18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
darek1234 2024-09-09, 12:31
BigLebovsky napisał/a:

Dareczku co ty nam tu pierdolisz, w swoje pedalstwo jeszcze ikonę polskiego kina mieszasz. Dla ciebie Dareczku jest Оле́г Генна́дьевич Сенцо́в nasz ty ukroentuzjasto. Bareja jest dla nas Polaków kmiocie.



Z ciebie Polak jak z kacapSSkiego wychodka ubikacja. Wracaj za Ural, bo ci się kierunki pomyliły. Pozdrów wszystkich Wańków co ryćkają ci to coś zwane żoną. Ave
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-09, 12:34
darek1234 napisał/a:

Z ciebie Polak jak z kacapSSkiego wychodka ubikacja. Wracaj za Ural, bo ci się kierunki pomyliły. Pozdrów wszystkich Wańków co ryćkają ci to coś zwane żoną. Ave



Ale mi pojechał darek (specjalnie z małej litery)... Kurcze darek.... Nie pozbieram się po tym. Trawa już nigdy nie będzie zielona,a niebo niebieskie.... Mam dość darek, zniszczyłeś mnie kompletnie. Wygrałeś darek. Gratulacje!
Zgłoś
Avatar
mimi2121 2024-09-09, 14:42
I co polecacie mieć przy sobie przy takich akcjach? Zastanawiam się nad gazem pieprzowym bo różnie bywa, a to co się dzieje od 2-3 lat w Polsce, to mnie przeraża!
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-09, 14:57
BigLebovsky napisał/a:

Ale mi pojechał darek (specjalnie z małej litery)... Kurcze darek.... Nie pozbieram się po tym. Trawa już nigdy nie będzie zielona,a niebo niebieskie.... Mam dość darek, zniszczyłeś mnie kompletnie. Wygrałeś darek. Gratulacje!



Tylko się nie zesraj z wrażenia
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-09, 15:04 1
darek1234 napisał/a:

Tylko się nie zesraj z wrażenia



darek (specjalnie z małej) postaram się,ale nie mogę nic obiecać.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-09, 20:56
Wańka cię obliże, za mateczku roSSiju
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2024-09-09, 21:00
Pro100wRyj napisał/a:

No i petarda, już wiem dlaczego ministerstwo sprawiedliwości robiło miejsce w zakładach karnych i aresztach śledczych



Taaa na zachodzie też mieli miejsca w zakładach karnych jeszcze więcej... Dziś nawet nie są w stanie wjechać do Stref NO GO Zones.

Albo reagujesz tu i teraz albo słodkich snów.

[ Dodano 2024-09-09, 21:01 ]
Pro100wRyj napisał/a:

No i petarda, już wiem dlaczego ministerstwo sprawiedliwości robiło miejsce w zakładach karnych i aresztach śledczych



Taaa na zachodzie też mieli miejsca w zakładach karnych jeszcze więcej... Dziś nawet nie są w stanie wjechać do Stref NO GO Zones.

Albo reagujesz tu i teraz albo słodkich snów.

PeterNORTH napisał/a:

gdzie kibole żeby się zebrać i dokonać zemsty?



Tusk porozbijał do 2015 roku. Nie ma już.

[ Dodano 2024-09-09, 21:16 ]
Tweet Konrada Berkowicza sprzed 12 min

"Wiecie o tym, że prokurator wypuścił na wolność napastników, którzy wczoraj w Śremie prawie zabili człowieka. Jeśli nie, to już wiecie. Będą teraz odpowiadać z wolnej stopy. 🙃"
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2024-09-10, 7:07
TwójCzarnyPan napisał/a:

Miałem jaja, ale sobie obciąłem tępą żyletką i zostałem transem. Ale sprawność fizyczna 11 - zgniatam wrogów swoim umięśnionym zwieraczem odbytu.
No właśnie, macie jaja tylko żeby się zbierać na Discordzie i organizować wirtualne bojówki. Pograj lepiej w CS-a, dzieciaku. Tam możecie tworzyć grupy i nawet sobie postrzelać, od razu ciśnienie ci spadnie.



Spieprzaj lewacki prowokatorze, zeznań szukasz.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-09-11, 4:06
Proximite napisał/a:

aż ma się ochotę rozstrzelać cały ten zwierzyniec



Jak Amerykanie zrobili to z SS-mańską załogą obozu w Dachau,zaraz po wyzwoleniu,to byłą wielka OBRAZA,że SAMOSĄD! I to byłą ostatnia dobra rzecz,jaką gumożuje zrobiły dla Europy;dalej było wsadzenie 1/3 EUROPY DO STALINOWKIEGO GUŁAGU,po czym..OCHOCZO W WIETNAMIE ,cięzką wojną,"ZWALCZALI KOMUNIZM"!😡😡😡AMERYKA TO WRZÓD NA DUPIE ŚWIATA!😡😡😡
Zgłoś
Avatar
RAMIS 2024-09-11, 17:46
TwójCzarnyPan napisał/a:

Podejrzewam, że wyklęci patrioci z ojczyzną na ustach do nich skakali, więc dostali zasłużony wpierdol.
Tam leżą.



Przecież Ty śmieciu z piwnicy nie masz prawa głosu. Byłeś, jesteś i zawsze będzie nieużytecznym gównem na garnuszku mamusi.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-11, 19:17
Antkowiak1992 napisał/a:

Kibole zbroje obsrały



sadistic.pl/poklosie-sremskiej-bojki-vt597712.htm
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-09-11, 23:08
darek1234 napisał/a:

lat przyjeżdżałem do ho



Czekaj aż się zbiorą w kupę...
Zgłoś
Avatar
Antagoniusz 2024-09-12, 16:42
Zamiast się jednoczyć i organizować w obliczu zagrożeni, to się kłócicie. Do nagrywania zawsze się ktoś znajdzie, ale do pomocy już ni chuja. Widać jak ten jeden butelkę rozbija i usiłuje gościa zabić, a nikt nie reaguje. Co za kurwa czasy. Idźcie mu chociaż na rehabilitację coś grosza rzucić. Szkoda gościa.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-13, 15:23
jazeck napisał/a:

Czekaj aż się zbiorą w kupę...



I co zrobią?
Zgłoś