18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ateista
albatroz • 2013-06-11, 23:25
Ateista był na spacerze w lesie. Podziwiał wszystkie cuda stworzone przez ewolucję.
- Jakie wysokie drzewa! Jakie potężne rzeki! Jakie piękne zwierzęta!...
Gdy szedł wzdłuż rzeki, usłyszał szelest w krzakach. Gdy się odwrócił, zauważył wielkiego niedźwiedzia. Zaczął uciekać. Biegł z całych sił, ale niedźwiedź go doganiał. Jego serce waliło, próbował biec jeszcze szybciej, ale potknął się o konar i upadł. Zauważył przed sobą cień niedźwiedzia, który chciał się rzucić jak na swoją zdobycz. W tym momencie ateista zawołał:
- O mój Boże!
Wnet czas się zatrzymał, rzeka przestała płynąć, niedźwiedź sterczał w bezruchu... Jasny promień światła zaczął spływać z nieba wprost na ateistę a towarzyszył mu łagodny ale srogi głos:
- Ty zaprzeczałeś moje istnienie przez te wszystkie lata... Czy oczekujesz, że ci teraz pomogę?
Ateista patrząc w światło z nieba mówi:
- Byłbym hipokrytą gdybym prosił cię teraz o pomoc...
Po krótkim namyśle dodał:
- Czy mógłbyś zrobić z niedźwiedzia chrześcijanina?
- O! Dobry pomysł! - powiedział Bóg, po czym światło zgasło. Rzeka zaczęła znów płynąć, wszystko wróciło do normy...
Niedźwiedź sterczący nad ateistą w postaci bojowej, nagle złożył łapy i mówi:
- Panie, dziękuję ci za ten pokarm, który od ciebie otrzymałem. Jestem ci naprawdę wdzięczny!

Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-06-11, 23:29 4
"W tym momencie ateista zawołał: - O mój Boże!"

To rzeczywiście ateista był...

PS. Naprawdę wciąż piszemy razem
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-06-11, 23:54 40
Wolę krótkie kawały, kiedy krótki kawał jest chujowy, to trudno, ale czytać długi kawał, który jest chujowy, to już człowieka kurwica lekka łapie.
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-06-12, 8:12 3
ale drętwe.... zajebałeś to z tej książeczki co zawsze czarny na mszy z niej czyta ? .... Sadistic umiera ...
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-06-12, 17:37 4
fake, boga nie ma.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-06-12, 17:41 6
Ale zjebałeś ten kawał. Na końcu niedźwiedź powinien powiedzieć tą formułkę co bogobojni mówią przed żarciem "Panie pobłogosław te dary które będę spożywał" czy coś takiego. W chuju mam religie więc nie znam dokładnie tych szamańskich gadek
Zgłoś
Avatar
adam_małysz_bejbe 2013-06-12, 17:49
Pierdolić jednych i drugich, a nawet tych trzecich i ciebie drogi @albatrozie też w krzyż
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2013-06-12, 17:51 1
katogimby vs ateistogimby, walkę czas zacząć.

banda niedojebów.
Zgłoś
Avatar
plaug 2013-06-12, 18:31
Szedł sobie ateista przez las i podziwiał piękno natury.Nie myślał o tym kto to wszystko stworzył,czy był to Bóg,w którego nie wierzył,czy ewolucja.Po prostu szedł i podziwiał,ponieważ to był ateista,który nie narzuca swojej ideologii innym,czyli był taki jak ja.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-12, 19:06
Jeżeli to był Polak to na bank nie krzyknął "O mój Boże" tylko zwyczajne "O kurwa!"
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-06-12, 20:25
tds1974 napisał/a:

"W tym momencie ateista zawołał: - O mój Boże!"

To rzeczywiście ateista był...


Gdybym za każdym razem gdy mówię 'ja pierdolę' uprawiał seks, to zaruchałbym się na śmierć. Tak per analogia.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-06-13, 0:48
Pierwotna wersja równie nieśmieszna, ale bez porównania krótsza:

Goni lew turystę po sawannie. Turysta pada ze zmęczenia na ziemię, lew tuż tuż. Turysta krzyczy:
- Boże, spraw aby ten lew był chrześcijaninem!
Na to lew przyklęka, żegna się i mówi:
- Boże pobłogosław ten dar, który zaraz będę spożywał.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-06-13, 19:37
Szoqn napisał/a:

Wolę krótkie kawały, kiedy krótki kawał jest chujowy, to trudno, ale czytać długi kawał, który jest chujowy, to już człowieka kurwica lekka łapie.



Widzę, że ktoś tu ma problem ze skupieniem się na niedługim tekście. Jak ty maturę zdasz?
Zgłoś