18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Artefakt Wielkiego Murarza
BoroKing • 2013-04-26, 7:46
Jakiś czas temu podczas napieprzania młotem udarowym w łazience z kanału wentylacyjnego wyleciał mi całkiem ciekawy artefakt. Domyślam się, że musi to być pozostałość po posiłkach regeneracyjnych Wielkich Murarzy



Często gęsto podczas remontów znajduje różne rzeczy, od różnego rodzaju opakowań po gazety sprzed 30/40 lat. Moim najciekawszym znaleziskiem był zestaw medyczny (mała apteczka) z lat 30, wypadł podczas skuwania sufitów na skosach w starej kamienicy.
Zgłoś
Avatar
YanioL 2013-04-26, 7:55 2
kurwości to nawet tak dawno temu były dostępne "małe" piwka. Teraz zresztą też są, ale z tego co się orientuje to taniej wychodzą normalne (:
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-04-26, 7:57 7
Light beer? To nie była polska ekipa.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-04-26, 8:09 6
@up
kurwa...
"jasne pelne"
"okocim zbliza ludzi"
"PASTERYZOWANE"
to pewnie francja?
Zgłoś
Avatar
BoroKing 2013-04-26, 8:13 7
YanioL napisał/a:

kurwości to nawet tak dawno temu były dostępne "małe" piwka. Teraz zresztą też są, ale z tego co się orientuje to taniej wychodzą normalne (:


Jak dobrze pamiętam to kiedyś w większości były takie piwa, najczęściej. Gówniarz jeszcze w kalesony srałem pod trzepakiem ale najbardziej zapadło mi w pamięć z małych w szkalnych butelkach to regionalne piwko "Regina" Ciemne, miało 11%
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-04-26, 8:16 8
@Up, ty widziałeś 11% chyba to wynik, który ci zapadł w pamięci z egzaminu w podstawówce .
Zgłoś
Avatar
BoroKing 2013-04-26, 8:20 21
panpowazny napisał/a:

@Up, ty widziałeś 11% chyba to wynik, który ci zapadł w pamięci z egzaminu w podstawówce .


Sory, nie chodziłem do podstawówki, chodziłem za podstawówkę na szlugi i piwo
Zgłoś
Avatar
garota 2013-04-26, 8:25
Kurde autorze tematu...czekałem aż napiszesz coś o smaku itp. No bo puszeczka fajna ale co dalej?
Zgłoś
Avatar
calasty 2013-04-26, 8:29 17
Zgłoś
Avatar
BoroKing 2013-04-26, 8:35
garota napisał/a:

Kurde autorze tematu...czekałem aż napiszesz coś o smaku itp. No bo puszeczka fajna ale co dalej?


Chodziło mi raczej o to co można znaleźć w miejscach gdzie tego nie powinno być a o smaku powiem Ci tyle że na bank się nie zmieniło do tej pory, jak dla mnie okocim to siki weroniki.
Przykro mi, że nie podołałem Twoim oczekiwaniom
Zgłoś
Avatar
opossun 2013-04-26, 9:01 20
To ja dodam coś swojego
Mieszkam w akademiku DS6 UG Każdy w pokoju ma swoją łazienkę. Akademik ten remontowany był 6 lat temu. Często w kibelkach psują się spłuczki, a konserwator budynku nie potrafi tego naprawić xD. Razem z chłopakiem postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Taką oto puszkę znaleźliśmy w zbiorniku gdzie zbiera się woda. blokowała cały mechanizm i co jakiś czas spłuczka się zacinała.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-04-26, 9:22
Ehh 97r. Chciałoby się wrócić do tamtych lat.

To nie jest puszka 0,5l? Ładne znalezisko. Ja mam buteleczki z lat 70 z wybitą datą produkcji. Przy okazji pstryknę fotki.

Aha i ja bym nie wyrzucał tej puszki. Bo fajne moim zdaniem są takie "zabytkowe" rzeczy dnia codziennego.
Zgłoś
Avatar
BoroKing 2013-04-26, 9:26
enjoypoznan napisał/a:

Ehh 97r. Chciałoby się wrócić do tamtych lat.

To nie jest puszka 0,5l? Ładne znalezisko. Ja mam buteleczki z lat 70 z wybitą datą produkcji. Przy okazji pstryknę fotki.

Aha i ja bym nie wyrzucał tej puszki. Bo fajne moim zdaniem są takie "zabytkowe" rzeczy dnia codziennego.


Puszka 330ml i została oddana właścicielce roztrzaskanej łazienki
Zgłoś
Avatar
Wayas 2013-04-26, 9:28 1
Ładna ta apteczka w kształcie puszki od piwa.
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2013-04-26, 9:31
kurwa, z chęcią bym posmakował tego smaku piwka co kiedyś...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie