18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...

Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-03-23, 7:33 7
Siriuz napisał/a:

A tu proszę przykład durnia, który w dwóch zdaniach zaprezentował jak bardzo można mieć ułomny pogląd na rzeczywistość i kompletnie być tego nieświadomym.
Rozumiem, że lepsze amerykańSSkie media, które twierdzą, że Ruscy chcą nas napaść?
Żadne kurwa media tłuku nie są rzetelne. Masz jebaną propagandę zachodu i wschodu, jak uważasz, że któraś z nich jest bardziej prawdziwa czy nawet rzetelna, to zadaj sobie szczerze pytanie - dlaczego tak myślisz.



Pewnie zaraz tu wyskoczysz z teorią, że w zamachach na WTC nie było żadnych samolotów, a była to projekcja medialna, bo już nawet o takich oklejkach słyszałem w środowiskach prokacapskich antyszczepionkowców i płaskoziemców. XD

Natomiast łykanie ruskiej propagandy jaki to Putin to zbawca ludzkości - to chyba najlepiej mogą się wypowiedzieć mieszkańcy zrujnowanych doszczętnie terenów na Ukrainie jak to im się polepszyło dzięki ruskiej armii.
Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2024-03-23, 7:35 7
Ej, jaką kierownice kupić do Gran Turismo 7? Ktoś coś?
Zgłoś
Avatar
kopec95 2024-03-23, 7:38 1
juhc_nimda napisał/a:

Ej, jaką kierownice kupić do Gran Turismo 7? Ktoś coś?



No debil. Sobota to faktycznie szkoła zamknięta, to od rana dziaciarnia zajmuje miejsce na portalu...

Zgłoś
Avatar
bednara 2024-03-23, 7:46 2
klubber napisał/a:

Historia lubi się powtarzać, Czeczenia 2.0 ? Kolejna prowokacja FSB ? Który kraj tym razem obarcza za atak terrorystyczny? Schemat już znamy, pytanie kto tym razem?



Jak kto to? Niby ISIS, ale powiedzą że znaleźli ukraińskie paszporty przy gościach, a ich brody do twarzy były doklejone i że w ogóle prowokacja zgniłego zachodu . Społeczeństwo rosyjskie jeszcze bardziej się wkurwi, a putin będzie mógł uruchomić pełną mobilizację i lecieć milionową armia na Ukrainę.
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-03-23, 8:16 2
Bardzo dobrze, doigrali się, karma wraca i pewnie będzie tego więcej. Niech teraz idą na Kreml i wypyerdolą w kosmos wszystkie służby. Zresztą, ci co świadomi w ruskiej armii, już walczą na swoich terenach o wolność swojego kraju, żeby tego zdesperowanego, zakompleksionego niedojde, terrorystę i impotenta chronionego przez opłaconych agentów odsunąć od władzy.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-03-23, 8:20 5
Aaltonen napisał/a:

Pewnie zaraz tu wyskoczysz z teorią, że w zamachach na WTC nie było żadnych samolotów, a była to projekcja medialna, bo już nawet o takich oklejkach słyszałem w środowiskach prokacapskich antyszczepionkowców i płaskoziemców. XD
Natomiast łykanie ruskiej propagandy jaki to Putin to zbawca ludzkości - to chyba najlepiej mogą się wypowiedzieć mieszkańcy zrujnowanych doszczętnie terenów na Ukrainie jak to im się polepszyło dzięki ruskiej armii.



To ja mam dla ciebie inna płasko ziemską teorie. Wiesz ,że jeden z niskich budynków WTC zawalił się na skutek pożaru w jednym pomieszczeniu? Budynek 50 000m2.
Zgłoś
Avatar
Quba23 2024-03-23, 8:53 1
Sawczuk napisał/a:

Należy się skurwysynom



Należy to się ci eutanazja.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 9:05 20
Zatrzymali samochód który był poszukiwany, oraz jednego rannego, reszta uciekła w las.
Poszukiwani to tadżykowie.



Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2024-03-23, 9:10 11
Jebać ukrów!!!!
Zgłoś
Avatar
Too_old 2024-03-23, 9:11 3
Dezynsekcja i deratyzacja w jednym.... może świat w końcu będzie czystszy i bardziej przyjazny.... a to czy zrobili to ciapaci czy widlarze to jeden pies bo jedni i drudzy mieli ku temu motywację.
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-03-23, 9:12 7
Mietek7567 napisał/a:

To ja mam dla ciebie inna płasko ziemską teorie. Wiesz ,że jeden z niskich budynków WTC zawalił się na skutek pożaru w jednym pomieszczeniu? Budynek 50 000m2.



Przecież to już zostało szczegółowo wyjaśnione przez konstruktorów, projektantów i inżynierów dlaczego zawalił się WTC7 i trzeba być kompletnym głąbem, żeby nadal pierdolić głupotu o pożarze w jednym pomieszczeniu.

Pewenie w sfingowane lądoowanie na Księżycu i dowody na płaską Ziemię też wierzysz?
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 9:14 1
Cytat:

Zatrzymano czterech terrorystów biorących udział w ataku terrorystycznym na Crocus – piszą rosyjskie media, powołując się na szefa FSB.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ​​łącznie zatrzymano 11 osób. Nawiasem mówiąc, na zdjęciu opublikowanym w Internecie, wstępne, jedno z nich. Według doniesień jest to 19-letni Muhammadsobir Faizov, który został zabrany do szpitala.

Zgłoś
Avatar
arturgta 2024-03-23, 9:18
Co za zespół miał grać na tym koncercie?
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 9:24
arturgta napisał/a:

Co za zespół miał grać na tym koncercie?



Piknik.
Zgłoś
Avatar
b................u 2024-03-23, 9:41 1
Co te myślimy mają na punkcie koncertów? U żydów też zrobiły rozpierdol na koncercie. Ciekawe kto ich najął lub jaki podadzą powód ataku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie