18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
turor 2022-10-17, 9:28 1
Szkoda, że ta sukienusia w nogi mu się nie wplątała
Zgłoś
Avatar
Suckday 2022-10-17, 10:09 2
Brawo słoń.
Od czasu do czasu trzeba pogonić tych brudasów
Dodatkowe uznanie za gównoślad.
Zgłoś
Avatar
Bqesii 2022-10-17, 11:04
U hindusów szkoda tylko zwierząt.
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2022-10-17, 12:19 1
Jakiś dziwna ta krowa - może chora?
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-10-17, 12:38 1
daniel1040 napisał/a:

Jakiś dziwna ta krowa - może chora?



To nie krowa tylko łoś, widać od razu żeś miastowy.

A wogole to czego tak Indian nie lubicie?
Sicario nie mają i fajnego kontentu mało dostarczają bo tylko elektrykami mogą się poszczycić WYBITNYMI.

NO ALE! Robią co mogą, doceńcie to xp
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2022-10-17, 15:50 1
sothis napisał/a:

To nie krowa tylko łoś, widać od razu żeś miastowy.
A wogole to czego tak Indian nie lubicie?
Sicario nie mają i fajnego kontentu mało dostarczają bo tylko elektrykami mogą się poszczycić WYBITNYMI.
NO ALE! Robią co mogą, doceńcie to xp



Kurczę, może masz racje -pewnie jakiś miejscowy podgatunek, dzięki za poprawienie.

Co do shitskinsów - z jednej strony widzą białych jako lepszych ale z drugiej nie znam brudniejszych ludzi, murzyńska wioska bardziej dba o higienę niż średni punjab - plus mają jakiś fetysz krowiego moczu i kału, nawet chyba mają święto gdzie obrzucają się łajnem - do tego srają na ulicach i czczą kible jak kapliczki (serio XD) też dochodzi ogólna niska inteligencja emocjonalna i kuchnia po której srasz ogniem bo jebią tyle ostrych przypraw że można palpitacji dostać.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-10-17, 17:32 1
daniel1040 napisał/a:

Kurczę, może masz racje -pewnie jakiś miejscowy podgatunek, dzięki za poprawienie.
Co do shitskinsów - z jednej strony widzą białych jako lepszych ale z drugiej nie znam brudniejszych ludzi, murzyńska wioska bardziej dba o higienę niż średni punjab - plus mają jakiś fetysz krowiego moczu i kału, nawet chyba mają święto gdzie obrzucają się łajnem - do tego srają na ulicach i czczą kible jak kapliczki (serio XD) też dochodzi ogólna niska inteligencja emocjonalna i kuchnia po której srasz ogniem bo jebią tyle ostrych przypraw że można palpitacji dostać.



Wiesz co... Kebsów za wielu nie poznałem, a tak żeby kilka h pogadać to żadnego. Ale
Pracowałem z paroma murzynami (stary człowiek jestem) i każdy z nich wkładał więcej wysiłku w unikanie pracy, niż sama praca by wymagała. Taka ciekawostka
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-10-17, 18:47 1
Zaparkował idiot na ulicy to go słoń nauczył kultury
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-10-18, 4:27
Ganeśa się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
Sofciak 2022-10-18, 17:19
Nasrane tych nocników na jezdni, przejść spokojnie nie można. Bardzo dobrze zrobił.
Zgłoś