18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Atak zombie w Polsce
D................k • 2013-04-24, 15:21
W piątek polską premierę ma "Dead Island Riptide". Z tej okazji Techland wymyślił całkiem ciekawą akcję promocyjną. Otóż do różnych redakcji portali branżowych zostały wysłane... żywe trupy.



Ekipa Polygamii postanowiła jednak się przed truposzami obronić.

Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-04-24, 22:34 1
Dead Island to syf. Jedna wielka niedoróba.

Robert Lewanndkowskiiiii

to też szmaciarz.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-04-24, 22:44
Swka napisał/a:

Nie spinaj dupy i tupolewa oddawaj, złodzieju.



Swka napisał/a:

Idealny przykład że z gimnazjum można wyjść, ale gimnazjum z człowieka już nie wychodzi.

Porównanie twojego wieku do sposobu pisania można śmiało podsumować: Twój rozum nie ogarnął poziomu dojrzewania i zatrzymał się w którymś z niższych etapów rozwoju.



Swka - ur. 25 Maj 1991...

To tak jebłem 3 informacje po kolei, żeby nabrało sensu. Mam nadzieję, że zrozumiesz.

Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2013-04-24, 22:48
Ta pani z harda lepiej się nadaje na zombie
Zgłoś
Avatar
demz 2013-04-24, 22:51 1
Łe no to trochę po łebkach ten temat założyłeś, bo nie wkleiłeś reszty zdjęć, a nawet nie wyjaśniłeś co widać na tym wyżej. Z tego co kojarzę tam był podpis z redakcją CD-Action. Byli też u Grubego Nerda z Filmwebu i Gamezilla. Ale nie mój temat, więc nie będę wstawiać fot, wystarczy wejść na profil "Wydawnictwo Techland" na fejsbuku.
Zgłoś
Avatar
19kristofer95 2013-04-24, 22:57
E tam, fajny pomysł i luźne wykonanie
Zgłoś
Avatar
wisniowylk 2013-04-24, 23:04
Szkoda że mnie tam nie było, nosze pałkę teleskopową i klamkę na gumowe pociski, oberwało by się zombiakom w chuj
Zgłoś
Avatar
Brutus182 2013-04-24, 23:12
Najbardziej wkurwiający jest widok broni z perspektywy osoby leworęcznej :/
Zgłoś
Avatar
Bear93 2013-04-24, 23:29 2
KOlejne gowno o Zombi...
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-04-24, 23:53
Zombie - to takie AMERICAN! Zapomnijcie, że Zombie'aki zaatakują(?) Polskę... Taka atrakcja czeka tylko bezmózgich amerykańców. Kurwa... czy poważnie Was wszystkich tak jara ta chujowa, słaba i tania (naciskając na chujowa) moda na Z O M B I E?
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-04-25, 0:41
Zombie fajny temat. Można wtedy podjarać swoje ego, że jednak jest coś bardziej głupiego i głodnego ode mnie. Nasze polskie zombie wyszły chujowo, tak jak gra - ale nie spodziewałbym się niczego więcej. Nawet prawdziwe zombiaki spier*oliłyby na zachód
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-04-25, 10:56
chujowe, wstyd na całom polske
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-25, 10:58
Rottensparrow napisał/a:

chujowe, wstyd na całom polske



Uznam to za nieudolną próbę trollingu.
Zgłoś
Avatar
butelka rumu 2013-04-25, 18:33
To premiera dopiero jutro ?....a dzięki panu zwanemu reloaded już przeszedłem
Zgłoś
Avatar
demz 2013-04-26, 14:56
butelka rumu napisał/a:

To premiera dopiero jutro ?....a dzięki panu zwanemu reloaded już przeszedłem



Masz się czym chwalić buraku. 21 lat a głupi jesteś...
Ja zamówiłem w pre-orderze i przesyłkę z grą dostałem we wtorek, trzy dni przed polską premierą. Nie przeszedłem całego, bo czekam aż znajomi kupią, żeby pograć w co-op i zdobyć trofea. Ale Ciebie to nie dotyczy, bo jesteś Polaczkiem, który potrafi tylko ściągnąć z neta i jeszcze wybrzydzać, że chujowe.
Zgłoś
Avatar
melkor89 2014-06-12, 12:04
demz napisał/a:



Masz się czym chwalić buraku. 21 lat a głupi jesteś...
Ja zamówiłem w pre-orderze i przesyłkę z grą dostałem we wtorek, trzy dni przed polską premierą. Nie przeszedłem całego, bo czekam aż znajomi kupią, żeby pograć w co-op i zdobyć trofea. Ale Ciebie to nie dotyczy, bo jesteś Polaczkiem, który potrafi tylko ściągnąć z neta i jeszcze wybrzydzać, że chujowe.


Ale ból dupy, jak ty możesz żyć jak cie tak boli rzyć
Zgłoś