18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Frusciante93 2013-05-20, 12:34
Stare as fuck
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2013-05-20, 12:42 9
przynajmniej oprócz borut na meczach leja pedałów i innych społecznych odmieńców więc u mnie mają plus
Zgłoś
Avatar
Sutson 2013-05-20, 13:00 2
Jebana dzicz
Zgłoś
Avatar
push3k 2013-05-20, 13:20 2
Koniec Świata napisał/a:

Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest, kiedy mamy tylu prymitywnych kretynów. Za każdym razem jak to robactwo gdzieś lezie to potrzeba eskorty policji, podczepiania dodatkowych wagonów do pociągów i chuj wie jeszcze czego. W moim mieście na każdej odnowionej elewacji pojawiają się bazgroły typu "Pogoń hools", "Błękitni króle". Wszystko upierdolone przez te skurwysyńskie bandy, a my się ekscytujemy muslimami we Francji, kiedy u nas równie pojebane gówno robi wszędzie syf.

Piszesz tak, jakby Polska była jakimś ewenementem w tej sferze.
Zgłoś
Avatar
B................k 2013-05-20, 13:23 1
To jest jebane ścierwo nie ludzi. Wygazować tych smieci powinno bo to kurestwo tylko brudzi.
Zgłoś
Avatar
pelepele 2013-05-20, 13:26 7
Koniec Świata napisał/a:

Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest, kiedy mamy tylu prymitywnych kretynów. Za każdym razem jak to robactwo gdzieś lezie to potrzeba eskorty policji, podczepiania dodatkowych wagonów do pociągów i chuj wie jeszcze czego. W moim mieście na każdej odnowionej elewacji pojawiają się bazgroły typu "Pogoń hools", "Błękitni króle". Wszystko upierdolone przez te skurwysyńskie bandy, a my się ekscytujemy muslimami we Francji, kiedy u nas równie pojebane gówno robi wszędzie syf.



panie szechter, niech pan przestanie się bawić internetem, to jest wynalazek dla ludzi myślących
Zgłoś
Avatar
maniuk1 2013-05-20, 13:31
Ale wy jesteście żałośni, tak ich na necie ciśniecie, a właśnie dzięki nim muzlimów w Polsce jest tak mało... A reportaż na filmiku stary... jakieś 5 lat a trochę się zmieniło. To tak jakby gadać, że Lech Kaczyński nie powinien być prezydentem bo nie kupuje w biedronce.
Zgłoś
Avatar
Amhed0911 2013-05-20, 13:44 6
Koniec Świata napisał/a:

Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest, kiedy mamy tylu prymitywnych kretynów. Za każdym razem jak to robactwo gdzieś lezie to potrzeba eskorty policji, podczepiania dodatkowych wagonów do pociągów i chuj wie jeszcze czego. W moim mieście na każdej odnowionej elewacji pojawiają się bazgroły typu "Pogoń hools", "Błękitni króle". Wszystko upierdolone przez te skurwysyńskie bandy, a my się ekscytujemy muslimami we Francji, kiedy u nas równie pojebane gówno robi wszędzie syf.



Co Ty kurwa piździsz koleś co? Weź sie pierw zorientuj w sytuacji, czy świecie kibicowskim, a potem kurwa porównuj Polaków do muslimow buraku.. Najlepiej wie ten kto w tym nie siedzi, i tylko hejtuje zza monitora wszystko co mu nie pasi.. Powiedz to samo, co tu napisałeś komu kolwiek z ekipy co jeździ na mecze! Ja kurwa jeżdżę regularnie i wiem co jest pięć, a Ty pewnie nigdy nie byłeś na żadnym i pewnie masz wysrane w piłkę nożna i pierdolisz. Polecam wszystkim dokument "Bunt stadionów" bo to właśnie film stworzony dla takich właśnie ludzi jak Ty, którzy tylko zaczerpują cała swoją wiedze z jebanych mediów. Pozdro dla kumatych! 5!
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-05-20, 13:46 8
maniuk1 napisał/a:

Ale wy jesteście żałośni, tak ich na necie ciśniecie, a właśnie dzięki nim muzlimów w Polsce jest tak mało... A reportaż na filmiku stary... jakieś 5 lat a trochę się zmieniło. To tak jakby gadać, że Lech Kaczyński nie powinien być prezydentem bo nie kupuje w biedronce.



Ja pierdolę, naprawdę wierzysz w to, że znikomy odsetek muzułmanów w Polsce jest zasługą tego ćwierć-inteligentnego bydła wyspecjalizowanego w darciu ryła i dewastowaniu otoczenia? Te Twoje "muzlimy" gnieżdżą się i mnożą w krajach, które łaskawie zasypują ich opieką socjalną, rozczulając się nad ich biednym, muzułmańskim losem. Nasz kraj w przeciwieństwie do rozwiniętych gospodarek zachodniej Europy nie może sobie pozwolić nawet na dobry socjal dla własnych obywateli, więc co dopiero dla imigrantów. Jest ich mało, bo w Polsce nie da się żyć "na poziomie" z samego socjalu, leżąc cały dzień brzuchem do góry, mając paręnaście dzieciaków i w przeciwieństwie do Cyganów nie chodzić całą rodziną na żebry. Naszym atutem jest paradoksalnie zła kondycja gospodarki, a nie nasi lokalni, rodzimi troglodyci.
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-05-20, 15:09
A ja jestem za tym żeby policja najzwyczajniej w świecie strzelała do nich.... jak do kaczek.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-05-20, 15:16 3
Koniec Świata napisał/a:

Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest, kiedy mamy tylu prymitywnych kretynów. Za każdym razem jak to robactwo gdzieś lezie to potrzeba eskorty policji, podczepiania dodatkowych wagonów do pociągów i chuj wie jeszcze czego. W moim mieście na każdej odnowionej elewacji pojawiają się bazgroły typu "Pogoń hools", "Błękitni króle". Wszystko upierdolone przez te skurwysyńskie bandy, a my się ekscytujemy muslimami we Francji, kiedy u nas równie pojebane gówno robi wszędzie syf.



Jak na typowego lewaka przystało nie potrafisz odróżniać przyczyny od skutku.
Zgłoś
Avatar
CNN 2013-05-20, 15:17 5
Niech sobie isntieją, zdala od ludzi cywilizowanych, nie szpecą moich ścian, które maluję za własne pieniądze... Nie straszą moich dzieci kiedy wracać od kolegów będą nocą, i jeszcze to pytanie za kim są... A najlepiej niech się sami wytłuką te tzw. "Wariaty", skoro według nich jest to największą życiową ambicją. Bo moim zdaniem człowiek musi przynosić jakikolwiek pożytek dla tego świata, nie tylko dostarczanie wpierdolu od tak po prostu. Dać się zabić za szalik to wyraźny brak celu w życiu. A później ja płacę za taką małpę której kurwa siły nie ma gdzie wyładować tylko ludzi kaleczy i siedzi w pudle, wpierdala obiadki i grypsuje sobie... Jak nie odpowiada ustrój kraju, gdzie przemoc nie jest tolerowana to zawsze mozna wyjechać do Afryki tam czarnuchy dadzą Ci drogi kibolu wolną wolę i się tobą zajmą w odpowiedni sposób, a uwierz mi oni mają siły co nie miara...
Zgłoś
Avatar
Amhed0911 2013-05-20, 15:36
CNN napisał/a:

Niech sobie isntieją, zdala od ludzi cywilizowanych, nie szpecą moich ścian, które maluję za własne pieniądze... Nie straszą moich dzieci kiedy wracać od kolegów będą nocą, i jeszcze to pytanie za kim są... A najlepiej niech się sami wytłuką te tzw. "Wariaty", skoro według nich jest to największą życiową ambicją. Bo moim zdaniem człowiek musi przynosić jakikolwiek pożytek dla tego świata, nie tylko dostarczanie wpierdolu od tak po prostu. Dać się zabić za szalik to wyraźny brak celu w życiu. A później ja płacę za taką małpę której kurwa siły nie ma gdzie wyładować tylko ludzi kaleczy i siedzi w pudle, wpierdala obiadki i grypsuje sobie... Jak nie odpowiada ustrój kraju, gdzie przemoc nie jest tolerowana to zawsze mozna wyjechać do Afryki tam czarnuchy dadzą Ci drogi kibolu wolną wolę i się tobą zajmą w odpowiedni sposób, a uwierz mi oni mają siły co nie miara...



hahaha normalnie nie wierze w to co tu pierdzisz.. Ty jebany lewacki hejterze, TY placisz? Siedzisz pewnie na garnuszku rodziców, siedzisz przed kompem, albo TV, i łykasz jak pelikan to co Media wysrają w twój tempy łeb! Coś Ci nie pasuje? To weź zacznij coś robić, zeby było dobrze dla CIebie, a nie srasz gówniana inteligencją na necie. Wypierdalaj mydlić oczy tym co sie nie orientuja w temacie do TVN, tam takich zjebów poszukują.
Zgłoś
Avatar
PolityczNiePoprawny 2013-05-20, 15:48
Z hołotą powinno się zrobić porządek, nie mówię że wszyscy kibole to hołota ale na pewno duża część, niektórzy to zachowują się jak czarnuchy (czyt. małpy)
Normalnie kurwa Somalia...
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-05-20, 15:48 3
lapps napisał/a:



syf to ty masz pod kopula


Serio, bronisz jebaną biedę umysłową? U mnie w mieście stare w chuj kamienice w której patologia mieszkała odremontowali tak że aż błyszczy, nie minął tydzień i te głupie kurwy już pomalowały elewacje mądrymi w chuj hasłami typu "terror" "pogoń hools" "definicja pener" "jp 100%".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie