18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-07-01, 23:01 3
pewnie wyciag z chuja
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-07-01, 23:18 5
chyba ma naciąg chujowy albo ktos jej wjebał pigułke gwałtu do oranżady. Tylko kto by chciał to wyruchać.
Zgłoś
Avatar
krycholek1789 2014-07-01, 23:24 27
Podczas wtorkowego meczu deblowego kobiet na wimbledońskim korcie doszło do przedziwnych, dramatycznych zdarzeń. Występująca w parze ze swoją siostrą Venus, Serena Williams zaprezentowała dramatyczną dyspozycję, zupełnie nieadekwatną do umiejętności tej niezwykle utalentowanej zawodniczki. Nie chodzi nawet o to, że grała źle. Amerykanka nie była w stanie w żaden sposób wykonać żadnego elementu.

Siostry Williams mierzyły się w drugiej rundzie gry podwójnej z parą niemiecko-szwajcarską Kristina Barrois / Stefanie Voegele. Serena wyszła na kort w stanie zupełnego nieprzygotowania do gry. Miała problem z kozłowaniem piłki przed wykonaniem serwisu, a gdy już ją podrzucała, nie potrafiła w nią trafić. Po trzech kolejnych podwójnych błędach serwisowych, Amerykanka, wraz z siostrą, skreczowała. Jako oficjalny powód przerwania spotkania podano infekcję wirusową.

W internecie pojawiły się liczne komentarze sugerujące, że 32-letnia legenda tenisa wyszła na kort pod wpływem alkoholu, leków lub narkotyków. Podobnego zdania była nawet komentująca mecz dla amerykańskiej stacji ESPN Pam Shriver, była gwiazda tenisa. - Wygląda to tak, jakby wzięła coś co czyni ją zamotaną, zdezorientowaną. Nie może nawet wyprostować się i uderzyć piłki - powiedziała Oczywiście powodów takiego, żenującego stanu rzeczy, mogło być wiele, niemniej jednak trudno, by nie wzbudził on podobnych wątpliwości. W pewnym momencie Amerykanka zakryła twarz dłońmi i zaczęła płakać.

Jak informuje "Washington Post", powodem złej dyspozycji Williams mogło być niepowodzenie w miłości. Tenisistka wydała oświadczenie, w którym to potwierdziła. - Mam złamane serce i nie jestem w stanie kontynuować turnieju. Myślałam, że będę w stanie grać dalej, ponieważ bardzo chciałam to zrobić, ale ta pluskwa zabrała wszystko, co we mnie najlepsze - tak ustosunkowała się do sytuacji.

Amerykanka wcześniej odpadła również z turnieju singlowego. W 2013 roku wygrała 11 turniejów, w tym dwa wielkoszlemowe. Mimo londyńskiego niepowodzenia, wciąż jest numerem jeden w rankingu WTA.
Zgłoś
Avatar
Byt 2014-07-01, 23:30 92
O kurwa! Napierdalam w tenisa jak Serena Williams
Zgłoś
Avatar
pixmanek 2014-07-01, 23:45 1
ale gówno
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-07-01, 23:50 5
Po chuj w ogóle wychodzić na kort i robić z siebie pośmiewisko?
Zgłoś
Avatar
qbswwa 2014-07-02, 0:01
Psiej kupy. Każdy tenisista to wciąga na trawiastym korcie.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2014-07-02, 0:04 4
ale nudny ten tenis, zawsze mi sie tak wydawało a teraz sie przekonalem
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-07-02, 0:30
jebla jej psycha ale prawda taka, że to zwierze bo ma 2x więcej mięsni niż białe kobiety i potrafi zajebać serwa jak tenisiści (mężczyźni).
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-07-02, 0:38
@up tak, i dlatego nie mogła piłki w rękę złapać
Zgłoś
Avatar
j................1 2014-07-02, 1:07 5
Najebana to do domu.
Zgłoś
Avatar
Saute 2014-07-02, 1:19 16
Tak się kończy wstrzykiwanie do żyły marihuanen.
Zgłoś
Avatar
pisage 2014-07-02, 8:46 56
Co wy tam wiecie. Szykują kosmiczny mecz w tenisa i zabrali jej talent!
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-07-02, 10:23
wiza jej wygasła albo ruszył nabór to kenijskiej armii
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie