18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Kanadyjska policja już ustala tożsamość napastnika. Źródło.

Info:
ukryta treść
A video shows a man who allegedly pushed a stranger down a flight of stairs at a downtown Vancouver SkyTrain station.

Vancouver Police are releasing a video of an incident that took place just before 5:30 p.m. at Granville SkyTrain station on March 1. A 61-year-old man had a brief interaction with two men in front of the station before one of them followed him into the entrance, according to a news release.

After following the victim inside, the suspect allegedly pushed him down the stairs and then kicked him while he was laying on the ground before passersby intervened.

Police say the suspect fled the area before officers arrived on the scene.

“Given the time of day and the location of the incident, we know there were people in the area who witnessed this assault,” said Const. Tania Visintin. “We also know there will be people who recognize the man in this video, and we’re asking them for help to solve this crime.”

Police are looking for an Indigenous man in his 40s, with short black hair and a slim build. He was wearing a black rain jacket with a small white logo on the left chest, a white t-shirt, dark blue jeans, black running shoes and a red, white and blue ball cap.

“The victim suffered minor injuries and was treated on scene by paramedics,” added Visintin.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-03-21, 19:16 12
Jebany czarny albinos!
Zgłoś
Avatar
mbjg 2022-03-21, 19:34
Biegnie jakby miał sraczkę...
Zgłoś
Avatar
Kallmar 2022-03-21, 20:29 8
kurwa kamera co metr i jaka dobra jakosc obrazu
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-03-21, 22:03
Ten wygląd i te szkolne ruchy przypominają mi Wojciecha S. Pseudonim NiTrO, ale mogę lekko się mylić
Zgłoś
Avatar
Muszken55 2022-03-22, 0:31 4
Zobaczcie jacy ludzie są obojętni - musiało minąć par eminut aby ktoś wkońcu odważył się pomóc starszemu wstać. Kurwa no mi sie wydaje oczywista pomoc od razu po czyimś upadku po uwczesnym kilkusekundowym rozeznaniu co sie odpawliło. Ciekawe czy zawsze ludzie tacy byli czy dopiero Nasze czasy tak odizolowały ludzi od siebie.
Zgłoś
Avatar
Proxably 2022-03-22, 1:43 8
A tam pierdolicie, za darmo na pewno nie został popchnięty bo ten niby "psychol" specjalnie za nim podbiegł żeby go nie zgubić w metrze. Także dziadek na pewno mu coś zajebał lub odjebał.
Zgłoś
Avatar
Majomir 2022-03-22, 1:46
Jakoś jak Konanowicz z twarzy
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-03-22, 1:54
Muszken55 napisał/a:

Zobaczcie jacy ludzie są obojętni - musiało minąć par eminut aby ktoś wkońcu odważył się pomóc starszemu wstać. Kurwa no mi sie wydaje oczywista pomoc od razu po czyimś upadku po uwczesnym kilkusekundowym rozeznaniu co sie odpawliło. Ciekawe czy zawsze ludzie tacy byli czy dopiero Nasze czasy tak odizolowały ludzi od siebie.



według mnie troche pierdolisz, a nawet bardzo, widzialem ostatnio filmik z Brazyli gdzie napadają ludzi na srodku ulicy w srodku dnia gdzie jest mnóstwo osób i co wiecej jeden przechodzień zajebał jeszcze dla ofiary torbę, poza tym kiedyś wcale nie bylo lepiej, nie wiem skąd ty masz te DANE ze kiedys jak nie bylo komórek to ludzie nie byli tacy obojętni, wedlug mnie bylo jeszcze gorzej.
Zgłoś
Avatar
Wyjcio 2022-03-22, 2:56 1
W końcu normalny monitoring z którego widać porządnie mordę napastnika
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-03-22, 7:21

i co wiecej jeden przechodzień zajebał jeszcze dla ofiary torbę,
Weź już więcej nic nie pisz. Jedno zdanie na trzy linijki było zastanawiające ale to powyższe świadczy o Tobie wystarczająco.
Zgłoś
Avatar
Zaprzysiężony 2022-03-22, 9:30 5
zipi napisał/a:

zajebał jeszcze dla ofiary torbę



dla mnie się podobało
Zgłoś
Avatar
htp 2022-03-22, 9:42 2
Zaprzysiężony napisał/a:

dla mnie się podobało



Już wiem, kto to zaraz skomentuje. Miłośnik gwary z Podlasia.
Zgłoś
Avatar
Amon1969 2022-03-22, 12:41
Xyrcis napisał/a:

A tam pierdolicie, za darmo na pewno nie został popchnięty bo ten niby "psychol" specjalnie za nim podbiegł żeby go nie zgubić w metrze. Także dziadek na pewno mu coś zajebał lub odjebał.



Dziekuje, to samo chciałem napisać.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2022-03-22, 22:48
Z ryja na ruskiego wygląda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie