18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Artefakt Wielkiego Murarza
BoroKing • 2013-04-26, 7:46
Jakiś czas temu podczas napieprzania młotem udarowym w łazience z kanału wentylacyjnego wyleciał mi całkiem ciekawy artefakt. Domyślam się, że musi to być pozostałość po posiłkach regeneracyjnych Wielkich Murarzy



Często gęsto podczas remontów znajduje różne rzeczy, od różnego rodzaju opakowań po gazety sprzed 30/40 lat. Moim najciekawszym znaleziskiem był zestaw medyczny (mała apteczka) z lat 30, wypadł podczas skuwania sufitów na skosach w starej kamienicy.
Zgłoś
Avatar
dupeczki 2013-04-26, 12:15
Swego czasu typek z kamienicy na przeciwko mnie robił remont i w nad kiblem w zamurowanej ścianie znalazł mp40 z amunicją
Na mazurach dużo jest tego syfu pochowanego
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2013-04-26, 12:31
zawsze chciałem znaleść coś takiego ale mieszkam w chacie która zrobił mój starszy więc lipa.. Ale u kolegi pare lat temu, podczas remontu znależli granat. Ale było później śmiechu z reakcji ekipy po wszystkim jak już go zakopali bezpiecznie w 2m dołku
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2013-04-26, 13:56
Ja przy remoncie kuchni, podczas wyburzania ściany, w środku znalazłem spodnie .
A w szybie wentylacyjnym zdechłą kawkę.
Zgłoś
Avatar
Mc6 2013-04-26, 14:10
parę dni temu przekopując działkę znalazłem to:

niestety chuja warte bo pełno tego
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-04-26, 15:28 1
Ja miałem komin zatkany i się okazało że była tam butelka po winie z 1959 r. Niestety nie mam zdjęć :/
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-04-26, 16:13
Ja znalazłem w starym kiblu w poniemieckim bunkrze Chupacabrę. Niestety też nie mam zdjęć.

A tak serio, to fajne znaleziska tutaj wrzucacie.
Zgłoś
Avatar
boberm 2013-04-26, 17:17 4
Glugsti napisał/a:

kurwa, z chęcią bym posmakował tego smaku piwka co kiedyś...



Ty w '97 miałeś kurwa 4 lata
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-04-26, 18:12 5
Cytat:

Prosiłbym autora o odzew na priv



Chyba znalazł się właściciel puszki
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-04-26, 19:58
Widzę dużo osób coś znalazło można założyć temat niech się każdy pochwali jakimś znaleziskiem. Ja też coś może wrzucę
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-04-26, 21:38
A jeszcze dodam, mój wujek podczas pogłębiania studni gdzieś w Krakowie znalazł mausera oraz jakiś niemiecki pistolet (NIE Luger). Pistolet z tego co pamiętam zachował się w dobrym stanie, za to mauser raczej w złym (duze ubytki kolby, cały mechanizm cały pordzewiały i chyba brak lufy). Ja sam pracując po budowach/remontach zostawiałem gdzieniegdzie pamiątki na przyszłość po mnie
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2013-04-28, 17:51
podczas remontu poddasza znalozem tako kszinke huj wi co je w srodku heba spale w piecu
Zgłoś
Avatar
krzoso 2013-05-03, 0:51
kerim85 napisał/a:

Obrazek

Ja podczas kucia sufitu w kamienicy znalazłem między innymi takie cudo

Jest to jeszcze zapieczętowanie wezwanie do sądu pani Sofii Kubicy.



Jak do sądu skoro tam jest napisane, że to list od Myslovitz ;O
Zgłoś