18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...

Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-03-23, 11:12 1
Wygląda mi to na ukraińską prowokację. Tak czy siak, Putin będzie musiał kogoś za to ukarać.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-23, 11:12 11
Siriuz, już straciłam nadzieję że odpowiedzi merytoryczne na twoje wysrywy mają jakikolwiek sens. Bo ty nie piszesz żeby przekazać informację czy uczestniczyć w rzeczowej dyskusji, ty piszesz bo ci płacą za wciskanie kitu najgłupszej części społeczeństwa (a niestety ta część jest liczna).

Czyli ja znowu spędzę godzinę demaskując bzdury z jednego posta, tylko żebyś następnym razem pisał to samo.

A o próbach "weryfikacji" już też dość pisałam.

Zaś odpowiedź na jaką zasługujesz byłaby naruszeniem regulaminu.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2024-03-23, 11:12
smc napisał/a:

Kończą z zachodnim stylem życia.
Teraz zamkną wszystkie galerie, a wznowią gułagi.
Tak oczekiwany przez wszystkich XXI wiek właśnie się zakończył, witamy w XIX... Teraz wojna atomowa z Zachodem to tylko kwestia czasu. To nie przepowiednia, to fakt.



pierdolisz jak potłuczony/a
teraz żaden kraj nie zrzuci na inny atomówki. Skoro przy kryzysie kubańskim nikt nie zrzucił to teraz tym bardziej. nikomu by się to nie opłacało.
Zgłoś
Avatar
Chk 2024-03-23, 11:19 2
Szkoda że tak mało
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-03-23, 11:26
Chk napisał/a:

Szkoda że tak mało



Masz punktów iq. Wiemy, wiemy...

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-23, 11:49 4
majeńka napisał/a:

Siriuz, już straciłam nadzieję że odpowiedzi merytoryczne na twoje wysrywy mają jakikolwiek sens. Bo ty nie piszesz żeby przekazać informację czy uczestniczyć w rzeczowej dyskusji, ty piszesz bo ci płacą za wciskanie kitu najgłupszej części społeczeństwa (a niestety ta część jest liczna).
Czyli ja znowu spędzę godzinę demaskując bzdury z jednego posta, tylko żebyś następnym razem pisał to samo.
A o próbach "weryfikacji" już też dość pisałam.
Zaś odpowiedź na jaką zasługujesz byłaby naruszeniem regulaminu.



Merytoryczna dyskusja z kimkolwiek zawsze kończy się w momencie jak Ty i Twoi antypolscy koledzy zaczynacie wyzywać od opłacanych onuc, agentów itp każdego kto śmie podważać wasze wysrywy.
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2024-03-23, 11:51 1
gumowy04 napisał/a:

Co tu dużo myśleć, ukraińców powiążą jako zleceniodawców i będą hulały kindżały nad kijowem, i przy okazji wejdą joż do pełnej wojny skoro i tak ich gospodarka zapierdala na wojennych warunkach. Spawacze na wschodzie rosji zarabiają teraz więcej jak lekarze.



tak,tak bo to niemożliwe,że aż tylu ludzi ma inne zdanie niż ty...normalnie,to jest nie do pomyślenia,że świat się nie zgadza z twoimi wysrywami.Bo przecież jesteś taka ynteligentna i w ogóle.Na pewno wszystkich tych,którzy myślą inaczej ktoś opłaca,to boty,trole multikonta etc...porozmawiaj se swoim psychologiem o twoich zarozumialstwie,narcyźmie i niedojebaniu mózgowym
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-23, 12:10 3
Karboksylator napisał/a:

pierdolisz jak potłuczony/a
teraz żaden kraj nie zrzuci na inny atomówki. Skoro przy kryzysie kubańskim nikt nie zrzucił to teraz tym bardziej. nikomu by się to nie opłacało.



Wtedy Rosja i USA były w szczycie swojej formy. Amerykanie rozstawili swoje wyrzutnie w Turcji i Rosjanie żądali ich uśnięcia. Rosjanie musieli przerzucić wojska na Kubę, na co Amerykanie zagrozili inwazją i dopiero wysłanie przez Rosję floty w kierunku Ameryki doprowadziło do ugody. Wydaje mi się, że Rosja dzisiaj nie ma aż takich możliwości "negocjacyjnych", chociaż na początku wojny na Ukrainie coś tam mówili o powrocie na Karaiby. Rosja może zwyczajnie nie mieć dość siły na długotrwały konflikt z paktem NATO i mogą ostatecznie odpierdolić to co odpierdolili Amerykanie aby zakończyć II WS, tj przypierdolą gdzieś atomica i zażądają unormowania "relacji". Amerykanie doskonale są tego świadomi i dlatego rugają reżim Kijowski, aby zaprzestali ataków na cele strategiczne Rosji. Ameryka próbuje "gotować żabę" osłabiając Rosję ekonomicznie aż do zapaści. Pytanie tylko czy Ruscy po rozpadzie ZSSR pozwolą sobie na to ponownie i czy Amerykanom uda się zapanować nad Ukrainą.
Zgłoś
Avatar
Kristo96 2024-03-23, 12:22 13
Siriuz napisał/a:

Wtedy Rosja i USA były w szczycie swojej formy. Amerykanie rozstawili swoje wyrzutnie w Turcji i Rosjanie żądali ich uśnięcia. Rosjanie musieli przerzucić wojska na Kubę, na co Amerykanie zagrozili inwazją i dopiero wysłanie przez Rosję floty w kierunku Ameryki doprowadziło do ugody. Wydaje mi się, że Rosja dzisiaj nie ma aż takich możliwości "negocjacyjnych", chociaż na początku wojny na Ukrainie coś tam mówili o powrocie na Karaiby. Rosja może zwyczajnie nie mieć dość siły na długotrwały konflikt z paktem NATO i mogą ostatecznie odpierdolić to co odpierdolili Amerykanie aby zakończyć II WS, tj przypierdolą gdzieś atomica i zażądają unormowania "relacji". Amerykanie doskonale są tego świadomi i dlatego rugają reżim Kijowski, aby zaprzestali ataków na cele strategiczne Rosji. Ameryka próbuje "gotować żabę" osłabiając Rosję ekonomicznie aż do zapaści. Pytanie tylko czy Ruscy po rozpadzie ZSSR pozwolą sobie na to ponownie i czy Amerykanom uda się zapanować nad Ukrainą.



Bredzisz strasznie i takie bzdury to mogłeś 4 lata temu pisać nie teraz. Może po za tym że fakt faktem nikomu nie zależy na wygraniu tej wojny przez żadną ze stron i realizowany jest scenariusz wykrwawiania Rosji. Porównywanie zdolności militarnych Rosji z całym Nato to aberracja i jedyne zagrożenie to brak zaangażowania się całego sojuszu i atak na najsłabsze państwa. To że jest tu kilku odklejonych od propagandy kacapskiej lub pracowników tworzących taką narrację tajemnicą rządna nie jest. Tak jak i tajemnicą nie jest że rosja to kraj 3 swiata z bronią atomową. Zmień temat bo ludzie tu o zamachu przyszli poczytać, a nie twoje wysrywy jaka rasija dobra.
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-03-23, 12:35 8
Siriuz napisał/a:

Rozbraja mnie Twoja nieświadomość o czym rozmawiamy. Ja nie próbuje Cię przekonywać, że WTC to inside job, ja pokazuję na Twoim przykładzie jak gówno wiedząc i bazując jedynie na medialnym przekazie niektórzy budują sobie światopogląd. Nie jest ważne czym było WTC tylko to dlaczego uwierzyłeś w wersję rządową a w przypadku Rosji tworzysz teorie spiskowe? Dlaczego tak bezkrytycznie wierzysz w rząd USA? Oni napadają suwerenne państwo na drugim końcu świata twierdząc, że tamci produkują broń biologiczną, a po rozpierdoleniu kraju nikt się nie przejmuje tym, że żadnej broni biologicznej tam nie znaleźli...


Problem w tym, że ty kompletnie nie rozumiesz jak niebezpieczne dla cywilizowanego świata mogą być fundamentalistyczne, autorytarne reżimy - co doskonale widać na przykładzie Rosji.
Powinieneś dziękować USA za to, że starali się być strażnikiem światowego ładu i porządku robiąc zawczasu porządek z takimi reżimami.

Natomiast jeżeli stawiasz na równi wiarygodność przekazu amerykańskiego rządu i ruskiej propagandy skażonej ultranacjonalistyczną ideą ruskiego miru - to przykro mi - nie jestem w stanie ci pomóc.

Siriuz napisał/a:

Rozbraja mnie Twoja nieświadomość o czym rozmawiamy. Ja nie próbuje Cię przekonywać, że WTC to inside job, ja pokazuję na Twoim przykładzie jak gówno wiedząc i bazując jedynie na medialnym przekazie niektórzy budują sobie światopogląd. Nie jest ważne czym było WTC tylko to dlaczego uwierzyłeś w wersję rządową a w przypadku Rosji tworzysz teorie spiskowe? Dlaczego tak bezkrytycznie wierzysz w rząd USA? Oni napadają suwerenne państwo na drugim końcu świata twierdząc, że tamci produkują broń biologiczną, a po rozpierdoleniu kraju nikt się nie przejmuje tym, że żadnej broni biologicznej tam nie znaleźli...


Problem w tym, że ty kompletnie nie rozumiesz jak niebezpieczne dla cywilizowanego świata mogą być fundamentalistyczne, autorytarne reżimy - co doskonale widać na przykładzie Rosji.
Powinieneś dziękować USA za to, że starali się być strażnikiem światowego ładu i porządku robiąc zawczasu porządek z takimi reżimami.

Natomiast jeżeli stawiasz na równi wiarygodność przekazu amerykańskiego rządu i ruskiej propagandy skażonej ultranacjonalistyczną ideą ruskiego miru - to przykro mi - nie jestem w stanie ci pomóc.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-23, 12:40
Kristo96 napisał/a:

Zmień temat bo ludzie tu o zamachu przyszli poczytać, a nie twoje wysrywy jaka rasija dobra.



Po chuj czytasz jak się denerwujesz? Trzeba było siedzieć na jakiś ukraińskich forach gdzie jak się domyślam krążą same memy o Putinie ze spuszczonymi gaciami. NATO nadal nie ma pomysłu na rosyjskie rakiety hipersoniczne, a już nie wspomnę o okrętach podwodnych....

Aaltonen napisał/a:

Problem w tym, że ty kompletnie nie rozumiesz jak niebezpieczne dla cywilizowanego świata mogą być fundamentalistyczne, autorytarne reżimy - co doskonale widać na przykładzie Rosji.
Powinieneś dziękować USA za to, że starali się być strażnikiem światowego ładu i porządku robiąc zawczasu porządek z takimi reżimami.

Natomiast jeżeli stawiasz na równi wiarygodność przekazu amerykańskiego rządu i ruskiej propagandy skażonej ultranacjonalistyczną ideą ruskiego miru - to przykro mi - nie jestem w stanie ci pomóc.



Ja pierdole... ręce opadajo. TAK JEST KAPITANIE AMERYKA!
Zgłoś
Avatar
Kristo96 2024-03-23, 12:41 11
Siriuz napisał/a:

Po chuj czytasz jak się denerwujesz? Trzeba było siedzieć na jakiś ukraińskich forach gdzie jak się domyślam krążą same memy o Putinie ze spuszczonymi gaciami. NATO nadal nie ma pomysłu na rosyjskie rakiety hipersoniczne, a już nie wspomnę o okrętach podwodnych....



Skończ z tymi bzdurami te rakiety przed uderzeniem w cel zwalniają prędkość do tego stopnia że konstruktor trafił przed sąd a zestrzelić sie je da patriotami co udowodnił konflikt na ukrainie. Przyszedłem poczytać o zamachu, a trafiam na wysrywy jakiegoś typa z niskim iq lub pracownika ze wschodu który myśli że u nas działają te same typy propagandy co u Was.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-23, 12:45
Kristo96 napisał/a:

Skończ z tymi bzdurami te rakiety przed uderzeniem w cel zwalniają prędkość do tego stopnia że konstruktor trafił przed sąd a zestrzelić sie je da patriotami co udowodnił konflikt na ukrainie. Przyszedłem poczytać o zamachu, a trafiam na wysrywy jakiegoś typa z niskim iq lub pracownika ze wschodu który myśli że u nas działają te same typy propagandy co u Was.



Tak, podobno jedna czy dwie udało się zestrzelić według doniesień Kijowskiego reżimu. Są takie chujowe, że Amerykanie gorączkowo próbują skonstruować własne. Pytam, po chuj stękasz o zamachu i dalej pierdolisz o zdolnościach bojowych Rosji?
Zgłoś
Avatar
Kristo96 2024-03-23, 12:47 2
majeńka napisał/a:

Siriuz, już straciłam nadzieję że odpowiedzi merytoryczne na twoje wysrywy mają jakikolwiek sens. Bo ty nie piszesz żeby przekazać informację czy uczestniczyć w rzeczowej dyskusji, ty piszesz bo ci płacą za wciskanie kitu najgłupszej części społeczeństwa (a niestety ta część jest liczna).
Czyli ja znowu spędzę godzinę demaskując bzdury z jednego posta, tylko żebyś następnym razem pisał to samo.
A o próbach "weryfikacji" już też dość pisałam.
Zaś odpowiedź na jaką zasługujesz byłaby naruszeniem regulaminu.



Przyznaje Ci racje jedyny sposób żeby pracownik zrobił sobie wolną sobotę jest brak jakiejkolwiek dyskusji z nim bo ani argument ani to że wychodzi na jedynego fana rosji nie przemówi do niego.
Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2024-03-23, 12:54 29
Kurwa mowie wejdę se tutaj zobacze moze jakies fotki nowe się pojawiły to zamiast tego pierdolenje o wtc jakiejś kubie jakimś kale.. Ja pierdole pierdolcie się wszyscy spermiarze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie