18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Atak serca
CrazyEdek • 2021-07-28, 17:20
Legenda głosi, że leży tak do dzisiaj.


2021-07-28, 21:50
blokern napisał/a:

januszu to nie tak. w trakcie kiedy on umieral urodzilo sie 1 000 chinczykow. w trakcie pisania tej odpowiedzi urodzilo sie kolejne 1 000 chinczykow.
albo zaczniemy sie rozmnazac na starym kontynencie albo nas zgładzą



ale o czym Ty piszesz? ja pisze o empatii widocznej na filmie a Ty o dupie maryni

:roll:

2021-07-28, 22:11
ch*j tam z gościem ale te puste pudełka mnie dobiły

2021-07-28, 22:53
ecnart napisał/a:

daj jakiś link mówiący o tym. wszyscy o tym mówią ale nikt nie potrafi potwierdzić.



https://wiadomosci.onet.pl/swiat/chiny-shenzhen-wprowadzilo-prawo-dobrego-samarytanina/qz202.amp

2021-07-28, 23:18
@Maja83

Cytat:

Chociaż „prawo dobrego samarytanina” obowiązuje tylko w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Shenzhen, będzie ono miało wpływ na cały kraj, nie w wymiarze prawnym, ale moralnym – ocenił kantoński prawnik.

„Zmiana prawa to dobry początek, ale prawo to nie wszystko. Przypadki osób pomagających innym powinny być nagłaśniane, by wyrobić w społeczeństwie nawyk udzielania pomocy potrzebującym” - powiedziała Liu.



oby szli dalej w tym kierunku

2021-07-29, 01:22
Mateuszymek93 napisał/a:

Znieczulica. Rozumiem żeby się nie wtrącać dp sąsiada skąd ma nowy samochód, ale gdy ktoś umiera i widzę brak reakcji to widzę że dla ludzkości nie ma ratunku.



Chinoli jest już tyle, że "aż za dużo" skoro wprowadzili sobie ograniczenoa w posiadaniu dzieci a i tak wciąż przybywa...czego się spodziewasz?; że będą ratować? To im na rękę. Tak samo jak w Indiach. ;-)

2021-07-29, 03:15
Jak zobaczył ile go kasjerka na reszcie skroiła to wykitował.

2021-07-29, 06:14
xv89 napisał/a:

U Chińczyków to powszechne, że nie pomagają w obawie o ewentualne konsekwencje.



Ponoć zajebista partia CCP wprowadziła jakieś prawo samarytanina które zwalnia z ryzyka takich ch*jowych pozwów.
Ale stare nawyki giną powoli.

2021-07-29, 11:49
dadar123 napisał/a:

Jakiś czas temu, koło mnie jebnął kloszard twarzą o asfalt. Miał delirkę i huknął łbem, z którego puściła się krew. Nie miałem żadnych oporów, żeby podejść, obejrzeć, ułożyć w pozycji bezpiecznej. Ręce upie**olone krwią, ale to bez znaczenia. Wokół ludzie, patrzący z obrzydzeniem. Poj***ne to



No i gdyby to się wydarzyło tobie, to 95% takich kloszardów by ci nie pomogło, tylko kieszenie do czysta op*erdoliło. W dodatku taki kloszard to się nawalił i w konsekwencji głupi ryj rozwalił z własnej woli, a na filmiku widać problemy ze zdrowiem. Jak najbardziej popieram pomaganie ludziom, ale bezdomne zapijaczone żule to już nie są ludzie.

2021-07-31, 21:22
Azjatyckie k***y bez empatii