18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
korinogaro 2013-05-20, 15:55
@koniec świata, tak, bo niby w innych krajach nie ma bydła. Pojedź sobie na jakieś derby np. do Hiszpanii. W UK zanim nie wprowadzili naprawdę drakońskich kar też były rozróby jak cholera.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2013-05-20, 16:14
No ale co się takiego stało? Przebiegli się, wymienili parę ciosów i wrócili na sektor - no kurwa straszne, Polska już nigdy nie będzie taka sama przez ten wybryk... A policja przynajmniej dupska z komendy ruszyła, tak czy siak wypłatę by wzięli więc niech mają zajęcie.
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-05-20, 16:30
Zacząć pakować to bydło na 2-3 latka bez zawiasów potem na dłużej za recydywe i od razu się przyjemniej zrobi.
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-05-20, 17:20 1
jebane bydlo powinnos sie pastuchami elektrycznymi ganiac a nie rozmawiac z cholata.
Zgłoś
Avatar
CNN 2013-05-20, 17:22 2
Amhed0911 napisał/a:



hahaha normalnie nie wierze w to co tu pierdzisz.. Ty jebany lewacki hejterze, TY placisz? Siedzisz pewnie na garnuszku rodziców, siedzisz przed kompem, albo TV, i łykasz jak pelikan to co Media wysrają w twój tempy łeb! Coś Ci nie pasuje? To weź zacznij coś robić, zeby było dobrze dla CIebie, a nie srasz gówniana inteligencją na necie. Wypierdalaj mydlić oczy tym co sie nie orientuja w temacie do TVN, tam takich zjebów poszukują.



Idź sobie odpocznij bo klawisze ci zaraz pękną, i polecam się dowiedzieć co oznacza słowo "lewak" bo zauważyłem iż większość ludzi twojego pokroju umysłowego nie potrafi odróżnić ludzi normalnych od ludzi którzy popierają tę oto ideologię. Co do hejtowania, to muszę się z tobą zgodzić...hejtuje bo nie widzę tu nic co moim zdaniem zasługuje na poparcie, mam do tego prawo ale z kolei go nie nadużywam, jak ty krytykując wulgaryzmem już kolejny komentarz pod tym filmikiem i właśnie tym samym potwierdzasz, że jesteś tępym ćwierć-mózgiem
Zgłoś
Avatar
veandil 2013-05-20, 18:11 1
niejednokrotnie grupy hoolsów są lepiej zorganizowane niż nie jedna jednostka wojskowa, zgadzam się potrafią nabrudzić, uprzykrzyć życie ale czemu nie patrzy się na to z innej strony? kto pierwszy strzeli lewaka/ciapatego/homosia w ryj? napinacze sprzed monitora czy taki kibol? czemu w mediach nie mówią o tym że ustawki teraz częściej rozgrywają się na polanach z zasadami, z zabezpieczeniem medycznym itp? czemu nie ma nigdzie słowa o akcjach dla domów dziecka, szpitali czy zwykłych dzieciaków z osiedla żeby zająć im czas? słyszał ktoś o akcji KOLORUJEMY? co prawda większą część tego typu akcji organizują kibice ale i wielu kiboli którzy napierdalają się aż miło pójdzie na taką akcję żeby coś zrobić. Zwracam też uwagę na to że wśród tych kiboli można spotkać lekarzy, prawników, biznesmenów, ludzi naprawdę ustawionych w życiu. Niestety pokazywane są tylko i wyłącznie burdy, syf, krew i walka z policją bo to chce oglądać widz w TV, co to za wiadomości gdzie zamiast "kibice tego a tego klubu pobili policjanta", "kibice tego a tego klubu zdewastowali cośtam" byłaby informacja "kibice tego a tego klubu zrobili akcję na rzecz chorego na nowotwór" "kibice tego a teo klubu odremontowali dom dziecka" "kibice pomogli staruszce w przejściu przez ulicę"

to się nazywa propaganda, pokazać jacy są źli żeby ich hasła na meczach były uznane za jakieś skrajne, wyobcowane i w ogóle poronione. W większości przypadków to właśnie kibice i kibole mówią najgłośniej o tym co ich wkurwia. no ci drudzy przy okazji jeszcze dają się zapamiętać bo po nich trzeba sprzątać.
Zgłoś
Avatar
remik93 2013-05-20, 19:02 1
Koniec Świata napisał/a:

Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest, kiedy mamy tylu prymitywnych kretynów. Za każdym razem jak to robactwo gdzieś lezie to potrzeba eskorty policji, podczepiania dodatkowych wagonów do pociągów i chuj wie jeszcze czego. W moim mieście na każdej odnowionej elewacji pojawiają się bazgroły typu "Pogoń hools", "Błękitni króle". Wszystko upierdolone przez te skurwysyńskie bandy, a my się ekscytujemy muslimami we Francji, kiedy u nas równie pojebane gówno robi wszędzie syf.



Jakby Ci kurwa przyszło do obalenia rządu czyli prawdziwego gówna robiącego syf, to byś kurwa ich pierwszy o pomoc prosił. To oni ruskich, szwabów i lewaków po mordach biją na marszu niepodległości, więc ich kurwa toleruj, bo to jest Twoja jedyna szansa żeby Ci władza i zaborcy na mordę z butami nie weszli.
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2013-05-20, 19:05
@veandil, dobrze piszesz, chociaż przeczytałem tylko pierwsze zdanie bo reszty mi się nie chciało. dać im broń, dać im co zechcą i dać im bilet w jedną stronę tam gdzie jest zapotrzebowanie na mięso armatnie (np do Syrii) niech pokażą co potrafią a w tedy by się okazało że 90 % to sisiu majtki. banda niedorozwojów. Auschwitz kurwa. to by pomogło na tą zarazę.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-20, 19:25
remik93 napisał/a:


Jakby Ci kurwa przyszło do obalenia rządu czyli prawdziwego gówna robiącego syf, to byś kurwa ich pierwszy o pomoc prosił. To oni ruskich, szwabów i lewaków po mordach biją na marszu niepodległości, więc ich kurwa toleruj, bo to jest Twoja jedyna szansa żeby Ci władza i zaborcy na mordę z butami nie weszli.



Weź mi nie pierdol takich głupot.
Zgłoś
Avatar
remik93 2013-05-20, 19:39 2
Koniec Świata napisał/a:



Weź mi nie pierdol takich głupot.



Ja Ci głupot nie pierdole tylko taka jest prawda, to oni pierwsi na tuska mordę otworzyli i to ich najbardziej gnębią, a nie gnębi się tych którzy są nieszkodliwi. A jak przyjdzie co do czego, to to jest jedyna cywilna grupa ludzi, która w takim natężeniu trenuje może i uczestniczą w nielegalnych bijatykach które też mi się nie podobają ale to oni będą zaprawieni w boju i gotowi do czegokolwiek, a nie my oglądający lanie po mordach i rozjebane głowy na hardzie.
Zgłoś
Avatar
veandil 2013-05-20, 20:37
paczfiko napisał/a:

@veandil, dobrze piszesz, chociaż przeczytałem tylko pierwsze zdanie bo reszty mi się nie chciało. dać im broń, dać im co zechcą i dać im bilet w jedną stronę tam gdzie jest zapotrzebowanie na mięso armatnie (np do Syrii) niech pokażą co potrafią a w tedy by się okazało że 90 % to sisiu majtki. banda niedorozwojów. Auschwitz kurwa. to by pomogło na tą zarazę.



powiedz prawdę a Cię stłamszą. tak właśnie działa nasz aktualny system i wypranie czaszek. skoro przeczytałeś tylko pierwsze zdanie proszę przeczytaj cały post.

@UP wyluzuj, kto nie poczuł adrenaliny stadionu albo ustawki nigdy nie zrozumie a napinanie się tutaj i rzucanie mięchem na nic się nie zda. Obrazu kibica i kibola nie zmienisz a jedynie dodasz wodę na młyn
Zgłoś
Avatar
stteal 2013-05-20, 20:47
Byłem na tym meczu.
Na murawę wybiegła garstka osób od nas, wszystko skończyło się w ciągu kilku minut - nikt nie ucierpiał.
Wtedy zaczęły się jazdy milicjantów. Efekt był taki, że w Koszalinie cały mój wagon (w którym nie było nikogo kto wybiegł na murawę) został zagazowany przez oddziały AT i każdy wyrywkowo został poczęstowany gumową pałą (zapewne lubią je Ci co tak dzielnie krzyczą, żeby do nas strzelać). Każdy z tego wagonu, żeby się nie udusić (otworzenie okna wiązało się z kolejną porcją gazu w przedziale) musiał ratować się ucieczką przez okna na holu i drzwiami. Ludzie rozbiegli się po Koszalinie i ukrywali bo tym razem pieski urządziły sobie polowanie i zatrzymanie wiązało się z dołkiem. Mi jakimś cudem udało się trzymać w mniejszej grupie, która miała kontakt z miejscowymi kibicami Gwardii Koszalin (zgoda Arki). Wieczór skończyłem poobijany, podrapany i ch*j wie co jeszcze. Trafiliśmy do PUBu Gwardii (chyba pod stadionem) popijając piwko i czekając na transport do domu. Powrót mieliśmy samochodem, który przyjechał po nas z Gdyni.
PS. Pozdrowienia dla kibiców Gwardii.
PS2. Wszystkim wyżej z bólem dupy -> Pie***cie się
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-05-20, 21:08
chuj, a nie zadyma, wieś i "zadyma" na pokaz, żeby pokazać jakim się jest kurwa niby huligankiem ja pierdole -.- . Rozumiem jak jest zadyma wisła- cracovia, jakieś kluby z aglomeracji śląskiej, czy legia z Polonią tam jest jazda, atmosfera kurwa, a nie kilku wsioków wybiegło sobie na murawkę, jedna osoba na sektor vip'ów i wielkie halo z tego robią w telewizji... Szkoda policji i hajsu na taką okręgówkę, kurwa wystarczy kilku policjantów z strzelbami na gumowe pociski i ewentualnie jedną armatkę wodną, żeby tą małą grupkę ciuli uspokoić. Z resztą znając życie jakby nie robili z tego takiego szoł jakieś eskorty specjalne wagony to by nie jechali z takim nastawieniem na te mecze
Zgłoś
Avatar
bary110 2013-05-20, 21:12
loża vipów hahaha
Zgłoś
Avatar
adamov 2013-05-20, 21:27
Na przystanku stoi świnia, to jest kibic Arki Gdynia

a tak poza tym to jak chcą robić sobie ustawki to niech robią, ale nie kurwa w mieście żeby wszystko rozpierdolić bo to jest takie buractwo, że ani szacunku do cudzego mienia nie mają jak i do innych ludzi. Niech się tłuką, niech się wybiją najlepiej ale gdzieś gdzie nie zrobią żadnej szkody na koszt miasta, ani krzywdy normalnym ludziom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie