18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Arka
matins • 2012-10-06, 14:27
Nieznany wirus dziesiątkuje ludzką populację. Pozostali przy życiu, nieświadomi jego prawdziwej istoty ludzie, w ogromnych tankowcach podążają w poszukiwaniu krainy wolnej od zarazy. Rozpoczyna się exodus, a przewodzi mu jeden człowiek... Film oparty jest na dość złożonej i symbolicznej fabule, obrazującej dramaturgię ludzkiego życia, nieuchronność pewnych życiowych zdarzeń.

Zgłoś
Avatar
kucma19 2012-10-06, 19:10
wow. Bardzo dobry filmik
Zgłoś
Avatar
CookieMonssster 2012-10-07, 8:38
Polska produkcja i to bardzo udana. Fajną ciekawostką jest fakt, że główny twórca uznał, że współczesne programy do animacji 3d (premiera 2007), bardzo sprawnie imitują zachowanie światła, ale nie idealnie, więc duże sceny z przebijającym światłem były tworzone poprzez zrobienie prawdziwych modeli, oświetlanie i nagranie ich kamerą.
Zgłoś
Avatar
kosowski91 2012-10-07, 9:09 1
warte poświęcenia 8 min uwagi.
Zgłoś
Avatar
Av3k 2012-10-07, 9:57
Bardzo fajny film szkoda że taki krótki ;/
Masz browara.

Osobiście polecam film animowany "9"
Zgłoś
Avatar
delsol 2012-10-07, 11:05
Ma nos jak kopniak od Junaka
Zgłoś
Avatar
bioder 2012-10-07, 11:12
dobre... skończymy tak samo...
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-10-07, 11:53
Zgłoś
Avatar
Sławihuj 2012-10-07, 13:09
@bioder
Też uważam że jeżeli wymieranie ludzkości miało by się zacząć to nie z powodu bomby czy jakiegoś zagrożenia naturalnego tylko od wirusa , a moją teorie uwarunkowuje tym że już od jakiegoś czasu media co chwile podają że ptasia grypa , świńska i chuj wie jaka jeszcze i ludzie przestali się już tymi wirusami przejmować i wreszcie pierdolną coś konkretnego i ludzie nie będą na to przygotowani.
PS (sorry za chujowej jakości posta, ale mam kaca i nie chce mi sie poprawiać)
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-10-07, 13:10
może ktoś się podzieli jak to rozkminił?

Dla mnie to za ciężkie... Jak już te statki dopływały na tą wyspę to mnie rozjebało bo tam chyba jakaś aluzja do tych komórek jest z telewizorka, ale o co chodzi to nie wiem.
Zgłoś
Avatar
nitrix 2012-10-07, 14:54
Bardzo dobra produkcja. Piwo!
Zgłoś
Avatar
Ryszardenko 2012-10-07, 15:16
cannabis7777 napisał/a:

może ktoś się podzieli jak to rozkminił?

Dla mnie to za ciężkie... Jak już te statki dopływały na tą wyspę to mnie rozjebało bo tam chyba jakaś aluzja do tych komórek jest z telewizorka, ale o co chodzi to nie wiem.



trochę trzeba pomyśleć, jakaś metafora i się ludzie gubią, no cóż..

według mnie to stary człowiek, który będąc w zakładzie psychiatrycznym wyimaginował sobie swój własny świat (ten ze statkami), a pod koniec widzimy rzeczywistość, czyli np. klamkę zamiast wyobrażonego pistoletu.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-10-07, 16:58
Ryszardenko napisał/a:



trochę trzeba pomyśleć, jakaś metafora i się ludzie gubią, no cóż..

według mnie to stary człowiek, który będąc w zakładzie psychiatrycznym wyimaginował sobie swój własny świat (ten ze statkami), a pod koniec widzimy rzeczywistość, czyli np. klamkę zamiast wyobrażonego pistoletu.



tyle to chyba nawet down by rozkminił. O głębie pytałem... No ale Pan wyżej rozwiał wątpliwości
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2012-10-07, 18:11
A ja z innej beczki: zna ktoś może tytuł utworu użytego jako podkład w tej animacji ?
Zgłoś