18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
~LegendarnyZiom 2013-06-09, 17:50 1
To ja dorzucę nagranie z kamer:

Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-09, 19:33
Okazało się że to był turysta, który przyjechał do naszego kraju, zostawił tu pewnie kupę kasy i raczej już tu nie wróci - tak samo jak nie poleci Polski innym jako dobrego miejsca na wakacje.

Jeśli ktoś to zrobił na tle rasowym - był głupi, bo zaszkodził tym bardziej swojemu krajowi niż pomógł.
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-06-10, 8:00
nie zostawił kupy kasy tylko spierdolił ze swojego kraju bo ma wojnę.
turysta nie turysta - potencjalny imigrant, który osiedli się na dłużej, wyrucha polkę, bo przed 'egzotykiem' nie jedna szmata nogi rozchyli, urodzi mu dziecko, które dostanie polskie obywatelstwo a będzie wyznawcą islamu.
więc lepiej żeby ten chuj tutaj nie wracał a wy przestańcie pierdolić lunatycy.
Zgłoś
Avatar
CzarnyKruk 2015-03-01, 3:04 8
Witam przeglądając materiały o prawdziwej twarzy islamu na youtube w oczy rzucał się dość często pojawiający się nick pewnego pana który dość często obrażał autorów tych filmów oraz komentujących je osób.

Kanał tej osoby ma masę filmów "pokazujących" tzw.Biały rasizm prosiłbym o zgłoszenie tego kanału zanim zyska popularność.
Nie zależy mi na wirtualnych piwach czy głównej po prostu wyślijmy parę zgłoszeń
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-03-01, 3:12 3
Najlepszy ten na końcu. Myśli sobie - pomóc czy nie pomóc? Niby człowiek, no ale taki trochę brudny... może jednak pomóc? Ok, pomogę! Idę pomóc, idę... albo jednak nie, olać to
Zgłoś
Avatar
premium122 2015-03-01, 4:47

Ode mnie oskar za role pierwszoplanowa.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-03-01, 4:47 3
A niby dlaczego zgłaszać? Jeśli to jest prawda, to nie ma najmniejszego powodu, żeby zgłaszać.
Co więcej, to raczej powinno co być wstyd, że twój rodak zachowuje się jak małpa w zoo, ale przecież ty nie jesteś zmanipulowany, nie oglądasz tvn i dobrze wiesz, że Polacy to bardzo cywilizowany naród, który w Europie ma opinię kulturalnego i zawsze poszkodowanego przez Niemców i Żydów, którzy kradną tutaj samochody tylko.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-03-01, 6:06
Jeśli mnie pamięć nie myli to filmik dość stary sprzed ok 2 lat.
Zgłoś
Avatar
ran.dom.setup 2015-03-01, 8:09 1
Typowe gimbusiarstwo. Zglosic! Zniszczyc! Zgłosić! Żeby tylko nie zyskal popularności.. co za żenada...
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-03-01, 9:26
Coś podobnego robi użytkownik Sadistica, Patriotyczny.
Wrzuca tematy o czarnym rasizmie i nie dość, że opisuje wydarzenia jak pismak w Fakcie, to często manipuluje informacjami. Jak biały zaatakuje czarnego i w walce przegra to Patriotyczny wytnie początek filmiku aż do momentu samej walki i da opis: zły czarny rasista bije białego studenta.
Zgłoś