18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...

Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-22, 19:40 7
Kończą z zachodnim stylem życia.

Teraz zamkną wszystkie galerie, a wznowią gułagi.

Tak oczekiwany przez wszystkich XXI wiek właśnie się zakończył, witamy w XIX... Teraz wojna atomowa z Zachodem to tylko kwestia czasu. To nie przepowiednia, to fakt.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-03-22, 19:40 45
Ruskich mi nie żal, zasłużyli. Cywile też za ich miłość do Wodza.
Ale to prawdopodobnie prowokacja służb żeby stworzyć pretekst do kolejnej fali mobilizacji i wziąć społeczeństwo za mordę. Zastraszonym narodem łatwo manipulować.
Ruska dyktatura się radykalizuje i staje się nieobliczalna. I dlatego trzeba się zbroić i to szybko. Oni tam znają tylko język siły, silnych szanują, słabeuszami gardzą. Chcesz pokoju, gotuj się na wojnę.
Zgłoś
Avatar
1Jurko 2024-03-22, 19:40 19
szkoda że ta ruska ustawka zostanie propagandowo wykorzystana przeciw Ukrainie i Europie. No i szkoda że tak mało rusków zdechło
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-03-22, 19:42 26
Musashi_Miyamoto napisał/a:

A ja coś czuję że tym razem to jednak nie prowokacja Putina. Już od długiego czasu Ukraińcy robią co chcą na terytorium Rosji. Rosja niczego nie kontroluje ani nawet nie jest na tropie tych grup dywersyjnych więc tego będzie coraz więcej.



nie, Ukraińcom to się w ogóle nie opłaca, to byłby ich koniec, jeśli ruskie powiedzą, że to Ukraińcy to na pewno będzie prowokacja Putina... desperacka prowokacja
Zgłoś
Avatar
Starger 2024-03-22, 19:43 27
putin pierdolony wlasnych obywateli nawet zabija. niech go ktos w koncu odjebie

Zgłoś
Avatar
Ratilt 2024-03-22, 19:43 66
Założę się że przy napastnikach "zupełnym przypadkiem" znajdą paszporty ukraińskie, zdjęcia bandery, swastyki i mein kampf xD
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-03-22, 19:44 12
Lomzak1 napisał/a:

Obstawiam prowokacje FSB. Juz tak robili w czasie wojny w Czeczenii.



Też tak myślę, ciekawe co tym będą chcieli uzasadnić. Niedobrze.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-22, 19:45 146
No nawet pasuje

Zgłoś
Avatar
buer2008 2024-03-22, 19:49 18
Założymy się, że to FSB strzela do ruskich, żeby mieć pretekst do ogłoszenia obowiązkowej pelnej mobilizacji?
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-03-22, 19:50 16
O koledzy po nich przyjechali.

Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-22, 19:51 12
Jeśli wywiad USA odkrył winowajców na dwa dni PRZED zdarzeniem, FSB ma tu już niewiele do gadania że są niby niewinni.
Zgłoś
Avatar
MariuszBlaszczak 2024-03-22, 19:52 2
No i pięknie
Zgłoś
Avatar
JebacPiSForever 2024-03-22, 19:53 1
CoD "No Russian"
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-03-22, 19:56 87
No huj jak tylko się dowiedziałam o tym to nie patrzyłam gdzie indziej bo huj wszędzie jest tylko szybciutko wlazłam na Sadistica i grzecznie czekałam. No i proszę jest materiał. Glory to Sadistic. Swoją drogą to na Szanownym Sadisticu tylko oglądam nic od siebie nie daje i albo chwalę albo krytykuję czasami ubliżam i pierdolę głupoty, a jak browara postawie to kurwa święto. Koniec tego biorę się do roboty.
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2024-03-22, 19:59 6
~mg_schutze napisał/a:

O koledzy po nich przyjechali.



No i tutaj powinna wjechać 2 grupa dywersyjna i zapierdolić połow e z tych co przyjechali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie