18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Atak Pijaweczki
antykreator • 2012-07-11, 17:56
Jako że wakacje, jedni się topią, inni łamią karki skacząc do wody, a innych atakują wodne stwory



Wstawiam raz jeszcze, z dźwiękiem
Dziękuję administracji za wysłuchanie
Zgłoś
Avatar
werther 2012-07-12, 9:36 1
W stanach nawet pijawki są wypasione :]
Zgłoś
Avatar
waro 2012-07-12, 10:13
trzeba mieć naprawde nasrane we łbie żeby myśleć ze to nie fejk !
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2012-07-12, 10:52
Wrzucę wam na HARDA cały film Faces of Death, dajcie tylko trochę czasu na upload.
Zgłoś
Avatar
antykreator 2012-07-12, 11:18
kurwa zamiast czerpać przyjemność z oglądania, to zastanawiacie się , czy fejk, czy srejk czy może kwejk... co to za różnica? jest filmik z jebaną pijawką? jest! i niech tak zostanie.
Zgłoś
Avatar
karas1989 2012-07-12, 11:32
mam kilka części na kompie, w jednej z nich mówią że 90% filmu to fejk
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2012-07-12, 12:03
Też to oglądałem na VHS jak byłem mały, było tego kilka części, tylko niestety wszystkie szły równią pochyłą. Wtedy myślałem jeszcze, że to autentyczne nagrania. Jest jeszcze kilka podobnych "zakazanych" produkcji, jak na przykład face of gore. Nic jednak tak nie utulało do snu jak kanał Reality TV, może ktoś pamięta. I ich nocne pasmo programów w których pokazywali prawdziwe nagrania z miejsc zbrodni, samobójstw, pościgów, sekcji zwłok itp. Kamera towarzyszyła także ekipie techników policyjnych czy ekipie sprzątającej miejsca zbrodni. Szczególnie zapadła mi w pamięć rozbebeszona czarna dziewczynka, która leżała na swoim zakrwawionym łóżku z misiem w reku. Ach, te lata 90, to nie tylko fajne bajki i słoneczne dni spędzone na podwórku od świtu do zmierzchu.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-07-12, 12:47
Amerykanie wszystko maja wielkie, domy, dume, samochody. Nawet pijawki
Zgłoś
Avatar
susher 2012-07-12, 13:14
nie dość że ciśnienie jej zeszło to i świeżonka na obiad się trafiła
Zgłoś
Avatar
przemo93c 2012-07-12, 14:27
a co to ten caly traces of death? duzo czesci jest...
Zgłoś
Avatar
jpdl 2012-07-12, 15:59
tadzik713 napisał/a:

@jpdl, jakbyś kumał coś po angielsku to byś słyszał jak lektor mówił. Z tego co zrozumiałem to prowadzone tam były jakieś bioeksperymenty właśnie chyba na pijawkach, albo pijawki jakoś się do tego dostały i stąd ta toksyna.



Ja raczej zrozumiałem, że firma prowadziła badania nad rakiem, i wyrzucała toksyczne odpadki bezpośrednio do środowiska gdzie potem trafiło to do wody, ale to, że w wodzie są toksyny to już oznacza, że w krwi pijawki ma być ich tyle, żeby zabić człowieka? Nie sugeruję się tym filmikiem bo to ewidentnie fake, ale z tego co czytałem to pijawki mogą roznosić zarazki i jakieś wirusy, ale nic o toksynach nie znalazłem
Zgłoś
Avatar
pure_evill_in_me 2012-07-12, 20:40 2
sad1sta
Cytat:

jest co prawda jakas seria faces of death, ale to nie bylo to,


To było właśnie TO "Oblicza Śmierci" tytuł oryginalny: Faces of Death

jpdl
Cytat:

Gdzie ty to wyczytałeś, że pijawka wstrzykuje toksyny?


Może tego nie widać na tym 3 minutowym wycinku, ale oglądałem całą 2 godzinną kazetę i pamiętam że ona umarła.

Shatter
Cytat:

Faces of death było w większości fejkiem.


Niestety parę lat temu, za sprawą aktorów nie ujętych(z przyczyn oczywistych) w napisach końcowych którzy domagali się swego, wyszło na jaw że część scen była sfabrykowana. Było tak z przyczyn technicznych, ponieważ w latach 80 nie było sadistica skąd można by było brać materiały. Idęą Faces of Death było pokazanie różnych oblicz śmierci, co było niewykonalne ze względu na to że mało wtedy było udokumentowanych momentów śmierci na materiale filmowym.

Ja wolałem czasy kiedy wszyscy myśleli że to 100% real. A może sobie obejrzę, gdzieś mam 4 części

jpdl,
Cytat:

Ja raczej zrozumiałem, że firma prowadziła badania nad rakiem, i wyrzucała toksyczne odpadki bezpośrednio do środowiska gdzie potem trafiło to do wody


jpdl Pils, polisz jor inglisz.
Zgłoś
Avatar
sad1sta 2012-07-12, 21:04
DZIEKAN napisał/a:

sad1sta
To było właśnie TO "Oblicza Śmierci" tytuł oryginalny: Faces of Death



napisalem ze to nie to bo jakis czas temu ogladalem cala ta serie faces of death i nie bylo tam nic co bym pamietal

zassalem nawet cala paczke gore 16GB z torrenta i nic nie rozpoznalem
torrentz.eu/308629ef055ea989e6ad26ec8678f3e1b8a0e55b

edit: kurcze widze ze w tej duzej paczce nie ma wszystkich faces of death i juz nie pamietam czy na 100% to ogladalem czy nie, wiec zasssam dla pewnosci jeszcze raz te FoD ;s
Zgłoś
Avatar
Everizon 2012-07-12, 21:19
nisanosa napisał/a:



przecież narrator mówi o tym na końcu...



Chyba odpowiedź nasuwa się sama, że skoro to kiedyś oglądałem to rozpoznałem po kilkunastu sekundach i... wydaliłem z siebie posta a za nim scrolowanie dalej..

i odpowiadając wszystkim pozostałym. Co to jest fejk ? jakaś definicja słowa ?. Czy dołożone wyreżyserowane sceny których nikt nie nagrał z reala ale niezbędne są do pokazania całości sprawy to już fejk ? Jak dla mnie fejk to sama historia wyssana z palca a nie jej realizacja...
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-07-13, 7:38 1
Traces of Death miało to do siebie że od 3ciej części poziom zaczynał spadać.Pierwsza i druga część mnie swego czasu totalnie zniszczyły na kilka dobrych godzin.W pamięci utkwiła mi scena, gdy przywiązali facetowi ręce do samochodów jadących w przeciwnych kierunkach
A oto drobny fragment pierwszej części o ile mnie pamięć nie myli.
Zgłoś
Avatar
sad1sta 2012-07-19, 21:26
nie ogarniam tego - zassalem faces of death w wersji uncut (bez zadnych numerkow wiec jest to chyba 1 czesc, z roku 1978), trwa to 2 i pol godziny, z czego FoD konczy sie po 1:45, a potem jest FoD: fact or fiction? i jest wywiad z rezyserem/tworcą serii, i sa pokazane fragmenty, ktore pamietam z VHS, czyli ta wlasnie pijawka, scena na zlomowisku, gdzie samochod przygniotl noge facetowi, studenci skaczacy z dachu bloku na linie, chinska gospodyni zarzynajaca szczeniaczki na obiad, i gosc opowiada ze to byly tylko inscenizacje prawdziwych wydarzen ...
wiec wtf, to jest pierwsza czesc czy nie jest ?_?
Zgłoś