18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Ranger 2010-08-31, 18:47 27
Kurwa, to jest naprawdę śmieszne! Banda tępych kretynów, którzy przyszli na mecz nie po to, żeby kibicować swojej drużynie, a drzeć ryja siejąc bezsensowne teksty i nagle, kurwa, czują się skrzywdzonymi ofiarami, które nikomu nie zawiniły, a od policji dostali wpierdol za niewinność...

Mieszkam w Chorzowie, więc z takimi tępymi frajerami mam do czynienia bardzo często. Brzydzę się tych jebanych podludzi...
Zgłoś
Avatar
mAr.l0rd 2010-08-31, 19:00 7
i kurwa bardzo dobrze, że go ujebał, ja bym tych "kibiców" porozpierdalał seriami z m16
Zgłoś
Avatar
Groszek393 2010-08-31, 19:09
takk kurwa juz widze jak leci do prokuratury z tym filmem. za te teksty on miałby przejebane a nie policjant miedzy innymi za zniewazenie funkcjonariusza na służbie i za udział w nagonce na policje. poza tym prokurator cos by jeszcze znalazł
Zgłoś
Avatar
Gecho 2010-08-31, 19:13 1
Dobry piesek
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2010-08-31, 19:16 1
jebać frajerów i społeczniaków. Jacy się kurwa nagle uczciwi znaleźli. Coś mi się wydaje, że chyba dostaliście po głowie kiedyś od kibiców.
Zgłoś
Avatar
ppm 2010-08-31, 19:42
Z tym filmem to pewnie na policje pójdą. Dobrze tak kozakowi, cwani są w grupie i wtedy kiedy nikt im nie może nic zrobić a jak piesek ugryzie łysego syfa to kurwa 'mam to wszystko nagrane'
Zgłoś
Avatar
Berti 2010-08-31, 19:44
z chęcią bym zobaczył jak piesek urządził tą rękę
Zgłoś
Avatar
Matuus 2010-08-31, 19:52 1
Marian Paździoch@
Nie chciałbym Cię zasmucać, ale oprócz ich samych nikt nie lubi pierdolonych kiboli. Chociaż nawet oni pomiędzy sobą się łoją.
Zgłoś
Avatar
army 2010-08-31, 19:59 2
Marian Paździoch napisał/a:

jebać frajerów i społeczniaków. Jacy się kurwa nagle uczciwi znaleźli. Coś mi się wydaje, że chyba dostaliście po głowie kiedyś od kibiców.



weź edytuj post, bo to co widać na nagraniu to nie kibice
Zgłoś
Avatar
Zafirah 2010-08-31, 20:03
a mnie bardziej smieszy to ze temu bydłu w grupie wolno wiecej niż normalnemu obywatelowi :d
niech ktorys z was podejdzie do policjanta i zacznie takimi textami jechac jak ta chołota
Zgłoś
Avatar
Andruch 2010-08-31, 20:05
Nie kibice ... gorzej to ci wszyscy pierdoleni Jp.
Tych pieprzniętych cwaniaków już w Polsce (jak i nie na świecie) maja wszyscy dość .
Nie no co jak co ale to całe Jp na 100% i HWDP się już kurwa nudne robi.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-08-31, 20:16
Właśnie to jest idiotyzm polskich przepisów. Możesz nawet podejść do policjanta i mu nawrzucać, jak te pojeby na filmiku, a ten nic ci nie może zrobić. Dlatego w Polsce tak się to całe ''pokolenie jp na 100%'' rozwinęło.

Na ten przykład w Stanach za takie teksty funkcjonariusz już by tępego łysola sprowadził do parteru i zawiózł na 48h do pierdla. Tam policję się szanuje(przynajmniej oficjalnie), a nie jak tutaj jedzie się po nich mimo tego, że oni wykonują tylko swoje obowiązki.
Zgłoś
Avatar
donn 2010-08-31, 20:19 1
pryzma napisał/a:

tak się kurwa z niego śmiejecie, a by cię chapnął taki pies to byś tam się obsrał po samą szyję.



smiejemy sie i bedziemy smiali! Żaden z tych co sie smieja nie zostaje po meczu i wozi sie jak gowno w taczce w grupie z bezmozgimi kibolami...
Zgłoś
Avatar
Kuta$ 2010-08-31, 20:37
Piesek po prostu głodny był a tu od razu taka afera.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-08-31, 20:41
Taa, pewnie gdyby zeżarł takiego kibola to by zdechł albo nabawił się wrzodów żołądka

Najbardziej mnie rozkurwiają ci kibole, co idą w grupie przez miasto nocą i drą ryja jakimiś drużynowymi sloganami albo śpiewają piosenki. Ale jak ty byś szedł i śpiewał piosenki Michaela Jacksona to zwyzywaliby cię od idiotów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie