18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Atak na Polaków w Londynie
Cloverface • 2018-08-16, 15:16
Facet był zamaskowany, gdy zobaczył polaków zsiadł z roweru, sięgnął do kieszeni po butelkę z dziwna substancja i nóż. Jednak panowie bardzo szybko wyjaśnili mu, że trafił nie na tych co trzeba.
Ciekawy jest dindu, który krzyczy "kill him, kill him"



ukryta treść
A group of men foiled a suspected acid attacker’s plans by beating him up outside a supermarket in east London. Dramatic footage shows three men surrounding the man and kicking him, before one pours a pint of milk on him as he writhes on the ground. A witness said the man on the ground was wearing a mask and carrying a flick knife. Man gets taken down after attempted acid attack in Stratford
He is said to have reached into his pocket and pulled out a bottle before throwing the substance around. Footage of the incident, which happened near Maryland station in Stratford at about 1.30am on Tuesday, was posted on Facebook by a witness, who wrote: ‘Justice has been served.

‘This pathetic excuse of a human just got fucked up after trying to attack someone with acid in Stratford, Maryland.’ The witness, who was helping out in the supermarket and asked not to be named, told Metro.co.uk that the man asked the three Polish men for change and a drink after they left the shop. When they declined, the man is said to have become aggressive.

‘This pathetic excuse of a human just got fucked up after trying to attack someone with acid in Stratford, Maryland.’ The witness, who was helping out in the supermarket and asked not to be named, told Metro.co.uk that the man asked the three Polish men for change and a drink after they left the shop. When they declined, the man is said to have become aggressive.

He got beaten up and other locals started pulling them away. So he got up but was wobbling everywhere and genuinely had no eyesight for a good minute. ‘He got up, went in his pocket and took the knife out, jumped on his bike and rode off.’



Ogólnie temat ataków w Londynie kwasem to norma.
Zgłoś
Avatar
o................e 2018-08-16, 16:30 28
Trafił jebaniutki na polską husarie patrolującą zachodnie tereny.
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2018-08-16, 17:16 3
Oglądając filmik po paleniu można dojść do wniosku, że jeśliby przyciemnić im nieco karnację, to można było by napisać, że akcja dzieje się u da Silvów
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-08-16, 17:21 3
ju kurwa toking to mi kurwa?
Zgłoś
Avatar
banana12462541 2018-08-16, 20:14
jak ty na mleko mówisz kwas to nie chce wiedzieć czym, cie matka karmiła haha
Zgłoś
Avatar
dlwar 2018-08-16, 20:31 5
Mnie tato karmił pysznym penisem.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2018-08-16, 21:49
jaki polak takie traktowanie kto kurwa nosi takie drechy z paskami z lat 90tych ???? tylko patol ktory pewnie swoim lamanym angielskim przesadzil w angielskim pubie
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-08-16, 23:02 1
jak Polacy jak oni przecież mówią po angielsku.. mieszkałem tam zbyt długo, żeby uwierzyć, że jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że zebrało się w jednym miejscu kilku polaków na raz, którzy znali angielski.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2018-08-16, 23:44
Na wszystkich tych ciapatych gównach powinno się dokonać aborcji wstecznej.
Zgłoś
Avatar
Nellum 2018-08-17, 3:59
Dla tego nie mam zamiaru nigdzie wyjeżdżać na stałe u nas jest chujowo większość narzeka ale gdzie indziej jest bardziej chujowo jak widać np na tym nagraniu.

Dobrze, że mu dojebali
Zgłoś
Avatar
zielak300 2018-08-17, 7:05
Wracajcie do kraju chłopaki. Mamy w koncu normalny patryjotyczny rząd. Poczekamy az te kraje sie wykrwawią od środka.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-08-17, 11:27 1
Kurwa przecież to są jakieś odpady społeczne sebki w białych czapeczkach, których już dawno nie muszę oglądać na osiedlu bo część wyemigrowała do uk za łatwą kasą albo spierdalając przed prokuraturą Np jak mój sąsiad patol
Bardzo dobrze niech się tam napierdalają te zwierzęta. Przynajmniej tutaj jest teraz spokój.
Zgłoś
Avatar
mit2 2018-08-17, 16:16 1
zielak300 napisał/a:

Wracajcie do kraju chłopaki. Mamy w koncu normalny patryjotyczny rząd. Poczekamy az te kraje sie wykrwawią od środka


A ten swój patriotyzm, pisobolszewia uzewnętrznia próbując rozbroić do końca i tak już najbardziej rozbrojony naród w Europie.
Patriotyzm+, kurwa ich mać
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2018-08-17, 20:12
MullenLDZ napisał/a:

Dla tego nie mam zamiaru nigdzie wyjeżdżać na stałe u nas jest chujowo większość narzeka ale gdzie indziej jest bardziej chujowo jak widać np na tym nagraniu.

Dobrze, że mu dojebali



Będąc ciotą, najlepiej z domu nie wychodzić.
Tak nie jeżdżę do Turcji, Tunezji, Egiptu czy innych krajów gdzie można spotkać ciapatych z bronią, ale równie dobrze, mogą cię najebać i wyruchać sebiksy pod domem.
Zgłoś
Avatar
wich3r 2018-08-20, 12:40
Londyn a akcja jak w jakimś gównolandzie, lincz itp.
Ciekawych czasów doczekaliśmy.
Zgłoś