18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Tom9310 2020-05-25, 7:07 21
Po tym filmiku dam piwko z góry Poligonowi za jakikolwiek komentarz na temat owego pieska. No chyba że napisze że biedny piesek się zestresował i trzeba go teraz przytulić Fanem znęcania się nad bezbronnymi zwierzętami nie jestem ale w takim wypadku zajebałbym psa na miejscu. A jak kogoś to boli to huj mu jego rozjebaną dupę
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-05-25, 7:25 2
Tom9310 napisał/a:

Po tym filmiku dam piwko z góry Poligonowi za jakikolwiek komentarz na temat owego pieska. No chyba że napisze że biedny piesek się zestresował i trzeba go teraz przytulić Fanem znęcania się nad bezbronnymi zwierzętami nie jestem ale w takim wypadku zajebałbym psa na miejscu. A jak kogoś to boli to huj mu jego rozjebaną dupę



A tobie CHUJ
Zgłoś
Avatar
c................i 2020-05-25, 7:39 14
Widziałeś ty kiedyś pitbulla?

A tak na marginesie role się odwróciły Azjaci jedli psy teraz psy jedzą Azjatów
Zgłoś
Avatar
intermag 2020-05-25, 9:38 1
Ten moment kiedy żarcie staje przeciwko tobie;))
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-05-25, 10:29 1
Ci ludzie też jacyś tępi. Taki pitbull razy może że 20 kg, nie więcej. Wystarczy podnieść skurwiela za tylne łapy, by starcil orientację i poluzował uścisk.
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-05-25, 10:44 1
Ale się z nim jebią , wystarczyło jebnąć na niego od tyłu z podduszaniem ukręcając jednocześnie łeb w bok to ta mu próbuje oczy wydłubać jeszcze bardziej go wkurwiając XD

Ps to wygląda na osobiste porachunki, pewnie żółtki wcześniej zrobili jakiegoś kebaba albo zupe z jego krewnych i psinka teraz chce zemsty.
Mam nadzieje że ten skośnojeby coronawirusowy podludź sie tam wykrwawił

pierdolone pingpongi xd
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-05-25, 10:45 1
,,nagrywająca z ostrym niedojebaniem mózgowym, do uśpienia razem z psem. Azja.,,

też jestem tego zdania, poinna skoczyć na niebieski daszek, wtedy pies napewno by się przestraszył i uciekł
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-25, 10:49
edmund napisał/a:

poinna skoczyć na niebieski daszek, wtedy pies napewno by się przestraszył i uciekł



pewnie tak oglądałeś jak ona nagrywała...
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-05-25, 11:00 2

Tom9310 napisał/a:

Po tym filmiku dam piwko z góry Poligonowi za jakikolwiek komentarz na temat owego pieska. No chyba że napisze że biedny piesek się zestresował i trzeba go teraz przytulić Fanem znęcania się nad bezbronnymi zwierzętami nie jestem ale w takim wypadku zajebałbym psa na miejscu. A jak kogoś to boli to huj mu jego rozjebaną dupę



gołymi rekami byś chyba nie dał rady, leżał byś tam jak ta baba no chyba że masz mały kozik przy sobie to wtedy może jakoś byś tego kundla okaleczył a tak to wątpię
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2020-05-25, 11:42
piesek teraz skończy jako rosół
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-05-25, 13:40 1
Przecież piesek się tylko bawi
Zgłoś
Avatar
Pitok 2020-05-25, 13:56
Pierwsze co bym takiemu psu zrobił, to wydłubał oczy wolną ręką. Trochę mnie zastanawia dlaczego ludzie są tacy pasywni.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-05-25, 14:29 1
Szanowni znawcy psów

Miałem Amstaff podobna gabarytowo i wizerunkowa rasa ale nie tak spaczona psycha
Psy te ważą od 30 do 45 kg średnio( mój amstaff 38kg)
Złap go za nogi kurwa no złap to cie ujebie w jaja - geniusz
takiego psa jest ciężko spacyfikować jak nie masz albo grubego kija żeby wsadzić mu w żeby albo jakiś pręt ze wsadzasz mu do pyska do gardła, inne metody to o huja rozbić
Pies poczuł krew, naprawdę ma w dupie ból i podnoszenie za tylne łapki
Lasku może mówić o szczęściu bo jak by dorwał się do gardła to po niej

A tak wogole to na pewno pitbull?

To żaden pitbull, jakieś chińskie huj wie co
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-25, 14:29
Pralpunkt napisał/a:


A tak wogole to na pewno pitbull?


Nie upieram sie ze to pitbull, tak było w oryginalnym opisie
Zgłoś