18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
Halman 2021-03-04, 8:07 4
białogłowa rycerza hyc za łeb.... (ten większy łeb)
Zgłoś
Avatar
S................S 2021-03-04, 8:10
Lasencja rozdzielała facetów przed bójką, dała (swojemu Amigo) kluczyki od samochodu i kazała spierdalać.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2021-03-04, 8:34
Niezły kombos
Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-03-04, 8:53 92
Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.
Zgłoś
Avatar
koras24 2021-03-04, 10:15 79
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



To huj w dupe twojemu kumplowi, chociaż bez tego i tak pewnie nie jednego huja w dupie już miał.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2021-03-04, 11:37 8
@koras24 Wiesz... każdy miał ochotę przyjebać komuś przynajmniej raz w życiu. W samym praniu się po pyskach nie ma problemu większego. Kłopot jest, gdy ktoś leje nie myśląc o konsekwencjach. Uderzając kogoś kijem baseballowym w głowę liczysz sie z tym, że prawdopodobieństwo ubicia jest >50%. Problem polega na tym że niektórzy nadaktywni nie są świadomi, że mogą kogoś zabić i co to implikuje.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2021-03-04, 12:13 40
sirapacz napisał/a:

@koras24 Wiesz... każdy miał ochotę przyjebać komuś przynajmniej raz w życiu. W samym praniu się po pyskach nie ma problemu większego. Kłopot jest, gdy ktoś leje nie myśląc o konsekwencjach. Uderzając kogoś kijem baseballowym w głowę liczysz sie z tym, że prawdopodobieństwo ubicia jest >50%. Problem polega na tym że niektórzy nadaktywni nie są świadomi, że mogą kogoś zabić i co to implikuje.



solowka a partyzant to sa 2 rozne sytuacje. i w sumie wiekszosc solowek konczy sie w miare lagodnie z lekkimi obrazeniami. jak ktos z partyzanta uzywa calej sily zeby urwac glowe i to z zaskoczenia to wtedy jest ciezki k.o i moze nawet smierc skoro bojka jest na ulicy i mozna glowa o beton porzyjebac. dla takich kurew uderzajacych z partyzanta powinien byc moim zdaniem osobny paragraf.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2021-03-04, 12:26 39
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



Taki śmieć dostał tylko 12 lat? To nawet nie połowa życia za odebranie komuś całego. Morderstwo w afekcie/wypadek powinno być tak karane a nie zabójstwo ze zwykłej tępoty, pustego łba i braku wyobraźni. Takich debili dożywotnio do syberyjskiego łagru wydobywać kamienie bez możliwości zwolnienia. Ewentualnie może się powiesić bez przeszkód. Co za żałosna rasa.. za oszustwa podatkowe więcej dostaniesz
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2021-03-04, 13:59 2
Typ się pokłócił ze swoją dupą, a ten co mu wyjebał to klasyczny frajer co "bronił kobiety" i zajebał tamtemu z zaskoczenia. Akcja niestety nierzadka. Jebać takie kurwy.
Zgłoś
Avatar
fonzerelli2 2021-03-04, 16:14 4
Cwel śmiec i bandyta. Tępić takich na ryj. Ps. Fajna dupa
Zgłoś
Avatar
Bejker 2021-03-04, 19:43 2
Fajne ma rajstopki
Zgłoś
Avatar
Arun 2021-03-04, 20:18 5
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



szkoda że krzesła nie dostał
Zgłoś
Avatar
p................a 2021-03-05, 0:03
Tak zrobił mój kumpel w Anglii, zajebał brudasowi, ale nie z zaskoczenia. Ten upadł i walnął ryjem o asfalt i do dziś warzywo, a kolega siedzi już z 4 lata, a posiedzi kolejne długie lata.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-03-05, 1:13
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



bo prawo jest pojebane, jeśli masz na celu tylko pobicie bez uzasadnienia dla mnie powinno być karane tak samo jak zabójstwo, albo przynajmniej jego usiłowanie. Natomiast jak jest powód to już inna sprawa, w tym przypadku z filmu ciężko precyzyjnie coś wywnioskować. Natomiast szedłbym tropem, że była jakaś impreza w lokalu, babka nie chciała, żeby najebany chłopak prowadził, a inny najebany ziomek uznał, że albo ją okrada, albo nie lubi pijanych kierowców, więc jakiś tam powód mógł być
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie