18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Wolf3D 2013-11-25, 0:17
bloodwar napisał/a:

99% populacji więzień w Polsce to katolicy, a wśród profesorów uniwersytetów ledwie 10%



ZAPOMINASZ ze tych profesorów wykształciła komuna!!! A oni kształcą kolejną generacje czerwonych ateistów. Za przykład dam profesora polonistyki który zachowywał sie i mówił jak żul spod budki z piwem.
Zgłoś
Avatar
michal2000 2013-11-25, 0:22 4
pylaochos napisał/a:



Jako ateista mówię: wiadomość wyssana z dupy. A conajmniej na technicznych jest to bzdura. A co do "uniwersytetów" (nie technicznych) to zbiorowisko lewaków i maszyn zasilających bezrobocie.


Robiłeś ankiety wśród profesorów? humanreligions info/intelligence html - Tutaj masz artykuł na temat powiązania inteligencji z ateizmem. Zacytuje co parę ciekawszych fragmentów (dodałem skrócone tl;dr dla niekumających angielskiego):

Cytat:

American scientists considered eminent enough by their peers to have been elected to the National Academy of Sciences (equivalent to being a fellow of the Royal Society in Britain) only about 7 per cent believe in a personal God


tl;dr Wśród najwybitniejszych amerykańskich naukowców z Amerykańskiej Akademii Nauk jedynie 7% wierzyło w Boga.

Cytat:

The only website I could find that claimed to list 'Nobel Prize-winning Christians' came up with six, out of a total of several hundred scientific Nobelists. Of these six, it turned out that four were not Nobel Prize-winners at all; and at least one, to my certain knowledge, is a non-believer who attends church for purely social reasons. A more systematic study by Benjamin Beit-Hallahmi 'found that among Nobel Prize laureates in the sciences, as well as those in literature, there was a remarkable degree of irreligiosity, as compared to the populations they came from.


To jest akurat cytat ze słynnej książki Dawkinsa. tl;dr; Żaden z zdobywców nagrody Nobla z jednej z dziedzin Naukowych nie przyznał się do bycia osobą wierzącą (a wielu przyznało się do bycia ateistami - ale to już dodaje od siebie).

Cytat:

The overwhelming majority of [fellows of the Royal Society], like the overwhelming majority of US Academicians, are atheists. Only 3.3 per cent of the Fellows agreed strongly with the statement that a personal god exists


tl;dr W zasadzie znów cytat z Dawkinsa. Jedynie 3.3% wykładowców z pośród amerykańskich pracowników naukowych uważa, że Bóg istnieje.

Cytat:

Children whose mothers belonged to "fundamentalist" religious groups tended to have IQs that were 7 to 10 points lower.


Dzieci, których matki należały do "fundamentalistycznych" grup religijnych, mają IQ od 7 do 10 punktów niższe.

Cytat:

Of 43 studies carried out since 1927 on the relationship between religious belief and one's intelligence and/or educational level, all but four found an inverse connection.


Znowu Dawkins. tl;dr Badania wskazują na odwrotną korelację pomiędzy religijnością a inteligencją i edukacją.

Cytat:

A study of data for belief in God and intelligence across 137 countries was undertaken by Lynn, Harvey & Nyborg (2009)8, with the latest comprehensive sets of data available, which were mostly from 2004. The data shows conclusively that countries with a higher average IQ have less belief in God



tl;dr Badania pokazują, że kraje z wyższym średnim IQ mają niższy odsetek osób wierzących.
Zgłoś
Avatar
Konsument89 2013-11-25, 0:29 6
Ewidentny fake

Muslm women wyglądają tak:


Żydówki tak:


Katoliczki tak:


A ateistki (jako, że się jeszcze nie dorobiły stereotypu wrzucam ateistkę - Renatę Dancewicz):

wprost.pl/ar/351763/Znani-ateisci-Dancewicz-traktuja-nas-jak-kogos-gorszego/

I bonusik
Zgłoś
Avatar
DildoVaggins1 2013-11-25, 0:41
jestem poganinem, wierzę w Thora
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-11-25, 1:00
MrBebo0010 napisał/a:

jestem poganinem, wierzę w Thora



Jesteś idiotą. Udajesz, że wierzysz.
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2013-11-25, 1:01
bloodwar napisał/a:

99% populacji więzień w Polsce to katolicy, a wśród profesorów uniwersytetów ledwie 10%



Dobra, dobra. Podaj jakieś wiarygodne źródło tych informacji Bo wymyślić statystyki do poparcia swojego zdania to każdy głupi potrafi. Prawda jest taka, że wśród wyznawców wszystkich wierzeń oraz ateistów znajdują się osoby mądre i dobre oraz idioci przynoszący danemu wyznaniu wstyd.

A co do populacji Katolików w więzieniach to na pewno jest ona wysoka (aczkolwiek na pewno nie jest to 99%), lecz wynika to z tego, że wciąż zdecydowana większość mieszkańców Polski to zadeklarowani Katolicy. Więc logicznym jest, że przy takiej strukturze społeczeństwa większość m.in. więźniów będzie wyznania greckokatolickiego.
Zgłoś
Avatar
oponaok 2013-11-25, 2:27 3


O, teraz lepiej.
Zgłoś
Avatar
DildoVaggins1 2013-11-25, 3:01 2
Szlachcic_Cygański napisał/a:



Jesteś idiotą. Udajesz, że wierzysz.



Jesteś człowiekiem nie do określenia wg regulaminu sadola. Śmiejesz sie z mojej wiary, to ja bede sie smial z Ciebie w Valhalli
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-25, 4:11
Ja pierdolę,wszyscy pojebańcy w jednym miejscu ;]
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-11-25, 8:38 1
Dałem piwo, ponieważ patrząc na dzisiejsze trendy, to niestety sporo w tym prawdy. Fakt, że 99% więźniów to katolicy. Katolicy, bo jakiś pedał w kiecy polał ich wodą jak srali w pieluchy, a później pozwolono im "mieć wyjebane" na zasady teoretycznie obowiązujące w ich religii i pozostać katolikami. Ale religia to w wielu przypadkach maszynka do robienia kasy, więc niech sobie kradnie, gwałci i zabija, byle by się wyspowiadał i ofiarę za grzechy dał na tacę, a wszystko będzie cacy.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-25, 9:22
@mrlewy: W społeczeństwie ateistów jest ok.10%, a w więzieniach 1%, wynika z tego, że dziesięciokrotnie rzadziej przestępstwo popełnia ateista.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-11-25, 10:56
kurwa dałem piwo za to gówno
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-11-25, 11:15
Fedek napisał/a:

Obrazek

Jako, że ostatni taka nagonka na osoby wierzące...


To ostatnie zdj mozna podpisac jak sie chce kurwa, rownie dobrze moze to byc jakas katolicka bzdziagwa. Chciales dobrze ale nie wyszlo wiec huj ci w dupe
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2013-11-25, 13:04
acha, bo tylko ateistki się upijają i imprezują. to straszliwie dużo studentek (i nie tylko) jest ateistkami. ogromne ilości ateistów spotykam co weekend. szkoda tylko, że 90% z nich to zdeklarowani chrześcijanie.
Zgłoś
Avatar
Fedek 2013-11-25, 13:31
O kurwa ale wy wszyscy jesteście żałośni :iksde:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie