18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...

Zgłoś
Avatar
yaiba 2024-03-23, 9:47
Wiadomo już jaki ISIS maczał w tym palce?

Cytat:

Like the CIA, the Mossad is actually called ISIS. Israeli Secret intelligence services

Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-03-23, 9:48 4
babazwozu napisał/a:

Co te myślimy mają na punkcie koncertów? U żydów też zrobiły rozpierdol na koncercie. Ciekawe kto ich najął lub jaki podadzą powód ataku.



Zgodnie z ich popieprzoną ideologią - muzyka to dzieło szatana.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2024-03-23, 9:54 9
Kto by tego nie zrobił to prawda jest jedna: dobry kacap to martwy kacap.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-23, 9:58
Aaltonen napisał/a:

Zgodnie z ich popieprzoną ideologią - muzyka to dzieło szatana.

Tak, ale jak ktoś im jeszcze za zamach zapłaci, to jest już dla nich perfekt.

A kto zapłacił? Cui bono. I tym razem, po dobrze udokumentowanych poprzednich takich akcjach, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-23, 10:19
U mnie pod Kasprowym pada.
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-03-23, 10:19 5
biegu86 napisał/a:

Mógłbym się zgodzić z wieloma tezami, mam tylko jedno wielkie ale. Doskonale wiem co Polakom zgotowali ruscy i wprowadzona przez nich po II giej wojnie światowej władza. Dlatego ja serdecznie dziekuję za ten ich ruski mir bo kto jak nie my powinniśmy pamietać do czego on prowadzi. Z drugiej strony historia rownież nauczyła nas ile znaczą sojusze i pedalskie gwarancje z krajami spedalonego zgniłego zachodu, rządzonego przez pejsate korporacje.
Możemy liczyć zawsze tylko na siebie dlatego ma świat trzeba patrzeć szerzej i mądrze budować sojusze, nie kierować sie rycerskością a realnymi korzyściami. Nie należy patrzeć jak szpak w pizdę na USA bo oni nas porzucą prędzej niż nam się wydaję.



ale którzy ruscy bo trochę się pogubiłem? Żyd Beria? Polak Dzierżyński? Gruzin Stalin? Ukrainiec Breżniew? Ukrainiec Chruszczow? Półukrainiec Gorbaczow? Może sami żydowscy komendanci łagrów? może 40% żydowskich funkcjonariuszy UB stanowiących większość kadry kierowniczej polskiej bezpieki po wojnie? Może I Rada Komisarzy Ludowych gdzie na 22 członków było 19 Żydów, 1 Ormianin, 1 Gruzin (Stalin) i JEDEN Rosjanin ( Anatol Łunaczarski)? W Komisariacie Wojny na ogólną liczbę 43 stanowisk było 35 Żydów, 7 Łotyszy, 1 Niemiec i ani jednego Rosjanina. W Komisariacie Spraw Wewnętrznych na ogólną liczbę 62 stanowisk Żydó było 43, 10 Łotyszy, 2 Niemców , 2 Polaków (Dzierżyński i Kozłowski) 3 Ormian i 2 Rosjan. I tak można mnożyć i mnożyć. Więc jacy Rosjanie do k... nedzy uczynili ci krzywdę poliniaku? Doucz się matole bo nawet nie wiesz kto cię od stuleci rucha w dupę
Zgłoś
Avatar
gdpmKekw 2024-03-23, 10:22 19
az mnie przeraza ilu antypolskich onuc popiera dzialania putina na ukrainie tutaj na forum, oczywiscie rosyjskie media tylko zartuja z symulacjami napasci na NATO z liberacją berlinu i zalaniem londynu. Oczywiscie to ukraina chciala napasc na rosje kontynuujac ideologie hitlerowskie, oczywiscie to covid zostal stworzony w ukrainskich labach.
mieszkacie w zachodnim bloku wiec stójcie za interesami polski, waszych rodzin i waszego dobrobytu, wy niewdzieczne onuce putinowskie, takich jak wy powinno sie rozstrzeliwac lub zakopywac zywcem.
Natomiast Tadżykom bardzo dziekujemy za spektakl w moskwie i prosimy o wiecej
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-23, 10:24 9
gdpmKekw napisał/a:

az mnie przeraza ilu antypolskich onuc popiera dzialania putina na ukrainie tutaj na forum

Jest ich jeden lub kilku; wiele kont nie oznacza wielu ludzi.
Zgłoś
Avatar
gumowy04 2024-03-23, 10:29
klubber napisał/a:

Historia lubi się powtarzać, Czeczenia 2.0 ? Kolejna prowokacja FSB ? Który kraj tym razem obarcza za atak terrorystyczny? Schemat już znamy, pytanie kto tym razem?



Co tu dużo myśleć, ukraińców powiążą jako zleceniodawców i będą hulały kindżały nad kijowem, i przy okazji wejdą joż do pełnej wojny skoro i tak ich gospodarka zapierdala na wojennych warunkach. Spawacze na wschodzie rosji zarabiają teraz więcej jak lekarze.
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-03-23, 10:31 13
gdpmKekw napisał/a:

az mnie przeraza ilu antypolskich onuc popiera dzialania putina na ukrainie tutaj na forum, oczywiscie rosyjskie media tylko zartuja z symulacjami napasci na NATO z liberacją berlinu i zalaniem londynu. Oczywiscie to ukraina chciala napasc na rosje kontynuujac ideologie hitlerowskie, oczywiscie to covid zostal stworzony w ukrainskich labach.
mieszkacie w zachodnim bloku wiec stójcie za interesami polski, waszych rodzin i waszego dobrobytu, wy niewdzieczne onuce putinowskie, takich jak wy powinno sie rozstrzeliwac lub zakopywac zywcem.
Natomiast Tadżykom bardzo dziekujemy za spektakl w moskwie i prosimy o wiecej



Bez przesady z tym rozstrzeliwaniem.
Służby ich powinny po prostu wyłapać i odstawić za polsko-białoruskim ogrodzeniem, bez możliwości przekroczenia granicy.
Niech sami się przekonają o dobrbycie panującym u wujka Olka i Wołodii.

Swoją drogą to przerażające jak ruska propaganda pierze ludziom mózgi. Ostatnio znajomy próbował mnie przekonać, że UE i USA to nasz wróg, a Ruscy i Putin to przyjaciele. Oczywiście ten znajomy łykał też ruską propagandę antyszczepionkową i proepidemiczną jak świnia kluski.
Zgłoś
Avatar
Benio5000 2024-03-23, 10:36
To chyba pretekst będzie do ataku na Mołdawię
Zgłoś
Avatar
Evil21 2024-03-23, 10:39 3
Tak , Ruskie wysadzili se sami Nord Stream 2 a teraz strzelają do własnych obywateli. Łykacie tą propagandę jak pelikany ! Przecież za same wjazdy do Beiłgorodu mogą atomicę rzucić a tego nie robią bo to byłby ich koniec .
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-03-23, 10:57 5
gdpmKekw napisał/a:

az mnie przeraza ilu antypolskich onuc popiera dzialania putina na ukrainie tutaj na forum, oczywiscie rosyjskie media tylko zartuja z symulacjami napasci na NATO z liberacją berlinu i zalaniem londynu. Oczywiscie to ukraina chciala napasc na rosje kontynuujac ideologie hitlerowskie, oczywiscie to covid zostal stworzony w ukrainskich labach.
mieszkacie w zachodnim bloku wiec stójcie za interesami polski, waszych rodzin i waszego dobrobytu, wy niewdzieczne onuce putinowskie, takich jak wy powinno sie rozstrzeliwac lub zakopywac zywcem.
Natomiast Tadżykom bardzo dziekujemy za spektakl w moskwie i prosimy o wiecej


I ze wschodu i z zachodu, Polska wolna nie będzie. Śmieszna jesteś

Zgłoś
Avatar
Polak1988 2024-03-23, 10:58 6
gdpmKekw napisał/a:

az mnie przeraza ilu antypolskich onuc popiera dzialania putina na ukrainie tutaj na forum, oczywiscie rosyjskie media tylko zartuja z symulacjami napasci na NATO z liberacją berlinu i zalaniem londynu. Oczywiscie to ukraina chciala napasc na rosje kontynuujac ideologie hitlerowskie, oczywiscie to covid zostal stworzony w ukrainskich labach.
mieszkacie w zachodnim bloku wiec stójcie za interesami polski, waszych rodzin i waszego dobrobytu, wy niewdzieczne onuce putinowskie, takich jak wy powinno sie rozstrzeliwac lub zakopywac zywcem.
Natomiast Tadżykom bardzo dziekujemy za spektakl w moskwie i prosimy o wiecej



"Antypolskie" i napaść na ukrainu hahah co ma bycie antypolonizm do ataku na widlarzy? Kraje ci się pojebaly,niech się nakurwiaja u siebie a Polaków w ten syf nie mieszaj.Lby macie poprane propagandą,że już cudzą wojnę za naszą uznajecie.Won na front jak chcesz być częścią tego sporu zajebie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-23, 11:09 5
majeńka napisał/a:

On nie łyka, on właśnie produkuje.
Jest członkiem owych kacapskich mediów, firma z Petersburga albo jakiś jej kontraktor. Możliwe że (jak twiedzi) fizycznie mieszka w Warszawie, możliwe nawet że urodził się polakiem i jest zdrajcą za ruble, ale tezą nie do obronienia jest jakoby pisał tylko z przekonania.
Mamy tu sieć proxy i pierdyliard kont, mamy długą listę technik propagandowych przygotowaną przez mądrych (ale skrajnie skurwiałych) ludzi z ich firmy, itp, itd.



Już przestań. Mam porobić screeny z tego jak unikasz za każdym razem moich prób weryfikacji kto kim jest i wrzucać za każdym razem jak próbujesz insynuować, że mam cokolwiek z Rosją wspólnego? To Ty podżegasz do wojny z Rosją i obśmiewasz Polskie strategiczne inwestycje.

Aaltonen napisał/a:

Pewnie zaraz tu wyskoczysz z teorią, że w zamachach na WTC nie było żadnych samolotów, a była to projekcja medialna, bo już nawet o takich oklejkach słyszałem w środowiskach prokacapskich antyszczepionkowców i płaskoziemców. XD
Natomiast łykanie ruskiej propagandy jaki to Putin to zbawca ludzkości - to chyba najlepiej mogą się wypowiedzieć mieszkańcy zrujnowanych doszczętnie terenów na Ukrainie jak to im się polepszyło dzięki ruskiej armii.



Rozbraja mnie Twoja nieświadomość o czym rozmawiamy. Ja nie próbuje Cię przekonywać, że WTC to inside job, ja pokazuję na Twoim przykładzie jak gówno wiedząc i bazując jedynie na medialnym przekazie niektórzy budują sobie światopogląd. Nie jest ważne czym było WTC tylko to dlaczego uwierzyłeś w wersję rządową a w przypadku Rosji tworzysz teorie spiskowe? Dlaczego tak bezkrytycznie wierzysz w rząd USA? Oni napadają suwerenne państwo na drugim końcu świata twierdząc, że tamci produkują broń biologiczną, a po rozpierdoleniu kraju nikt się nie przejmuje tym, że żadnej broni biologicznej tam nie znaleźli...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie