18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Rebeliant 2020-11-22, 7:07 9
Kung-fu to tajemna sztuka walki z twoim przyszłym posiłkiem.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-22, 7:11 3
phrontch, dołączyłeś do grupy upierdalajacych świadomie lub nie, stronę...
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-22, 7:16 43
Numer z podnoszeniem kamienia zawsze działa. Polecam.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-11-22, 7:23 5
Halman napisał/a:

phrontch, dołączyłeś do grupy upierdalajacych świadomie lub nie, stronę...



Wypiszesz mu legitymację sam, czy Sunday to zrobi...?

Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-22, 7:25
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Wypiszesz mu legitymację sam, czy Sunday to zrobi...?


źle cię początkowo oceniałem; w sumie to jesteś głupszy niż myślałem... nawet nie bede odpisywał na te w twoim mniemaniu "prowokacje" bo to poniżej minimum mojego poziomu.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-22, 7:30 8
Halman napisał/a:

phrontch, dołączyłeś do grupy upierdalajacych świadomie lub nie, stronę...



Gdybyś Hal nigdy nie wrzucił chujni, to bym zrozumiał, a tak to polecam abyście sobie założyli jakąś grupę na forum, taką dla wrzucających chujnię. Będziesz tam Ty, Phrontch, Terminator, Angel, Sunday i cała reszta stałych wrzucaczy, bo każdemu z Was się zdarza pierdolnąć chujnią aż wszystkim na około chlapie na klawiatury.

A teraz dajcie sobie buzi czy idźcie na wódkę, co kto lubi
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-22, 7:33 2
Rebeliant napisał/a:

Gdybyś Hal nigdy nie wrzucił chujni, to bym zrozumiał


A gdzie, przyznaj uczciwie, napisałem ze ja nigdy nie wrzuciłem chujni... ? zważ z kim się moczysz herbatniku...
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-22, 7:36
Halman napisał/a:

A gdzie, przyznaj uczciwie, napisałem ze ja nigdy nie wrzuciłem chujni... ? zważ z kim się moczysz herbatniku...



Mam uczulenie na hipokryzję, wcale nie napisałem, że się nigdy nie pomyliłeś, ale wiesz, przyganiał kocioł garnkowi itp. itd..

Moderatorzy albo zasuszą albo nie, choć każda okazja jest dobra aby na siebie ponapierdalać w komentarzach. Kwestia pory dnia i humoru u piszącego.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-22, 7:42
Rebeliant napisał/a:


Moderatorzy albo zasuszą albo nie, choć każda okazja jest dobra aby na siebie ponapierdalać w komentarzach. .



Ponapierdalać się z inteligentnym to jak gra w szachy... Z gifowym idiotą to szkoda tylko klawiatury.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-22, 7:48 1
Halman napisał/a:

Ponapierdalać się z inteligentnym to jak gra w szachy... Z gifowym idiotą to szkoda tylko klawiatury.



To fakt. Śmiem przypuszczać, że jesteś na jego czarnej liście, bo nie jesteś lewakiem i nie popierasz jak leci jebania policjantów za pacyfikowanie antifiarzy i tępych siks czy też za brak otwartego jebania piździelców, gdzie popadnie. Ale może po prostu ma uraz, bo go w chuj razy do pionu postawiłeś, a okazji było od zajebania. Przerwa odcięła mnie od mody na sukces na prawie dwa lata czy coś w ten deseń, ale powoli zaczynam zauważać szerszy kontekst waszej miłości

Edit: nie napisałem do kogo piję o tej miłości, ale można się domyślić, jak ktoś nie jest kiepem.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-11-22, 9:25
To pan Miyagi
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-11-22, 10:22 1
Styl pijanego mistrza
Zgłoś
Avatar
Suspens 2020-11-22, 10:55 1
Jeśli coś wydaje się głupie, ale działa to oznacza, że nie jest glupie.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-11-22, 12:10
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie