18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Atak Pijaweczki
antykreator • 2012-07-11, 17:56
Jako że wakacje, jedni się topią, inni łamią karki skacząc do wody, a innych atakują wodne stwory



Wstawiam raz jeszcze, z dźwiękiem
Dziękuję administracji za wysłuchanie
Zgłoś
Avatar
Kriski 2012-07-11, 18:22 26
Coś jak ZUS na ręce.
Zgłoś
Avatar
Alwaro 2012-07-11, 18:36 3
Jak zobaczyłem tytuł to myślałem, że kilka, kilkanaście małych zaatakuje jedną osobę, a tu jedna i to taka kurwa wielka.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2012-07-11, 19:15 23
oglądałem to z 15 lat temu.
Była taka seria na kasetach video (pamięta ktoś co to kaseta ?)
Nazywa się to "Oblicza śmierci" i były tam sceny z autentycznych sytuacji prowadzących do zgonu. Np prawdziwy film z egzekucji krzesłem elektrycznym.

Innymi słowy taki Sadistic przed dobą ogólnie dostępnego internetu.

a ta kobieta nie przeżyła, jak pamiętam. Zabiły ją toksyny które to kurestwo jej wstrzyknęło do krwi.
Zgłoś
Avatar
jpdl 2012-07-12, 1:02
Gdzie ty to wyczytałeś, że pijawka wstrzykuje toksyny?
Zgłoś
Avatar
tadzik713 2012-07-12, 1:17 1
@jpdl, jakbyś kumał coś po angielsku to byś słyszał jak lektor mówił. Z tego co zrozumiałem to prowadzone tam były jakieś bioeksperymenty właśnie chyba na pijawkach, albo pijawki jakoś się do tego dostały i stąd ta toksyna.
Zgłoś
Avatar
sad1sta 2012-07-12, 1:38
haha ja to pamietam z VHS, nawet szukalem tego niedawno po necie, ale nie znalazlem, jest co prawda jakas seria faces of death, ale to nie bylo to, pamietam pare scen np jak goscia przygniotl wrak samochodu na zlomowisku, jakas dziewczyne motorowka przejechala, jakis szaleniec wzial zakladnika i wbil mu srubokret w szyje i wlasnie ta pijawka mi utkwila w pamieci, ale ogladalem to za dzieciaka i nawet nie potrafie powiedziec czy to byly prawdziwe nagrania czy fejki

antykreator skad to masz? jest gdzies reszta?
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-07-12, 1:42 3
przez cały film zastanawiałem się, czy to nie jest jakiś stary społeczny dokument jak sie zachować w takiej sytuacji lub inny fake ale po komentarzach widzę, że nie ;p
btw przecinanie tej pijawki kiedy jest wszczepiona to nie jest dobry pomysł, w tym momencie mogła zwrócić to co wyssała razem z toksynami, podobnie jest z kleszczami itp.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-07-12, 1:49 1
to jest fake
Zgłoś
Avatar
antykreator 2012-07-12, 1:59
Cytat:

antykreator skad to masz? jest gdzies reszta?



Mam wszystkie części, niestety całości nie można dać . laska rozdupczona motorówką też jest a te filmy mam odkąd pamiętam , kiedyś znalazłem na necie i czasem wkurwiam nimi znajomych
Zgłoś
Avatar
nisanosa 2012-07-12, 2:20
Everizon napisał/a:

a ta kobieta nie przeżyła, jak pamiętam. Zabiły ją toksyny które to kurestwo jej wstrzyknęło do krwi.



przecież narrator mówi o tym na końcu...
Zgłoś
Avatar
Achtung88 2012-07-12, 2:24
wiecie, ja to myślałem że tylko skośnoocy nagrywają takie pierdoły :/
Zgłoś
Avatar
macu66 2012-07-12, 4:14
ja pamietam jeszcze z tej kasety faces of death, najazd glin na jakiś dom gdzie były same trupy na pułkach i tam odprawiano czarne msze wszystko 100% reality! na
YT można odszukać te materiały kilka jest ...
Zgłoś
Avatar
lunio86 2012-07-12, 5:30 1
Kto wierzy w takie bzdury, ja pierdole :O
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-07-12, 5:58 1
Faces of death było w większości fejkiem.Jeśli szukasz realizmu i nie odrzuca cię death metal jako ścieżka dźwiękowa to znajdź Traces of death.
A poza tym to nagranie to fejk jak hói!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie