18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Aresztowanie Allaha
xv89 • 2024-06-16, 1:01
Według naocznego świadka i komentatora, na filmie widać aresztowanie Allaha z Piotrkowa Trybunalskiego. Cechy szczególne - obdarzony boską siłą oraz nożem (nie ustalono do tej pory czy nóż też był darem od Boska).

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-17, 1:59
dupppppp napisał/a:

jeśli będą użytkownicy chcieli to taki sam wątek może powstać dla akcji Ukraińców na terenie Polski



W tej kwestii nie powinno być w ogóle dyskusji.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-17, 7:39
Mnie to trochę śmierdzi.... Podobno miał nóż, którym wymachiwał. Stawiał opór policjantom... I został wypuszczony z mandatem 500zł.
Kurwa przecież to pojebane w huj.... Może wysłać psiarnie na szkolenie do Niemiec. Tam już zaczynają strzelać do takich...
Zgłoś
Avatar
ARTOLD 2024-06-17, 8:57
To się nazywa bardzo uśmiechnięta Polska
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-17, 13:30 1
dgfdfg napisał/a:

taka fajna poleczka komentuje, szkoda że jej nie ubogacił kulturowo. Ja bym chciał żeby Ahmedy masowo zalewały polki
ja bym skasował wątki wszystkie i zrobił spacjalny wątek o polakach w polsce. To jest dopiero temat który trzeba uświadomić ludziom



Nie załapałeś się na bycie cuckoldem bo żadna cię nie chciała więc chciałbyś swoje jebane perwersje realizować na ulicach?
Nisko upadłeś zwierzaku
Zgłoś
Avatar
robo72 2024-06-17, 19:17
KORAS1982 napisał/a:

Bo to małpy som



mariusz3pl napisał/a:

Kurwa czytać się tego nie da.
Gdzie ja napisałem że przez lewactwo nie powstał inny mur? No kurwa zacytuj mnie!
Weź kurwa zobacz jaki postawili np. Estończycy. Mur miał odgrodzić a nie całkowicie uniemożliwić bo taki kosztowałby wielokrotnie więcej.
A niebotyczne pieniądze bo 6 razy więcej chce teraz wydać rząd i kurwa już teraz jest ok ?
A co mieli mi mówić? odniosłem się do teorii niepotwierdzonych bo tak pierdolić to każdy może. A to że w każdej formacji biorą w łapę jest oczywiste tylko nie w każdej blokują budowę muru na granicy.
Zrozumiałeś? zapewne nie bo logiczne myślenie jak widać nie wszystkim jest dane....



...

[ Dodano 2024-06-17, 19:18 ]
KORAS1982 napisał/a:

Bo to małpy som



mariusz3pl napisał/a:

Kurwa czytać się tego nie da.
Gdzie ja napisałem że przez lewactwo nie powstał inny mur? No kurwa zacytuj mnie!
Weź kurwa zobacz jaki postawili np. Estończycy. Mur miał odgrodzić a nie całkowicie uniemożliwić bo taki kosztowałby wielokrotnie więcej.
A niebotyczne pieniądze bo 6 razy więcej chce teraz wydać rząd i kurwa już teraz jest ok ?
A co mieli mi mówić? odniosłem się do teorii niepotwierdzonych bo tak pierdolić to każdy może. A to że w każdej formacji biorą w łapę jest oczywiste tylko nie w każdej blokują budowę muru na granicy.
Zrozumiałeś? zapewne nie bo logiczne myślenie jak widać nie wszystkim jest dane....



,

[ Dodano 2024-06-17, 19:19 ]
KORAS1982 napisał/a:

Bo to małpy som



mariusz3pl napisał/a:

Kurwa czytać się tego nie da.
Gdzie ja napisałem że przez lewactwo nie powstał inny mur? No kurwa zacytuj mnie!
Weź kurwa zobacz jaki postawili np. Estończycy. Mur miał odgrodzić a nie całkowicie uniemożliwić bo taki kosztowałby wielokrotnie więcej.
A niebotyczne pieniądze bo 6 razy więcej chce teraz wydać rząd i kurwa już teraz jest ok ?
A co mieli mi mówić? odniosłem się do teorii niepotwierdzonych bo tak pierdolić to każdy może. A to że w każdej formacji biorą w łapę jest oczywiste tylko nie w każdej blokują budowę muru na granicy.
Zrozumiałeś? zapewne nie bo logiczne myślenie jak widać nie wszystkim jest dane....



,

mariusz3pl napisał/a:

Kurwa czytać się tego nie da.
Gdzie ja napisałem że przez lewactwo nie powstał inny mur? No kurwa zacytuj mnie!
Weź kurwa zobacz jaki postawili np. Estończycy. Mur miał odgrodzić a nie całkowicie uniemożliwić bo taki kosztowałby wielokrotnie więcej.
A niebotyczne pieniądze bo 6 razy więcej chce teraz wydać rząd i kurwa już teraz jest ok ?
A co mieli mi mówić? odniosłem się do teorii niepotwierdzonych bo tak pierdolić to każdy może. A to że w każdej formacji biorą w łapę jest oczywiste tylko nie w każdej blokują budowę muru na granicy.
Zrozumiałeś? zapewne nie bo logiczne myślenie jak widać nie wszystkim jest dane....



Facet/chłopcze zaraz Ci żyłka pierdolnie i źle skończysz. Za mało widziałeś i czułeś w Rządach w tym ulepku jakim jest Nasza Ojczyzna, PiS, PO, Lewica, AWS wszyscy byli i wszyscy grali w chuja. Wierzysz w dobrobyt Kaczystanu to trwaj w tej wierze i czekaj na lepsze jutro. Osobiście mam wyjebane kto Rządzi bo jak już pisałem każdy pod siebie a reszte jebać z odpowiedniej strony z lewa lub prawa. Więc nie pluj na monitor, nie wal po klawiaturze masz swoich idoli trzymaj się ich na mnie nie wrzeszcz bo tak jak i Ty mam swoje jebane zdanie. I nawiązując do końcówki moich wypocin żadna menda czy lewacka czy prawicowa nie będzie na mnie wrzeszczeć i kurwować, poszukaj żony w kuchni i spróbuj podrzeć japę u siebie.
Proponuję bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-06-17, 23:13
robo72 napisał/a:

...
,
,
Facet/chłopcze zaraz Ci żyłka pierdolnie i źle skończysz. Za mało widziałeś i czułeś w Rządach w tym ulepku jakim jest Nasza Ojczyzna, PiS, PO, Lewica, AWS wszyscy byli i wszyscy grali w chuja. Wierzysz w dobrobyt Kaczystanu to trwaj w tej wierze i czekaj na lepsze jutro. Osobiście mam wyjebane kto Rządzi bo jak już pisałem każdy pod siebie a reszte jebać z odpowiedniej strony z lewa lub prawa. Więc nie pluj na monitor, nie wal po klawiaturze masz swoich idoli trzymaj się ich na mnie nie wrzeszcz bo tak jak i Ty mam swoje jebane zdanie. I nawiązując do końcówki moich wypocin żadna menda czy lewacka czy prawicowa nie będzie na mnie wrzeszczeć i kurwować, poszukaj żony w kuchni i spróbuj podrzeć japę u siebie.
Proponuję bez odbioru.



Skoro nie widzisz różnicy pomiędzy politykami którzy atakowali straż graniczną a tymi co ich bronili to faktycznie bez odbioru...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-19, 13:25
No więc okazało się, że to nie żaden allah, ale "nasz" Gruzin...
"Piotrkowska policja wydała w tej sprawie oświadczenie. – Dyżurny od razu skierował w to miejsce policyjny patrol. Tam okazało się, że w aptece znajdował się pobudzony mężczyzna, a na widok policjantów odłożył scyzoryk, który trzymał w ręku. Policjanci założyli mu kajdanki i wyprowadzili z apteki. Mężczyzna nie stosował się do poleceń wydawanych przez mundurowych, w związku z tym, użyli oni wobec niego siły fizycznej i wprowadzili go do radiowozu – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Według naszych nieoficjalnych informacji, mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Badanie krwi wykazało obecność między innymi metaamfetaminy. Gruzin zamieszkuje i pracuje w naszym kraju od dłuższego czasu, ponieważ posiada polski numer PESEL. Policja ukarała go tylko mandatem, ponieważ świadkowie zdarzenia twierdzili, że żaden z nich nie czuł się zagrożony i nie chciał złożyć oficjalnego zawiadomienia w tej sprawie.

Nasze informacje potwierdza rzeczniczka policji. – Policjanci rozmawiali ze zgłaszającym, który oświadczył, że mężczyzna nikomu nie groził, a interwencję zgłosili z uwagi na jego niepokojące zachowanie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Jak się okazało 31-letni obywatel Gruzji, był pod wpływem środków odurzających – dodała asp. sztab. Izabela Gajewska."

piotrkowski24.pl/agresywny-gruzin-grozil-nozem-w-aptece-byl-pod-wplywe...

Bardzo ciekawe jest to: "Gruzin zamieszkuje i pracuje w naszym kraju od dłuższego czasu, ponieważ posiada polski numer PESEL".
Czyli to tym razem nie "wina Tuska"....
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-19, 14:05 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No więc okazało się, że to nie żaden allah, ale "nasz" Gruzin...
"Piotrkowska policja wydała w tej sprawie oświadczenie. – Dyżurny od razu skierował w to miejsce policyjny patrol. Tam okazało się, że w aptece znajdował się pobudzony mężczyzna, a na widok policjantów odłożył scyzoryk, który trzymał w ręku. Policjanci założyli mu kajdanki i wyprowadzili z apteki. Mężczyzna nie stosował się do poleceń wydawanych przez mundurowych, w związku z tym, użyli oni wobec niego siły fizycznej i wprowadzili go do radiowozu – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.
Według naszych nieoficjalnych informacji, mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Badanie krwi wykazało obecność między innymi metaamfetaminy. Gruzin zamieszkuje i pracuje w naszym kraju od dłuższego czasu, ponieważ posiada polski numer PESEL. Policja ukarała go tylko mandatem, ponieważ świadkowie zdarzenia twierdzili, że żaden z nich nie czuł się zagrożony i nie chciał złożyć oficjalnego zawiadomienia w tej sprawie.
Nasze informacje potwierdza rzeczniczka policji. – Policjanci rozmawiali ze zgłaszającym, który oświadczył, że mężczyzna nikomu nie groził, a interwencję zgłosili z uwagi na jego niepokojące zachowanie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Jak się okazało 31-letni obywatel Gruzji, był pod wpływem środków odurzających – dodała asp. sztab. Izabela Gajewska."
Bardzo ciekawe jest to: "Gruzin zamieszkuje i pracuje w naszym kraju od dłuższego czasu, ponieważ posiada polski numer PESEL".
Czyli to tym razem nie "wina Tuska"....



Przecież polski PESEL ma chyba z milion banderowców co to przyjeżdża do nas po repetę 800+ więc jaki to wyznacznik polskości?
Może jeszcze powiesz, że do apteki przyjechał na romecie i w gumowcach to już właściwie czyni z niego Polaka
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-19, 18:27
Bul_od_bytu napisał/a:

Przecież polski PESEL ma chyba z milion banderowców co to przyjeżdża do nas po repetę 800+ więc jaki to wyznacznik polskości?
Może jeszcze powiesz, że do apteki przyjechał na romecie i w gumowcach to już właściwie czyni z niego Polaka



A ja napisałem, że to Polak??? Albo sugerowałem jego "Polskość"?
Napisałem "nasz" w cudzysłowie, jeśli to dla Ciebie sugerowanie polskości....
Tylko ostatnio widzę, że jak coś się dzieje, to coraz częściej leci propaganda, że to "te ciapate od Tuska", a potem okazuje się, że to Gruzin, Bangladesz, albo Hindus od 2 lat w Polsce. Albo dłużej.
Ostatnio widziałem zdjęcie 3 ciapaków, z dopiskiem, że to z przymusowej relokacji. Tylko kurwa od kilku lat zrobienie takiego zdjęcia to żaden problem, nawet na zadupiu... Wszędzie pełno i to nie od pół roku. No ale "wina Tuska"... I nie to, że ryżego bronię, pewnie niejeden numer odpierdoli, no ale kurwa nie dajmy się propagandzie. Jednej i drugiej.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-19, 18:39
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A ja napisałem, że to Polak??? Albo sugerowałem jego "Polskość"?
Napisałem "nasz" w cudzysłowie, jeśli to dla Ciebie sugerowanie polskości....
Tylko ostatnio widzę, że jak coś się dzieje, to coraz częściej leci propaganda, że to "te ciapate od Tuska", a potem okazuje się, że to Gruzin, Bangladesz, albo Hindus od 2 lat w Polsce. Albo dłużej.
Ostatnio widziałem zdjęcie 3 ciapaków, z dopiskiem, że to z przymusowej relokacji. Tylko kurwa od kilku lat zrobienie takiego zdjęcia to żaden problem, nawet na zadupiu... Wszędzie pełno i to nie od pół roku. No ale "wina Tuska"... I nie to, że ryżego bronię, pewnie niejeden numer odpierdoli, no ale kurwa nie dajmy się propagandzie. Jednej i drugiej.



Widzę, że chcesz dobrze, ale nie wiesz jak

Nigdzie nie pisałem o Tuskach ani Kaczorach tylko stwierdzam fakt, że polskie PESELE i paszporty nasi urzędnicy rozdają jak kurwa rzeżączkę.
Sprawdź sobie statystyki ostatnich lat oraz aktualne.
Faktem jest też, że Kaczor i jego ekipa wetowali podpisanie paktu migracyjnego przez co Polska była krajem niedemokratycznym. Takim samym faktem jest to, że Donek pierwsze co zrobił po wyborach to pojechał do Brukseli, podpisał zgodę na to co blokowały pisiory i w nagrodę za to dostał kasę z KPO, a Polska znów stała się krajem demokratycznym.
Takim samym faktem jest, że PO zmieniła narrację w sprawie brudasów tylko pozornie bo tak jak głosowali przeciwko budowie płotu (abstrahując od rzekomych argumentów przeciw), a tak naprawdę faktyczne działania pokazują, że to tylko działania pozorne.
Po co by było powoływanie specjalnego oddziału prokuratorów do ścigania żołnierzy pełniących służbę na granicy w obliczu sytuacji gdy jeden z nich zginął zadźgany, a 3 innych aresztowano za wykonywanie obowiązków.

Następstwem tego oraz przyzwolenia na działanie organizacji wprost nawołujących do łamania prawa będzie wysyp inżynierów na naszych ulicach.
Jak sam raczyłeś zauważyć ci z Indii i Bangladeszu itp, których wpuściły pisiory to raczej pracują i nie odpierdalają maniany jak inżynierowie z Afryki.

Jak chcesz walczyć z faktami to tym gorzej dla nich, ale rzeczywistości nie zmienisz.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-19, 19:12
Bul_od_bytu napisał/a:


Jak sam raczyłeś zauważyć ci z Indii i Bangladeszu itp, których wpuściły pisiory to raczej pracują i nie odpierdalają maniany....



Jak widać na filmie odpierdalają.... Może nie tak jak inżyniery, ale rozkręcają się.

Czyli Tusk jest za a nawet przeciw...
euractiv.pl/section/migracje/news/rada-ue-przyjela-pakt-migracyjny-trz...
pap.pl/aktualnosci/rada-ue-zatwierdzila-pakt-migracyjny-kto-jak-glosowal

To, że ten sprzeciw niewiele da, jest pod publiczkę, to inna sprawa.

Zapytałeś jaki to wyznacznik polskości... czyli z Twojej strony byłą sugestia, że ja widzę widzę tam "polskość", co jest nadinterpretacją i do tego się odniosłem.
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2024-06-23, 14:55
@Sztruks

Nie gruszki , polska płaci 2600 zł i darmowe mieszkanie dożywotnio ,Tusk już to podpisał ,
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-07-29, 1:57
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No więc okazało się, że to nie żaden allah, ale "nasz" Gruzin...
"Piotrkowska policja wydała w tej sprawie oświadczenie. – Dyżurny od razu skierował w to miejsce policyjny patrol. Tam okazało się, że w aptece znajdował się pobudzony mężczyzna, a na widok policjantów odłożył scyzoryk, który trzymał w ręku. Policjanci założyli mu kajdanki i wyprowadzili z apteki. Mężczyzna nie stosował się do poleceń wydawanych przez mundurowych, w związku z tym, użyli oni wobec niego siły fizycznej i wprowadzili go do radiowozu – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.
Według naszych nieoficjalnych informacji, mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Badanie krwi wykazało obecność między innymi metaamfetaminy. Gruzin zamieszkuje i pracuje w naszym kraju od dłuższego czasu, ponieważ posiada polski numer PESEL. Policja ukarała go tylko mandatem, ponieważ świadkowie zdarzenia twierdzili, że żaden z nich nie czuł się zagrożony i nie chciał złożyć oficjalnego zawiadomienia w tej sprawie.
Nasze informacje potwierdza rzeczniczka policji. – Policjanci rozmawiali ze zgłaszającym, który oświadczył, że mężczyzna nikomu nie groził, a interwencję zgłosili z uwagi na jego niepokojące zachowanie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Jak się okazało 31-letni obywatel Gruzji, był pod wpływem środków odurzających – dodała asp. sztab. Izabela Gajewska."
Bardzo ciekawe jest to: "Gruzin zamieszkuje i pracuje w naszym kraju od dłuższego czasu, ponieważ posiada polski numer PESEL".
Czyli to tym razem nie "wina Tuska"....



Allah to imię, a nie narodowość. Szukasz drugiego dna tam gdzie go nie ma.
Obcy kryminalista wymachujący publicznie nożem, niezależnie od narodowości czy wyznania powinien być wzorem dubajskim deportowany z zakazem wjazdu.
Zgłoś