imię wiary".



Poczytaj sobie Stary Testament. Karą śmierci karano tak błahe z naszego punktu widzenia "przestępstwa" jak zdrada małżeńska, nieposłuszeństwo rodzicom czy praca w dzień święty. Mordowanie w imię wiary co całe średniowiecze, kontrreformacja, palenie na stosach, państwo chorwackich ustaszów, skończywszy na dopiero co zabliźnionym konflikcie w Irlandii Północnej (pojedyncze incydenty mają miejsce do dzisiaj). To, że katolicyzm się uspokoił zawdzięczamy tylko takim zjawiskom jak Reformacja, Rewolucja Francuska i powszechna edukacja i industrializacja (a co za tym idzie laicyzacja społeczeństw Europy).

Cytat:

Nigdzie w Biblii nie przeczytasz że ruchanie 12 letniej dziewczynki jest ok.



Za to jeszcze do niedawna wiek dozwolonej inicjacji seksualnej w Watykanie wynosił właśnie 12 lat (dopiero za papieża Benedykta został podniesiony). O skandalach pedofilskich od USA, poprzez Europę, po Australię nawet nie chce mi się wspominać.

Cytat:

nigdzie nie jest napisane że jak zabijesz kogoś tam to czeka cie ileś tam dziewic w raju.
Nigdzie nie jest powiedziane że świnki wpierdolić nie możesz.



Uczestnicy krucjat dostawali od papieża glejty z darowaniem wszystkich grzechów, za udział z firmowanych przez papiestwo wojnach nadawano odpusty zupełne, handel błogosławieństwami to był dochodowy biznes (nadal zresztą jest).Za spożywanie np. mięsa w czasie postu można było zostać wtrąconym do więzienia, za uchylanie się od uczestnictwa w nabożeństwach groziły sądy kościelne, uznanie za heretyka mogło skutkować karą więzienia, konfiskatą majątku, banicją, a w skrajnych przypadkach śmiercią.

I powtórzę to jeszcze raz - fakt, że TERAZ tak się nie dzieje zawdzięczamy wyłącznie prądom humanistycznym i skierowaniem rozwoju Europy na naukowe tory. To nie jest tak, że Kościół Katolicki pewnego dnia uznał, że nie będzie już ludzi prześladował za ich poglądy. Kościół został ZMUSZONY do przestrzegania świeckiego prawa stanowionego z myślą o dobru człowieka, nie o kiesach dobrobycie kleru. Jeśli kościołowi dasz palec i przestaniesz go pilnować, to on wpierdoli ci całą rękę. Tak do niedawna było w Hiszpanii, Irlandii, cały czas jest w Polsce. Boli mnie to, że ludzie o twojej mentalności rządzą tym krajem i włażą do dup watykańskim okupantom. Wymyślili cały system edukacyjny, który ma na celu pranie mózgów młodych ludzi, by ci nie tylko nie zdawali sobie sprawy z bycia niewolnikami, ale uważali ten fakt za zaszczyt, nazywając go "chrześcijańskimi korzeniami".
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-28, 19:43 3
Loaloa napisał/a:

Po jakimś czasie niewolnik już nie pamięta, że jest niewolnikiem, a swój stan uważa za coś normalnego. Fakt, 1000 lat to naprawdę dużo, niemniej nie należy zapominać w jakim celu Watykan schrystianizował Europę.



nie wiem po co Watykan schrystianizował Europę, ale wiem, że jego wysłannicy zawlekli do Polski alfabet łaciński, którego teraz używasz do obrażania Watykanu, rozumiem, że jako wieczny opozycjonista kościelny nadal napierdalasz modły do drewnianego pala z czterema twarzami wbitego przed domem w ogródku.

Loaloa napisał/a:

Poczytaj sobie Stary Testament. Karą śmierci karano tak błahe z naszego punktu widzenia "przestępstwa" jak zdrada małżeńska, nieposłuszeństwo rodzicom czy praca w dzień święty. Mordowanie w imię wiary co całe średniowiecze, kontrreformacja, palenie na stosach, państwo chorwackich ustaszów, skończywszy na dopiero co zabliźnionym konflikcie w Irlandii Północnej (pojedyncze incydenty mają miejsce do dzisiaj). To, że katolicyzm się uspokoił zawdzięczamy tylko takim zjawiskom jak Reformacja, Rewolucja Francuska i powszechna edukacja i industrializacja (a co za tym idzie laicyzacja społeczeństw Europy).



Widzisz, jest jeszcze coś takiego jak Nowy Testament, ale rozumiem, że jako człowiek który nie przeczytał żadnego z nich masz prawo ocenić Katolicyzm i chrześcijaństwo na podstawie tego co słyszałeś na temat ST od swoich lewackich kumpli, tuż przed orgią w piwnicy w bloku.

Loaloa napisał/a:

Za to jeszcze do niedawna wiek dozwolonej inicjacji seksualnej w Watykanie wynosił właśnie 12 lat (dopiero za papieża Benedykta został podniesiony). O skandalach pedofilskich od USA, poprzez Europę, po Australię nawet nie chce mi się wspominać.



Pomijając fakt że 80% pedofilii to geje, ale za adopcją dzieci przez pary gejowskiego na pewno jesteś, ty obrońco praw dziecka

Loaloa napisał/a:

Uczestnicy krucjat dostawali od papieża glejty z darowaniem wszystkich grzechów, za udział z firmowanych przez papiestwo wojnach nadawano odpusty zupełne, handel błogosławieństwami to był dochodowy biznes (nadal zresztą jest).Za spożywanie np. mięsa w czasie postu można było zostać wtrąconym do więzienia, za uchylanie się od uczestnictwa w nabożeństwach groziły sądy kościelne, uznanie za heretyka mogło skutkować karą więzienia, konfiskatą majątku, banicją, a w skrajnych przypadkach śmiercią.



Fajnie, tyle że na polskim nie uważasz gimbie, i nie wiesz jakie znaczenie ma czas przeszły którego notorycznie używasz wymieniając winy KK. Na historii też słabo, bo nie wiesz, że to ciapaci najechali ziemię świętą, i zablokowali szlaki handlowe łączące Europę z Azją by dojebać Europejczykom w imię allaha. W skrócie to katolicy ruszyli ratować Żydów przed brudasami..no popatrz lewaczku. Pomijam już fakt, że hejnał gra się u nas na pamiątkę najazdu brudasów na Kraków, a w 1683 brudasy zawędrowały aż do Wiednia i gdyby nie apele papieża o pomoc to dziś graniczylibyśmy z kalifatem germańskim, albo sami napierdalalibyśmy co 2 godziny ukłony w stronę Mekki.

Wróć do szkoły gamoniu, potem się wypowiadaj
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-28, 20:01
Loaloa napisał/a:


I powtórzę to jeszcze raz - fakt, że TERAZ tak się nie dzieje zawdzięczamy wyłącznie prądom humanistycznym i skierowaniem rozwoju Europy na naukowe tory. To nie jest tak, że Kościół Katolicki pewnego dnia uznał, że nie będzie już ludzi prześladował za ich poglądy. Kościół został ZMUSZONY do przestrzegania świeckiego prawa stanowionego z myślą o dobru człowieka, nie o kiesach dobrobycie kleru. Jeśli kościołowi dasz palec i przestaniesz go pilnować, to on wpierdoli ci całą rękę. Tak do niedawna było w Hiszpanii, Irlandii, cały czas jest w Polsce. Boli mnie to, że ludzie o twojej mentalności rządzą tym krajem i włażą do dup watykańskim okupantom. Wymyślili cały system edukacyjny, który ma na celu pranie mózgów młodych ludzi, by ci nie tylko nie zdawali sobie sprawy z bycia niewolnikami, ale uważali ten fakt za zaszczyt, nazywając go "chrześcijańskimi korzeniami".



Wiesz, ja nie rządzę tym krajem ani ludzie o mojej mentalności jak to ująłeś.
Mam całkowicie inne poglądy ale nie brakuje w nich miejsca na kościół katolicki.
Wole być niewolnikiem kościoła katolickiego niż być niewolnikiem brudasów.
Jak pisałeś wyżej na wojnę szli ci którzy chcieli! Nigdzie w biblii nie było napisane że mają iść wszyscy zabijać żydów/ muzułmanów/ buddystów etc.
Wielu z nich było zwykłymi najemnikami!
Ktoś chciał iść najebać brudasa za kasę? No problem, szedł.
Ale to nie był żaden Dżihad!
Oni nie jechali podbijać i poszerzać granic a zwyczajnie bronić ziemi świętej!
Nikt nie mówi że kościół katolicki jest nieskalany!
Ale tacy jak ty obecnie poddają się modzie na ateizm, multikulti i obrażanie kościoła!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-28, 20:13
Wielce oświecony Ja-na-chuju-się-tam-znam

Cytat:

nie wiem po co Watykan schrystianizował Europę, ale wiem, że jego wysłannicy zawlekli do Polski alfabet łaciński, którego teraz używasz do obrażania Watykanu, rozumiem, że jako wieczny opozycjonista kościelny nadal napierdalasz modły do drewnianego pala z czterema twarzami wbitego przed domem w ogródku.



może lepiej ty wrócisz do szkoły, bo alfabet łaciński wymyślili Rzymianie i prędzej czy później i tak by do nas dotarł. Pal czterema twarzami był z pewnością bardziej dla wyznawców przyjazny i znacznie tańszy w utrzymaniu.

Cytat:

Widzisz, jest jeszcze coś takiego jak Nowy Testament, ale rozumiem, że jako człowiek który nie przeczytał żadnego z nich masz prawo ocenić Katolicyzm i chrześcijaństwo na podstawie tego co słyszałeś na temat ST od swoich lewackich kumpli, tuż przed orgią w piwnicy w bloku.



O ile mi wiadomo kościół nigdy nie unieważnił ST, więc jest on nadal obowiązującą świętą księgą, ze wszystkimi bredniami i okrucieństwami zawartymi na jego kartach. Dalsza część twojej wypowiedzi daje mi możliwość docenienia z jak oczytanym i kulturalnym rozmówcą mam do czynienia.

Cytat:

Pomijając fakt że 80% pedofilii to geje, ale za adopcją dzieci przez pary gejowskiego na pewno jesteś, ty obrońco praw dziecka



Co w żaden sposób nie zmienia faktu, o który napisałem wcześniej.

Cytat:

Fajnie, tyle że na polskim nie uważasz gimbie, i nie wiesz jakie znaczenie ma czas przeszły którego notorycznie używasz wymieniając winy KK. Na historii też słabo, bo nie wiesz, że to ciapaci najechali ziemię świętą, i zablokowali szlaki handlowe łączące Europę z Azją by dojebać Europejczykom w imię allaha. W skrócie to katolicy ruszyli ratować Żydów przed brudasami..no popatrz lewaczku. Pomijam już fakt, że hejnał gra się u nas na pamiątkę najazdu brudasów na Kraków, a w 1683 brudasy zawędrowały aż do Wiednia i gdyby nie apele papieża o pomoc to dziś graniczylibyśmy z kalifatem germańskim, albo sami napierdalalibyśmy co 2 godziny ukłony w stronę Mekki.



Brudasy to przyjechały do tzw. ziemi świętej z krucjatami i fanatyzmem religijnym w oczach. Nie zapominaj, że wtedy dla muzułmanów chrześcijanie byli taką samą dziczą, jak oni teraz dla Europejczyków. Europa się od tamtego czasu ucywilizowała WBREW panującej religii, muzułmanie zdziczeli DZIĘKI swojej religii.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-05-28, 20:15 1
Cytat:

nie wiem po co Watykan schrystianizował Europę, ale wiem, że jego wysłannicy zawlekli do Polski alfabet łaciński, którego teraz używasz do obrażania Watykanu, rozumiem, że jako wieczny opozycjonista kościelny nadal napierdalasz modły do drewnianego pala z czterema twarzami wbitego przed domem w ogródku.



Właśnie! Zamiast wyznawać czterogłowy słupek, zacznijcie klękać przed kawałkiem wafla fantazjując o akcie nekrofagii! Niedojrzali wy...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-28, 20:46 1
Loaloa napisał/a:

może lepiej ty wrócisz do szkoły, bo alfabet łaciński wymyślili Rzymianie i prędzej czy później i tak by do nas dotarł. Pal czterema twarzami był z pewnością bardziej dla wyznawców przyjazny i znacznie tańszy w utrzymaniu.



to ciekawe, przyznam nawet, że grubo przed Chrystusem istniał szlak bursztynowy, ale służył jednak tylko do transportu bursztynu i słowiańskich niewolników, jakoś Rzymianie nie garnęli się by zawlec do nas jakikolwiek dorobek intelektualny

Loaloa napisał/a:

O ile mi wiadomo kościół nigdy nie unieważnił ST, więc jest on nadal obowiązującą świętą księgą, ze wszystkimi bredniami i okrucieństwami zawartymi na jego kartach. Dalsza część twojej wypowiedzi daje mi możliwość docenienia z jak oczytanym i kulturalnym rozmówcą mam do czynienia.



ale o ile mi wiadomo GÓWNO wiesz, bo Jezus w Nowym Testamencie zabronił np. kamienowania -"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" i na podstawie NT na pierwszych soborach zniesiono obowiązek obrzezania i wiele innych starotestamentowych zapisów. Co tam jeszcze mówił ci kolega zanim cię ruchnął w tyłek?...

Loaloa napisał/a:

Co w żaden sposób nie zmienia faktu, o który napisałem wcześniej.



wiesz co, to tak jakby to szpitala przyjechał facet ze złamanym palcem i rozerwaną tętnicą szyjną i lekarze zaczęliby w pierwszej kolejności opatrywać palec...tak samo ty jako obrońca praw dziecka atakujesz KK za kilka przypadków pedofilii, podczas gdy większość sprawców molestowania nieletnich to geje, gratuluję logiki

Loaloa napisał/a:

Brudasy to przyjechały do tzw. ziemi świętej z krucjatami i fanatyzmem religijnym w oczach. Nie zapominaj, że wtedy dla muzułmanów chrześcijanie byli taką samą dziczą, jak oni teraz dla Europejczyków. Europa się od tamtego czasu ucywilizowała WBREW panującej religii, muzułmanie zdziczeli DZIĘKI swojej religii.



To ciekawe, bo nawet patrząc na stosunek do kobiet w średniowiecznej Europie, gdzie pisano pieśni o damach rycerzy i darzono je niemal kultem, a modelem muzułmańskim gdzie kobieta to maszynka do rodzenia dzieci i bicia co nie zmieniło się do dziś podejrzewam że biały człowiek na równi z brudasami był ostatnio jakieś 20 000 lat temu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie