18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ellsworth 2016-06-03, 23:06
No to teraz sobie już nie pojeździ. >+50 w terenie zabudowanym. Pa, pa prawo jazdy
Zgłoś
Avatar
Matys3bis 2016-06-03, 23:17
Dał cenzurę na licznik,też by musiał zapłacić
Zgłoś
Avatar
tycho 2016-06-03, 23:24 5
Śmiech jak świnia kaszel.
Zgłoś
Avatar
Will0hem 2016-06-03, 23:25 6
Ludzie, co wy gadacie, jakby "podjął" się temu, jakże inteligentnego "wyścigu" to byście pisali ze idiota, ze jechał tyle a nie tyle, a później plączą ze w lusterka nie patrzymy. Typek w AM to za pewne synalek tatusia, bądź nie, co nie zmienia faktu ze idiota który musi się popisać swoim wielkim ego.
Uprzedzając, tak tak, nigdy się takiego nie dorobie, fajnie.
Zgłoś
Avatar
jkobialka 2016-06-03, 23:28 2
Dobry ziomek policjant zatrzymał gruchota, żeby motocyklista mógł mknąć przez bezkres autostrad
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2016-06-03, 23:28
@ellsworth Nie Polskie tablice, chuja mu zrobia. po 2. jego synus jakis ryzawy.. to pewnie brytole?

I jak ktos wczesniej wyczail, gowniarz pokazal fakersa motyckliscie, maja za swoje
Zgłoś
Avatar
tycho 2016-06-03, 23:28 1
I filmik tez chujowy, gościa w Astonie zatrzymuje policja naprawdę wstrząsające. Ja pierdole chyba dziś nie zasnę po takich przeżyciach.
Zgłoś
Avatar
karington 2016-06-03, 23:34 1
co za parówa z motocyklisty
Zgłoś
Avatar
Michrou 2016-06-03, 23:41
W 1:07 pasażer Astona pokazuje środkowy palec, ledwo widać. To trochę zmienia pogląd na sytuację.
Zgłoś
Avatar
maciejmistrz 2016-06-03, 23:47 5
dirty_pig napisał/a:

pajac na motowrze co sie cieszy gdy policja kogos zatrzymuje. szumowina ktora mam nadzieje ktos odjebie

|
ma po prostu beke, że chciał się popisać i mu nie wyszło
Zgłoś
Avatar
dashadow 2016-06-04, 0:24 3
dirty_pig napisał/a:

pajac na motowrze co sie cieszy gdy policja kogos zatrzymuje. szumowina ktora mam nadzieje ktos odjebie



acute ból dupy
Zgłoś
Avatar
InnyName 2016-06-04, 0:35 4
uwielbiam porównania samochodów do motocykli ...
to jak porównać Gdańsk i Gdynię

Profx5015 napisał/a:

"Don't fight with kawasaki" ale przecież to policjant go zatrzymał, a twój motorek nie wyrobił nawet połowy tego co AM



ten jego motorek nawet nie miał zamiaru się ścigać, no chyba że według ciebie ściga się wyprostowanym.

Will0hem napisał/a:

Ludzie, co wy gadacie, jakby "podjął" się temu, jakże inteligentnego "wyścigu" to byście pisali ze idiota, ze jechał tyle a nie tyle, a później plączą ze w lusterka nie patrzymy. Typek w AM to za pewne synalek tatusia, bądź nie, co nie zmienia faktu ze idiota który musi się popisać swoim wielkim ego.
Uprzedzając, tak tak, nigdy się takiego nie dorobie, fajnie.



Uwierz mi, tutaj walka Twojego typu to walka z wiatrakami. Oni po prostu już tacy są, ktoś napisał kiedyś śmiejemy się z Bongmana to wszyscy się śmiali, Kolonko super człowiek, potem Kolonko zły, zdrajca i tchórz, następny ten od ruskich co im tam zwiedzał ten PIĘKNY KRAJ, teraz jest sprzedajną kurwą, potem ktoś rzucił hasło że motocykle są złe, a wszyscy motocyklisci powinni umrzeć i stado baranów poszło za takim psem stadnym i jest jak jest. Oczywiscie znajdzie sie ktoś z kontem 6 miesięcznym i powie, że tak było od zawsze

Czekam aż zgnoją fazowskiego że sprzedaje koszulki, na pewno to nastapi, albo już nastąpiło, staram się nie czytać komentarzy jeśli mam coś lepszego do roboty
Walka z wiatrakami

Barany
Zgłoś
Avatar
markop4321 2016-06-04, 0:52
Huj w dupe hujowi na tym motorowerze
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2016-06-04, 1:01
Chciał się pościgać sadol a ty pizdo się śmiejesz jak rudy z Blok ekipy...
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2016-06-04, 2:30
Pięknie wziął AM motura, ale i tak nie miałby szans z moim 507 konnym BMW M6.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie