18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...

Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-03-23, 14:41 2
rosja sama jest sobie winna i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 14:50 12
ISIS wypuściło oświadczenie z wyblurowanymi facjatami zamachowców.





Zgłoś
Avatar
DupaJasiu123 2024-03-23, 15:01 6
ISIS ? Rosja ? Chrześcijanie? Jakoś kupy się to nie trzyma.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 15:07 27
Zatrzymanie i przesłuchanie jednego z zamachowców, ucięli mu ucho i kazali zjeść...



Zgłoś
Avatar
mit2 2024-03-23, 15:09 23
Siriuz napisał/a:

To sobie lepiej poczytaj historie tych konfliktów państw ościennych. Poza chyba jednym przypadkiem zawsze zaczynało się od NATO, które chciało się tam zainstalować. I może przypomnij sobie kryzys kubański, zanim pierdolniesz hasełko, że Ruscy się boją NATO. Oni zwyczajnie mają więcej oleju w głowie od narwanych Hamburgerów.
Poza tym serio nie widzisz sprzeczności w tym co piszesz? Twierdzisz, że Ruscy boją się NATO, ale chcą nas napaść?


Ależ ja dobrze znam historię, min. Polski, którą to wielokrotnie kacapia atakowała.
Mam nadzieję, że zaraz nie zaczniesz pierdolić że 17 września nas wyzwalać przyjechali

I tak, dalej będę twierdził że rosja boi się NATO, bo tak jest. Nie ma żadnej sprzeczności w strachu i chęci napaści. Gwałciciel może chcieć napaść na kobietę i jednocześnie tego nie zrobić ze strachu przed konsekwencjami

W wielu sprawach światopoglądowych możemy się zgadzać, ale nigdy nie przestanę głośno mówić, że rosja to potworny kraj potwornych ludzi i że ulgą dla świata byłoby, gdyby na zawsze zniknął z mapy.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 15:20 1
DupaJasiu123 napisał/a:

ISIS ? Rosja ? Chrześcijanie? Jakoś kupy się to nie trzyma.



LOL
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-03-23, 15:45 9
~mg_schutze napisał/a:

Taka ciekawostka, lewo dół siedziba służb specjalnych, góra nasze centrum handlowe, przypominam, jechali 1,5h...

Pomyliłeś się. To, co zaznaczyłeś na mapie, to jest siedziba Gubernatora i władz Obwodu Moskiewskiego. Koszary OMON-u i dowództwo Rosgwardii, są bardziej na południe. Na załączonym screenie z mapy Moskwy, oznaczyłem czerwonym znaczkiem "O". Salę koncertową Cactus City Hall, oznaczyłem czerwonym znaczkiem "H". Odległość w linii prostej, to 3,19 km. Pojazdy OMON-u, jadąc MKAD (zewnętrzna obwodnica Moskwy), potrzebowałyby tylko 8 minut, by dojechać na miejsce.
Wg świadków, OMON zjawił się dopiero, około godz. 19:20. Straż pożarna i pogotowie, były prawie pół godziny prędzej. Tym bardziej ciekawe, że najbliższa podstacja pogotowia, znajduje się tuż obok siedziby OMON-u. Jeszcze ciekawsze jest to, że wg. ministra spraw wewnętrznych W. Kołokolcewa, Putin został powiadomiony już 3 minuty po ataku.

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-03-23, 16:17 12
mg_schutze napisał/a:

ISIS wypuściło oświadczenie z wyblurowanymi facjatami zamachowców.


Nawet jeśli to naprawdę jakaś komórka ISIS to podejrzewam, że jacyś debile, których podpuściła ruska bezpieka. Tym bardziej, jeśli to ci sami co dali się złapać przy granicy. Może faktycznie ktoś im powiedział, że Ukraińcy ich przepuszczą i wjechali prosto w pułapkę.

W ogóle, ISIS już dawno jest w rozsypce. Różne zjeby powołują się na związki z organizacją ale nie ma już koordynacji, ani żadnej centrali. Prawdopodobne więc, że tą grupę kontrolowały kacapskie służby i użyły do swoich celów. Łatwowiernych debili nie brakuje. U nas też są przecież tacy, co wierzą, że Kamraci to prawdziwi polscy patrioci, a Braun kocha Polskę bardziej niż Putina.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-03-23, 16:21 6
Siriuz napisał/a:

No przecież nie może się okazać, że to Ukraina zorganizowała akcję, no nie może, przecież to jest niemożliwe, Ukraińcy nigdy by nie skrzywdzili Rosjan....



Siriuz skarbie przespałeś moment by się wstrzelić na początek dyskusji, to teraz spamujesz cały wątek, chyba biedaku nie spałeś dzisiaj, ciężki kawałek chleba bycie ruskim trollem....
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-03-23, 16:59 10
Siriuz napisał/a:

No przecież nie może się okazać, że to Ukraina zorganizowała akcję, no nie może, przecież to jest niemożliwe, Ukraińcy nigdy by nie skrzywdzili Rosjan....



Jaki by mieli w tym interes zjebie? Strzelic sobie w stope dajac Putinowi powod do powszechnej mobilizacji i wykonczenia resztek opozycji zaraz po jego "legitnych" wyborach? Idz juz kurwa spac i nie spamuj tu.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 17:16 8
Widok na "Crocus City", z helikoptera.

Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-03-23, 17:47 11
Siriuz napisał/a:


Rozumiem, że lepsze amerykańSSkie media, które twierdzą, że Ruscy chcą nas napaść?
Żadne kurwa media tłuku nie są rzetelne. Masz jebaną propagandę zachodu i wschodu, jak uważasz, że któraś z nich jest bardziej prawdziwa czy nawet rzetelna, to zadaj sobie szczerze pytanie - dlaczego tak myślisz.


Ty tępy pajacu same kacapy nam grożą

Aaltonen napisał/a:

Bez przesady z tym rozstrzeliwaniem.
Służby ich powinny po prostu wyłapać i odstawić za polsko-białoruskim ogrodzeniem, bez możliwości przekroczenia granicy.
Niech sami się przekonają o dobrbycie panującym u wujka Olka i Wołodii.
Swoją drogą to przerażające jak ruska propaganda pierze ludziom mózgi. Ostatnio znajomy próbował mnie przekonać, że UE i USA to nasz wróg, a Ruscy i Putin to przyjaciele. Oczywiście ten znajomy łykał też ruską propagandę antyszczepionkową i proepidemiczną jak świnia kluski.



Heh właśnie wczoraj wykłócałem sie z znajomym na temat tej wojny, Jest to straszne że ludzie nie widzą kto jest agresorem i nie pamiętają z historii czym kończą się ustępstwa. Myślałem że pierdolnę jak mi napisał że roSSja chce tylko zająć trochę terytorium.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-23, 17:51 7
MysteryMan napisał/a:

roSSja chce tylko zająć trochę terytorium.



Tiaaa tylko Austrię, tylko Czechosłowację, tylko....
Zgłoś
Avatar
winsxs 2024-03-23, 17:53 13
Przesłuchanie przechwytanego + angielskie napisy

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-03-23, 18:05 9
winsxs napisał/a:

Przesłuchanie przechwytanego + angielskie napisy


No kompletni debile, miałem rację. Nie wiedział z kim pisze, kto mu zapłaci, kto dostarczył broń. I pewnie mówi prawdę, z takimi można było zrobić wszystko.
I dalej można, teraz powiedzą wszystko, co im bezpieka każe. Kkwestia czasu i odpowiednich tortur. Nawet, że rozkazy wydał im Zełenski, a może nawet Biden.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie