18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
Avatar
BYNIO123 2014-07-14, 20:07 3
że wlazła do wody ja bym chyba zwątpił
Zgłoś
Avatar
Byt 2014-07-14, 20:20 143
Jebać jaszczurki. Paczaj przyczajonego jaguara

Zgłoś
Avatar
RmX 2014-07-14, 20:53 10
Zapewne każdy obejrzy drugi raz ale już tylko moment od 1:57
Zgłoś
Avatar
g................d 2014-07-14, 21:25
za brak wpierdolu nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2014-07-15, 12:56 9
"ojazusmaria! aligator ugryzł mojego chłopaka! lepiej szybko wskoczę do wody i popatrzę z bliska!"

ale w sumie ta druga była lepsza:
"zapierdole chuja parasolką!" XD
Zgłoś
Avatar
Kamaclan 2014-07-15, 20:19 4
O Prank ! Na sto procent będzie śmieszne ! kurwa nawet nie włączam tego gówna :<
Zgłoś
Avatar
misio_pierdzisio 2014-07-15, 20:37
To bude parada!
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2014-07-15, 20:43 12
Byt napisał/a:

Jebać jaszczurki. Paczaj przyczajonego jaguara



Chuj tam z prankiem, ten filmik mnie zaskoczył bo za chuj nie spodziewałem się, że jaguar dojebie krokodyla
Zgłoś
Avatar
evuzopl 2014-07-15, 21:04
@up. No chuj, takiego wariata to nie widzialem jeszcze... Ten do się rzucił z motyką na słońce i to z sukcesem!
Zgłoś
Avatar
rolerek 2014-07-15, 21:17 3
@up

Jaguary to niesamowicie silne koty, skurwiele jakich mało, jedno uderzenie łapą potrafi zabić krokodyla i takie polowanka na "jaszczurki" to nic nadzwyczajnego dla tych kotów.

Za wiki, opis jego szczęki i uzębienia:

"Cechuje się wyjątkowo silnym ugryzieniem, nawet w porównaniu z innymi wielkimi kotami[4]. Pozwala mu ono na dziurawienie płyt kostnych opancerzonych gadów[5] i na stosowanie niezwykłej metody zabijania: gryzie zdobycz bezpośrednio w czaszkę pomiędzy oczami, by śmiertelne ugryzienie dosięgnęło mózgu"

Śliczna kicia !
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-07-15, 22:08
Antypiwo. Jaranie się prankami to pedalstwo a ... yyy... tego... ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
abfab 2014-07-15, 22:47 2
sorry ale jakim trzeba być debilem, żeby się na tego typu rzeczy jeszcze nabierać, skoro oni sobie te "pranki" robią 40 razy w tygodniu.

Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-07-15, 23:34 1
rolerek napisał/a:

@up

Jaguary to niesamowicie silne koty, skurwiele jakich mało, jedno uderzenie łapą potrafi zabić krokodyla



Hahahahahahahaha, żeby być aż takim fanbojem jakichś tam ssaków kotowatych żeby pierdolić aż takie smęty to jest kurwa niesamowite. Ludzie na prawdę mają mózg w dupie.

Już sam fakt, że pierdolisz o zabijaniu krokodyla przez kota i to łapą stawia cię w szeregu idiotów do odstrzału.

Jaguar występuje na terenie ameryki południowej i środkowej (pewnie nawet o tym nie wiedziałeś, ale mama ci kupiła kota w zoologicznym więc są najlepsze a żadna wiedza nie jest ci potrzebna), więc mówiąc o krokodylach spotkałby jednego z dwóch. ( jest jeszcze kilka ale to mniejszość a część na wymarciu)

pl.wikipedia.org/wiki/Krokodyl_orinokański
pl.wikipedia.org/wiki/Krokodyl_amerykański

Z żadnym z ich dorosłych osobników by sobie nie poradził, a są to dość małe egzemplarze z krokodylowatych. Już widzę jak "jedno uderzenie łapą" zabija krokodyla różańcowego albo nilowego, które potrafią ważyć tonę i mierzyć 6 metrów długości. W naturalnym środowisku się ci dwaj nie spotkają, ale o tym i tak nie miałeś pojęcia.

Co jeszcze jaguar zrobi? Zerżnie słonia w 3 sekundy, a z nosorożcem idzie na czoło? Albo zostanie kierowcą sportowego jaguara? A może jest twoim ojcem? Podziel się jeszcze swoją wiedzą.

Zgłoś
Avatar
rolerek 2014-07-16, 0:28 4
@up

Dzięki za info. Uważaj bo ci jeszcze pryszcz jebnie w monitor
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie