18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Atak ducha na chłopca na Jamajce
d................1 • 2012-10-31, 10:53
Duch jest bezwzględny i atakuje małego chłopca nawet w Kościele. O tej historii nikt by się nie dowiedział, gdyby nie zeznania policjantów. W ostatnich tygodniach na Jamajce w jednej z małych wiosek doszło do osobliwego „zgłoszenia na policję". Rodzina poprosiła policjantów o ochronę jedenastoletniego chłopca przed „niewidzialnym bytem", który atakuje go w każdym miejscu. Policjanci początkowo do sprawy pochodzili sceptycznie. Po przybyciu na miejsce zobaczyli jednak coś, czego istnienia nawet nie przypuszczali. Mały chłopiec był cały czas atakowany przez niewidzialną i potwornie mocną siłę.

Kiedy policjanci próbowali trzymać chłopca, „coś niewidzialnego" podrywało go do góry, a nawet zaatakowało jednego z policjantów. Matka chłopca opowiada, że chłopca zaprowadzono do kościoła, ale niewidzialny byt poszedł za nim także tam. Wszelkie lokalne obrzędy egzorcyzmów nie dały żadnego rezultatu. Świadków ataków na chłopca są dziesiątki. Cała wioska jest sparaliżowana strachem.

Kiedy realizowano materiał o tym przypadku, wydarzyła się niezwykła rzecz. Operator kamery sfilmował moment ataku ducha na chłopca. Coś próbowało pociągnąć chłopca do tyłu i zrzucić z krzesła.

Rodzina chłopca twierdzi, że wie, kim jest duch atakujący dziecko. Pojawił się przy chłopcu dwa lata wcześniej i odgrywał rolę jego „przyjaciela". Kiedy za namową rodziny chłopiec zdecydował się skończył „dziwną znajomość", duch postanowił się zemścić. Proponujemy obejrzeć ten naprawdę unikalny materiał wideo.

Akcja 0:40 i 1:54 ( )

Zgłoś
Avatar
P................n 2012-10-31, 10:56 81
Dlaczego duchy, demony diabły nie atakują nigdy naukowców, sceptyków, ateistów? To retoryczne pytanie.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2012-10-31, 11:11 38
Jakoś przed każdym "atakiem" robi się ciemno No ale może go tam coś dręczy to niech mu kupi flache i spierdala. Jamajski akcent to kojarzy mi się z tym :

[video]
[/video]
Zgłoś
Avatar
furyy127 2012-10-31, 11:21
@up

Za tego kota w filmiku leci piwo
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-10-31, 11:31
nie ma nic gorszego od ducha który lubi popychać...

...

...

Zgłoś
Avatar
stankry 2012-10-31, 12:22 10
nauczyla się małpa sztuczki i chce zarobić pare groszy
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-10-31, 12:50
A moze to Tobby?
Zgłoś
Avatar
Orzel7 2012-10-31, 13:24
Paranormal activity 17 ??
Zgłoś
Avatar
Rothing 2012-10-31, 13:39 2
Udawał jebany...
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2012-10-31, 13:40 1
Pierdolony farciarz z tego dzieciaka !
Mnie kurwa żaden duch / zjawa/ zmora / demon czy chuj wi co nie chce ruszyć :/
może dlatego, że nie wierzę w żadne zjawiska nadprzyrodzone ?
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2012-10-31, 13:50 4
HGW, mnie raz zaatakowała zmora i przyznam że to ostre pojebusy. Obudziłem się na łóżku i coś mi mówiło żeby nie patrzeć w stronę drzwi, no to patrzę, a tam stoi mała dziewczynka ze zmasakrowaną twarzą, taki trochę the ring, a w głowie słyszę szept ,,Powiedz Beeeeelial, powiedz BEEEEELIAL" niezła zwiecha potem rano była
Zgłoś
Avatar
Gonzoitano 2012-10-31, 13:57 13
@up ćpałem to samo
Zgłoś
Avatar
kowal1990 2012-10-31, 13:57 15
Paranormal blacktivity
Zgłoś
Avatar
kokoszka 2012-10-31, 14:04 1
Czemu w Polsce takie rzeczy się nie dzieją
Zgłoś
Avatar
Levi's 2012-10-31, 14:13 6
Dzieją się na egzorcyzmach w Częstochowie Byłem widziałem. Moja dziewczyna upadła na plecy i zaczeła płakać sama z siebie. Później nie wiedziała co się z nią stało Przy tym setki innych ludzi z podobnymi skutkami Do tej pory trudno uwierzyć ale wydarzyło się na prawdę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie