18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
alganonim 2014-06-12, 23:22 3
Gówno zrobił, a nie użądlił. To jest jego noga a nie żądło. Sierota sie wpierdzieliła tak samo jak koleżka.
Zgłoś
Avatar
napalmaster 2014-06-12, 23:25
Jak ja kurwa nie lubie takiej typowo brytyjskiej dykcji, no po prostu działa mi na nerwy
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2014-06-13, 1:44
trzemiele potrafia upierdolic?? Całe dziecinstwo byłem gryziony przez pszczoly czy osy, pare razy przez szerszenia, a trzmiel nigdy po mimo tego ze nie jedengo rozdeptalem gola stopa. Jestem apifobikiem i nie znosze tego scierwa i od teraz do tego grona dolaczam trzmiele.
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2014-06-13, 1:50
Co wy chrzanicie?! Trzmiele żyją w gniazdach. I tak-mają żądła.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-06-13, 8:17 1
Tyle kurwa ekologów i badaczy fauny a każdy mądrzejszy od drugiego.

W chuju żeście byli a chodzicie i durnoty siejecie jakbyście rozumy największych zeżarli. Zabobony pierdolone, sobaki pludrackie.

trzmiele.pl/

Bierzcie z tego wszyscy zanim coś napiszecie.
Zgłoś
Avatar
Ciasteczkowypotwor 2014-06-13, 13:10
Pszczołom nie wypada żądło zawsze - chitynę mogą przebijać bez zagrożenia życia, ale skóra ssaków to dla nich śmiertelna pułapka. Dlatego pszczoły atakując człowieka nie wiedzą, że popełniają samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-06-13, 16:50
A wiecie siusiaczki, że trzmiel to też pszczoła? Jak nie wiecie i nie wierzycie, to sobie sprawdźcie.
Zgłoś
Avatar
t................a 2014-06-13, 22:40
trzmiel potrafi upierdolić w zasadzie boli jak od pszczoły tylko nie tak intensywnie.
no i są jeszcze trzmielce te tez potrafią dziabnąć,ale robią to niechętnie trzeba być sadolem żeby cię jebły.
Zgłoś