18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Atak serca
CrazyEdek • 2021-07-28, 17:20
Legenda głosi, że leży tak do dzisiaj.


2021-07-28, 19:49
Skoro to serce tak atakuje, to może wycinać profilaktycznie??? Choćby w wybranych pilotażowych krajach. Ukraina, Rosja, Azerbejdżan, Anglia. Tak na początek.

2021-07-28, 19:53
To chyba Japonia. Szczerze to myślałem, że Japończycy mają więcej empatii a tu się okazuje, że to zimne sk***ysyny.

2021-07-28, 20:02
To raczej Chiny i tradycyjna chińska znieczulica. Grypa hiszpanka również pochodziła z Chin. Hiszpańscy lekarze ją po prostu jako pierwsi przebadali i opisali, ale Żydzi, którzy przez pięćset lat robili Hiszpanom czarną legendę puścili w świat nazwę grypa hiszpanka. Nie zdziwcie się jak za kilka lat nasz kochany co id zostanie nazwany polskim :-)

2021-07-28, 20:22
Delta plus sie bali czy gamma ?

2021-07-28, 20:39
ecnart napisał/a:

Ludzka empatia w całej okazałości, a będzie tylko gorzej na świecie



Nie zesraj się. Chinole akurat słyną ze znieczulicy. Między innymi dlatego, że w Chinach po próbie pomocy można zostać pozwanym i płacić odszkodowanie.

2021-07-28, 20:51
Bez kitu miałem identyczną sytuację. Dokładnie piętnaście lat temu. Stoję przy kasie PSS społem z koleżanką; raptownie tępy huk i brzdęk. Patrze, w ruchomych drzwiach leży starszy mężczyzna twarzą w dół. Jest ochrona, podchodzą, szturchają w plecy "Proszę Pana, nic panu nie jest?", popatrzyli po sobie, wzruszyli ramionami "- Pijany, chyba, trzeba zadzwonić po karetkę", Kasjerka kończy nabijać mi zakupy. Oni odeszli, a faceta leżącego twarzą do ziemi, jak w jakiejś komedii drzwi zaczynają uderzać w boki próbując się zamknąć. Nikt, nic, Ludzie z innych kas okrakiem nad przechodzą. Myślę - tego za wiele, idę pomogę jak potrafię - dzień wcześniej miałem zajęcia z pierwszej pomocy. Podchodzę, odwracam go na plecy. Myślę - co robić? -czuję lekkie szarpanie za ramię - Resustytacja, jak nic, dobrze że jestem z koleżanką; ona będzie dmuchać, ja masować serce. Sprawdzę czy może się tylko czymś nie zakrztusił - otworzyłem mu buzię - w tym czasie dziadek otworzył oczy. -Dzięki Bogu! - pomyślałem - stukanie nie przestawało. Odwracam się, a tam kasjerka - Proszę Pana, Proszę Pana, Pan nie zapłacił.. - pokazuję na mężczyznę, rozkładam bezradnie ręce, mamroczę - Tak.. ale sytuacja.. - pani na to, macha z wyrozumiałością, twierdząco głową - Ja rozumiem, ale kolejka.. ((takie mam wspomnienie z pierwszego miesiąca w Białymstoku)) pozdrawiam ;)

2021-07-28, 20:58
Syn_Milionera napisał/a:

[...] w Chinach po próbie pomocy można zostać pozwanym i płacić odszkodowanie.



daj jakiś link mówiący o tym. wszyscy o tym mówią ale nikt nie potrafi potwierdzić.

2021-07-28, 21:06
p1etr*cha napisał/a:

Bez kitu miałem identyczną sytuację. Dokładnie piętnaście lat temu. Stoję przy kasie PSS społem z koleżanką; raptownie tępy huk i brzdęk. Patrze, w ruchomych drzwiach leży starszy mężczyzna twarzą w dół. Jest ochrona, podchodzą, szturchają w plecy "Proszę Pana, nic panu nie jest?", popatrzyli po sobie, wzruszyli ramionami "- Pijany, chyba, trzeba zadzwonić po karetkę", Kasjerka kończy nabijać mi zakupy. Oni odeszli, a faceta leżącego twarzą do ziemi, jak w jakiejś komedii drzwi zaczynają uderzać w boki próbując się zamknąć. Nikt, nic, Ludzie z innych kas okrakiem nad przechodzą. Myślę - tego za wiele, idę pomogę jak potrafię - dzień wcześniej miałem zajęcia z pierwszej pomocy. Podchodzę, odwracam go na plecy. Myślę - co robić? -czuję lekkie szarpanie za ramię - Resustytacja, jak nic, dobrze że jestem z koleżanką; ona będzie dmuchać, ja masować serce. Sprawdzę czy może się tylko czymś nie zakrztusił - otworzyłem mu buzię - w tym czasie dziadek otworzył oczy. -Dzięki Bogu! - pomyślałem - stukanie nie przestawało. Odwracam się, a tam kasjerka - Proszę Pana, Proszę Pana, Pan nie zapłacił.. - pokazuję na mężczyznę, rozkładam bezradnie ręce, mamroczę - Tak.. ale sytuacja.. - pani na to, macha z wyrozumiałością, twierdząco głową - Ja rozumiem, ale kolejka.. ((takie mam wspomnienie z pierwszego miesiąca w Białymstoku)) pozdrawiam



Niedawno "resuscytacjowałem" kolegę z zespołu. Niemiłe to uczucie, graliśmy razem, piliśmy razem, ale schlał się z jakimś ch*jem i nie doszedł do siebie. Każdemu trzeba pomóc. Mój kolega pił, palił, miał raka płuc, ale to bez znaczenia. Trzeba być zawsze człowiekiem

2021-07-28, 21:10
Całe Chiny... wszyscy wyj***ne czy coś się komuś dzieje a najbardziej to wk***iaja mnie te filmiki na YouTube jak chińczyk tam powiedzmy upada a tu mu wszyscy chcą pomoc k***a takie pie**olenie że szok. Albo że chińczyk zamiata a ktoś podjeżdża autem i mu wysypuje śmieci przed morda a przychodzi jaki k***a super chińczyk i mu te śmieci wsadza do auta... takie pie**olenie że po prostu aż k***ica łapie

2021-07-28, 21:26
Ogólnie ktoś go powinien przesunąć bo leży na środku przejścia i gość z kartonami nie może przejść,jaka znieczulica xd

2021-07-28, 21:26
Niestety, nie macie racji. W Chinach to sprawa ubezpieczenia. Jak będziecie, to jeździć tylko z kierowcą, jak sami, to kamerka obowiązkowa. Jak ktoś koło was upadnie z Chinoli, to udawać, że nie widzicie, niech d głowy Wam nie przyjdzie jakieś dzwonienie itp.
I dobrze się ubezpieczyć, nie jakieś gówniane najtańsze ubezpieczenie turystyczne.
Tam zawsze biały jest winny, a narzekający na system sądownictwa w Polsce nie wiedzą o czym mówią.

Generalnie, od pomagania trzymać się z daleka, no chyba że ktoś z rodziny - minus teściowa.

2021-07-28, 21:32
jakie sk***ysyny dlatego jebac kitajcow tak samo jak i murzynów j***ne małpy

2021-07-28, 21:32
Przesuńcie gościa bo mi przeszkadza przejść!!!

2021-07-28, 21:38
Dobrze że zachowali ostrożność srovid20 to mógł być przecież 1 zakażony na srovid

2021-07-28, 21:39
ecnart napisał/a:

Ludzka empatia w całej okazałości, a będzie tylko gorzej na świecie



januszu to nie tak. w trakcie kiedy on umieral urodzilo sie 1 000 chinczykow. w trakcie pisania tej odpowiedzi urodzilo sie kolejne 1 000 chinczykow.
albo zaczniemy sie rozmnazac na starym kontynencie albo nas zgładzą