18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
lapps 2013-05-20, 21:51
Cytat:

Jak nie odpowiada ustrój kraju, gdzie przemoc nie jest tolerowana to zawsze mozna wyjechać do Afryki



i widzisz?? sam sobie odpowiedziales - nie podoba sie przemoc w kraju to wypierdalaj.

Cytat:

Dać się zabić za szalik to wyraźny brak celu w życiu



to sie rzadko zdaza. a dac sie zabic za flage i spoleczenstwo w ktorym dorastales, to twoim zdanie tez wyrazny brak celu w zyciu?

Cytat:

tam czarnuchy dadzą Ci drogi kibolu wolną wolę i się tobą zajmą w odpowiedni sposób, a uwierz mi oni mają siły co nie miara



taa kurwa. maja sily co nie miara nie majac co wpierdalac. z ameryka ci sie pojebalo kolezko.
inna sprawa to dostep do broni

@remik93

wez mu nie pierdol takich glupot. czemu mamy chciec obalac rzad, skoro rzad ma zawsze racje?(i daje wygodna posadke przy kompie przy okazji)

@paczfiko
akurat w wojsku sporo kibicow siedzi. no ale jak sie jest cipa w swiecie i sie boi na ulicy odezwac do umiesnionego jegomoscia(albo co gorsza wyglada sie i zachowuje jak pajac/pedal i jest sie z tego powodu publicznie wysmiewanym), to sie potem dorabia teorie i wylewa zale w internecie

i ogolnie to nie oczekujcie zeby bloki/pkp/mpk itd nie byly pobazgrane, skoro sie mlodzierzy nie naucza poszanowania do tradycji, tradycyjnych wartosci i tego co polskie/nasze, ale to juz wam w 99% wogole nie przeszkadza.
i nie wszystkie malunki/bazgroly uliczne to dzielo kibicow(kibice tez ladne rzeczy maluja), ale juz ta cala reszta to nie problem co?

harcerze pod okupacja tez po murach mazali jakies durne znaczki. ale bydlo, co?
Zgłoś
Avatar
kakusiatko 2013-05-20, 21:52 3
Koniec Świata napisał/a:

Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest, kiedy mamy tylu prymitywnych kretynów. Za każdym razem jak to robactwo gdzieś lezie to potrzeba eskorty policji, podczepiania dodatkowych wagonów do pociągów i chuj wie jeszcze czego. W moim mieście na każdej odnowionej elewacji pojawiają się bazgroły typu "Pogoń hools", "Błękitni króle". Wszystko upierdolone przez te skurwysyńskie bandy, a my się ekscytujemy muslimami we Francji, kiedy u nas równie pojebane gówno robi wszędzie syf.



To nie ludzie w dresach zniszczyli Polskę tylko w krawatach więc odpierdol się od kibiców. Robią co mogą byś dowiadywał się prawdy.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-20, 22:23
@up

Ludzie w dresach i kibole robią co mogą, żebym dowiadywał się prawdy, walczą dzielnie z systemem złowieszczych krawatów, bronią mnie przed islamem i w ogóle sprawiają, że moje życie staje się lepsze.

Zgłoś
Avatar
kubawislak 2013-05-20, 22:33
Kibole tacy i sracy. Ale jak nam jaśnie panujący napuści z Angelą M do Polski ciapatych to oni ich stąd wypierdolą, a nie POlicja.
Zgłoś
Avatar
MaagnuuM 2013-05-21, 13:57
Koniec Świata napisał/a:

Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest, kiedy mamy tylu prymitywnych kretynów. Za każdym razem jak to robactwo gdzieś lezie to potrzeba eskorty policji, podczepiania dodatkowych wagonów do pociągów i chuj wie jeszcze czego. W moim mieście na każdej odnowionej elewacji pojawiają się bazgroły typu "Pogoń hools", "Błękitni króle". Wszystko upierdolone przez te skurwysyńskie bandy, a my się ekscytujemy muslimami we Francji, kiedy u nas równie pojebane gówno robi wszędzie syf.



Tylko, że to robactwo będzie nas broniło przed jebanymi brudasami innym gównem, a Ty będziesz siedział z pizdą przed TV i jak zwykle nic nie robił.
Zgłoś
Avatar
remik93 2013-05-21, 15:02
Koniec Świata napisał/a:

@up

Ludzie w dresach i kibole robią co mogą, żebym dowiadywał się prawdy, walczą dzielnie z systemem złowieszczych krawatów, bronią mnie przed islamem i w ogóle sprawiają, że moje życie staje się lepsze.



Nigdy nie miałem dresów na sobie, chyba, że jak szedłem zimą w wieku 8 lat na górkę pozjeżdżać na sankach

chuj mnie obchodzi Twoje życie, ale nie odnosisz się do tego co napisałem tylko nadal masz swoje wywody dziwne z dupy jakieś wyciągnięte, ubarwiasz i myślisz, że jest ok. A przed islamem żebyś wiedział że bronią, bo nie znajdziesz szmatogłowych w żadnym klubie, jedynym wyjątkiem była Resovia w Rzeszowie gdzie chodziło dwóch ciapatych ale cała Polska kibicowska po nich jeździła i goście mają zakaz wstępu na stadion.
Zgłoś