18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...

Zgłoś
Avatar
typo 2024-03-23, 12:58 4
Ciekawe kiedy CCTV wycieknie. Będzie co oglądać
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 13:36 15
Taka ciekawostka, lewo dół siedziba służb specjalnych, góra nasze centrum handlowe, przypominam, jechali 1,5h...



Jeden z niby zamachowców.

Zgłoś
Avatar
Kristo96 2024-03-23, 13:38
Na wojennym z Ukrainy wiecej terrorystów.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-03-23, 13:44 14
majeńka napisał/a:

Siriuz, już straciłam nadzieję że odpowiedzi merytoryczne na twoje wysrywy mają jakikolwiek sens. Bo ty nie piszesz żeby przekazać informację czy uczestniczyć w rzeczowej dyskusji, ty piszesz bo ci płacą za wciskanie kitu najgłupszej części społeczeństwa (a niestety ta część jest liczna).
Czyli ja znowu spędzę godzinę demaskując bzdury z jednego posta, tylko żebyś następnym razem pisał to samo.
A o próbach "weryfikacji" już też dość pisałam.
Zaś odpowiedź na jaką zasługujesz byłaby naruszeniem regulaminu.


Czasem mam wrażenie, że Siriuz to bot oparty na ChatGPT, bo dokładnie jak bot się zachowuje. Zaprogramowany żeby symulować dyskusję, ale tak naprawdę na okrągło przemycać te same treści. Dlatego nie ma co się wdawać z nim w debaty. Gadał dziad do obrazu.

gdpmKekw napisał/a:

az mnie przeraza ilu antypolskich onuc popiera dzialania putina na ukrainie tutaj na forum, oczywiscie rosyjskie media tylko zartuja z symulacjami napasci na NATO z liberacją berlinu i zalaniem londynu. Oczywiscie to ukraina chciala napasc na rosje kontynuujac ideologie hitlerowskie, oczywiscie to covid zostal stworzony w ukrainskich labach.
mieszkacie w zachodnim bloku wiec stójcie za interesami polski, waszych rodzin i waszego dobrobytu, wy niewdzieczne onuce putinowskie, takich jak wy powinno sie rozstrzeliwac lub zakopywac zywcem.
Natomiast Tadżykom bardzo dziekujemy za spektakl w moskwie i prosimy o wiecej


Zajrzałem w statystyki. Codziennie na tym portalu powstaje średnio 170 nowych kont. Ogromna większość z nich nigdy nic nie pisze, najwyżej plusują komentarze. Pytanie: ludzie to są, czy boty? I zauważcie, które tematy przyciągają najwięcej ruskiego gnoju w komentarzach - te z Ukrainą albo Ukraińcami. Rosja sączy swoją propagandę właśnie przez takie niszowe portale jak ten, bo na innych też to widzę, nawet na takich zupełnie apolitycznych.
Zgłoś
Avatar
W................r 2024-03-23, 13:48
~mg_schutze napisał/a:

Moment przyjazdu, w tle słychać otwarcie ognia.



co to kurwa jest ?
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 13:52 13
Putin (kto zdziwiony?) oskarżył Ukrainę

Zgłoś
Avatar
Insugi 2024-03-23, 13:58
Już znalezli ukraińska furgonetkę pod tym kacapskim gównem
Zgłoś
Avatar
heartagram 2024-03-23, 13:58 1
powinni najpierw pogwałcic te kurwy a dopiero pózniej zastrzelic <3
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 14:06 4
Insugi napisał/a:

Już znalezli ukraińska furgonetkę pod tym kacapskim gównem



tam nie było żadnej ukraińskiej furgonetki...
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-03-23, 14:21 9
mg_schutze napisał/a:

Putin (kto zdziwiony?) oskarżył Ukrainę



Ale z ciebie głąb. Ani słowem nie oskarżył Ukrainy. Powiedział tylko, że chcieli spierdolić przez Ukrainę. Siej dalej ten swój ferment...
Zgłoś
Avatar
witossnn 2024-03-23, 14:23
będzie wojna ,,jak 2+2,,
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-03-23, 14:26 9
opółnocyuciebie napisał/a:

Ale z ciebie głąb. Ani słowem nie oskarżył Ukrainy. Powiedział tylko, że chcieli spierdolić przez Ukrainę. Siej dalej ten swój ferment...


"Ukrainian side prepared a window for crossing the state border". czyli: ukraińska strona umożliwiła przekroczenie granicy państwa (w określonym czasie i miejscu - "przygotowała okno") .
Kto tu jest głąbem?
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 14:27 16
opółnocyuciebie napisał/a:

Ale z ciebie głąb. Ani słowem nie oskarżył Ukrainy. Powiedział tylko, że chcieli spierdolić przez Ukrainę. Siej dalej ten swój ferment...



Targaj:

Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-03-23, 14:32 5
mg_schutze napisał/a:

Targaj:



100 chujów ci w dupe gdyby ktoś nie znał cyrylicy.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-23, 14:34 2
No przecież nie może się okazać, że to Ukraina zorganizowała akcję, no nie może, przecież to jest niemożliwe, Ukraińcy nigdy by nie skrzywdzili Rosjan....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie