18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
🔥 No i cała robota w pizdu... - teraz popularne
🔥 Bitch & bitch ... - teraz popularne
Aresztowanie świra
J................k • 2020-10-21, 17:09
Blondyn świruje pawiana w metrze, będzie oklep w suce

Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2020-10-21, 19:28 4
Toć to Bongman po przepierdoleniu sałaty za połów krabów.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-10-21, 19:40
SZMATA w pełni tego znaczenia słowie
Zgłoś
Avatar
remi1982 2020-10-21, 19:58 2
Jest ich czterech. Każdy ma bransoletki, wiec kują rączki, nóżki a trzecie bransoletki zapinają na te pomiedzy nóżkami i rączkami. Wynosi sie jak worek kartofli.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-10-21, 21:07
Blond gówno w rurkach
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-10-21, 21:24 1
Coś czuję, że pizda w rurkach parę razy pod rząd nieszczęśliwie upadnie w drodze na komisariat...
Zgłoś
Avatar
jimiq 2020-10-21, 22:08
Ładnie mu łbem zajebali w ścianę
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2020-10-21, 22:15 5
Co z tych gliniarzy robią się mentalne ciule kurwa mać. Mój sąsiad lat 70 opowiadał, że na cała dzielnice wystarczył jeden milicjant. Zrobiłem taką minę z niedowierzaniem. No i wtedy powiedział mi. Komuna była jaka była, ale wtedy ludzie mieli cholerny respekt do mundurowych. Owszem do nadużyć wszędzie dochodzi, ale wtedy nikt nie pierdolił się z jakimiś mandatami. Przecież marnujesz papier i długopis ,a po co, jak można ekologicznie parę gum sprzedać przedłużaczem konstytucji. Wiesz dlaczego jeden milicjant starczał na grupkę 10 osób wieczorem? Bo jak cię złapali, to wychodziłeś tęczowy z komisariatu. I faktycznie jak dowiedzieli się, że żonę bijesz. Miałem od razu wezwanie na milicję i od razu policjant do ciebie tekst "Tyle masz siły, więc spróbuj ze mną" . Dlatego takie widoki to obraz żenady. Przez nagonkę ludzi, pierdolnie z policjantów robi się cipy, a z psów chomiki.
Zgłoś
Avatar
sadzanet 2020-10-22, 11:35
Co oni się z nim w suce będą szarpać?
- zejdą z nim 2 piętra ciągnąć go za nogi...
Zgłoś