18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dorodnykurczak 2013-08-16, 23:34
na pewno nie bo gdyby rzeczywscie tak było to twórcy by to zaimpletowali w swojej grze..
pomysl to nie boli !!!!11jeden
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-08-17, 0:16
dorodnykurczak napisał/a:

na pewno nie bo gdyby rzeczywscie tak było to twórcy by to zaimpletowali w swojej grze..
pomysl to nie boli !!!!11jeden



Mają zamiar dodać to w kolejnym płatnym DLC
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2013-08-17, 14:29 2
Każdy obrazek z innej części
Zgłoś
Avatar
Echis 2013-08-17, 15:21 16
I brakuje Wieśka z tekstem "Nigdy się nie nauczą".
Zgłoś
Avatar
ciastekPOGROMCA 2013-08-18, 11:01 3
mam wrażenie, że ostatnio wszytko z poczekalnie, bez względu jak gówniany poziom przedstawia, to i tak trafi na główną
Zgłoś
Avatar
KrzywyFireheart 2013-08-18, 11:04 8
To już coś takiego dawno Polacy wymyślili w Wiedźminie 2

youtube.com/watch?v=IEmQoMmuJyQ
Zgłoś
Avatar
LubiePlacki84 2013-08-18, 11:16
ciastekPOGROMCA, Byle do września
Zgłoś
Avatar
Kudkudak 2013-08-18, 11:40 2
dorodnykurczak napisał/a:

na pewno nie bo gdyby rzeczywscie tak było to twórcy by to zaimpletowali w swojej grze..
pomysl to nie boli !!!!11jeden



Nie zesraj się.

Ta gra i tak ssie, jedyne co mi się w niej podoba to niektóre widoczki. Nie mówię już o porypanej fabule, ale o systemie walki. Najlepiej było w ac3 - cały oddział strażników, oczywiście nikt nie trafia z muszkietów gdy stoję w miejscu, a gdy przystępuje do walki, 1 z 10 przeciwników walczy, reszta czeka. Stój, w ac3 wprowadzili bardzo zaawansowany system olania przeciwnika, i czasem inni żołnierze sobie spacerowali gdy mordowałem kolejnego, pojedyńczego przeciwnika...Boże, jak ta gra jest nudna. I teraz każdy kojarzy skakanie po budynkach w grach z tym przereklamowanym gównem. W Mirrors Edge albo Batmana grać, pogany.
Zgłoś
Avatar
noiL 2013-08-18, 13:09
Nie rozumiem takich porownan.... dlatego wlasnie robia gry dzieki ktorym mozemy sie wcielic w troszke ,,ulepszone" wersje czlowieka ^^ Ale idioci bez wyobrazni tego nie zrozumieja, bo dla nich istnieje tylko realizm.
Zgłoś
Avatar
D................2 2013-08-18, 13:19 3
Tu macie Assassina w normalnym świecie





Kanał na yt to:devinsupertramp
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-08-18, 16:40
Ostatni dobry AC to 2 ewentualnie Brotherhood. Ale dwójka była najlepsza. Reszta to po prostu tak jak z CODem. Skok na kasę.
Ale nie po to chciałem napisać komentarz.
Proszę stąd wypie....a nie ma panie moderator!...rdzielać na reddita albo 9gaga z takimi obrazkami. Ile ty masz lat?!
Zgłoś
Avatar
damianexis 2013-08-18, 18:56
Co drugi temat jest zajebany z kwejka czy innych stron... Mój stan psychiczny nie wytrzymuje tego, że wpierdalacie na sadola takie śmieci co chwile i niesadystyczne
Zgłoś
Avatar
Lucyfe 2013-08-19, 22:19
damianexis napisał/a:

Co drugi temat jest zajebany z kwejka czy innych stron... Mój stan psychiczny nie wytrzymuje tego, że wpierdalacie na sadola takie śmieci co chwile i niesadystyczne



Z tego co ja widze to tylko narzekac umiesz i oceniac a sam masz 0 tematow stworz co SAM, czekam na temat malo kto tworzy cos samodzielnie
Zgłoś
Avatar
n................o 2013-08-19, 23:38
Że też nigdy nie grałem w grę, gdzie można poskakać sobie z kilku pięter wprost na "styrtę" obornika.
Zgłoś