18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
psotny_fiutek 2024-03-15, 7:37 16
No takie akcje na Sadolu to ja lubię i szanuje ! Wreszcie jakaś konkretna napierdalanka, ze zwrotami akcji, z narzędziami, szkoda tylko że brak końcówki.

Obstawiam że murzyn za to dźgniecie go z partyzanta w plecy przez ta laskę, zarznął ich obydwoje nożem.

I jak zwykle baba zjebała wszystko wpierdalając się do walki dwóch samców.
Używasz noża w bójce? To zrób to tak by oponent nie wstał... a pizda swoją babską nieudolnością i brakiem pewności siebie, tylko rozjuszyła zwierza...

A jak dobrze zwiecie, ranne zwierzęta sa najgroźniejsze i walczą wtedy do samego końca.

Reasumując, głupia pizda zapewne zafundowała sobie i swojemu samcowi lub też pobyt na OIOMie w szpitalu, bo bambo sięgnął na koniec po nóż.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-03-15, 8:08 6
"Następna stacja - Pole Mokotowskie".
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-03-15, 8:08
psotny_fiutek napisał/a:

No takie akcje na Sadolu to ja lubię i szanuje ! Wreszcie jakaś konkretna napierdalanka, ze zwrotami akcji, z narzędziami, szkoda tylko że brak końcówki.
Obstawiam że murzyn za to dźgniecie go z partyzanta w plecy przez ta laskę, zarznął ich obydwoje nożem.
I jak zwykle baba zjebała wszystko wpierdalając się do walki dwóch samców.
Używasz noża w bójce? To zrób to tak by oponent nie wstał... a pizda swoją babską nieudolnością i brakiem pewności siebie, tylko rozjuszyła zwierza...
A jak dobrze zwiecie, ranne zwierzęta sa najgroźniejsze i walczą wtedy do samego końca.
Reasumując, głupia pizda zapewne zafundowała sobie i swojemu samcowi lub też pobyt na OIOMie w szpitalu, bo bambo sięgnął na koniec po nóż.



Nie tylko baby, chłopy też się wpierdalają między dwoje. Normalny człowiek to stamtąd wydupca, a jak się chce kogoś uratować, to trzeba kibicować agresorowi wtedy wahadło przemocy gaśnie[teoria o wahadłach Zelanda]. Nie dziękujcie tumany ;D
Zgłoś
Avatar
rutrar 2024-03-15, 8:23 32
Opis zły. To Murzym jest w stanie krytycznym z postrzałem w głowę.
Latynos w bójce odebrał mu btoń i go postrzelił.
abc7ny.com/brooklyn-subway-shooting-hoyt-schermerhorn-station-nyc-crim...
Zgłoś
Avatar
Maculata 2024-03-15, 8:34 2
psotny_fiutek napisał/a:

No takie akcje na Sadolu to ja lubię i szanuje ! Wreszcie jakaś konkretna napierdalanka, ze zwrotami akcji, z narzędziami, szkoda tylko że brak końcówki.
Obstawiam że murzyn za to dźgniecie go z partyzanta w plecy przez ta laskę, zarznął ich obydwoje nożem.
I jak zwykle baba zjebała wszystko wpierdalając się do walki dwóch samców.
Używasz noża w bójce? To zrób to tak by oponent nie wstał... a pizda swoją babską nieudolnością i brakiem pewności siebie, tylko rozjuszyła zwierza...
A jak dobrze zwiecie, ranne zwierzęta sa najgroźniejsze i walczą wtedy do samego końca.
Reasumując, głupia pizda zapewne zafundowała sobie i swojemu samcowi lub też pobyt na OIOMie w szpitalu, bo bambo sięgnął na koniec po nóż.



to źle obstawiłeś. Dźgnięty czarnuch został postrzelony z jego własnej broni przez dźgającego. Nikomu więcej się nic nie stało.

psotny_fiutek napisał/a:

No takie akcje na Sadolu to ja lubię i szanuje ! Wreszcie jakaś konkretna napierdalanka, ze zwrotami akcji, z narzędziami, szkoda tylko że brak końcówki.
Obstawiam że murzyn za to dźgniecie go z partyzanta w plecy przez ta laskę, zarznął ich obydwoje nożem.
I jak zwykle baba zjebała wszystko wpierdalając się do walki dwóch samców.
Używasz noża w bójce? To zrób to tak by oponent nie wstał... a pizda swoją babską nieudolnością i brakiem pewności siebie, tylko rozjuszyła zwierza...
A jak dobrze zwiecie, ranne zwierzęta sa najgroźniejsze i walczą wtedy do samego końca.
Reasumując, głupia pizda zapewne zafundowała sobie i swojemu samcowi lub też pobyt na OIOMie w szpitalu, bo bambo sięgnął na koniec po nóż.



to źle obstawiłeś. Dźgnięty czarnuch został postrzelony z jego własnej broni przez dźgającego. Nikomu więcej się nic nie stało.

Roskosmos napisał/a:

Nie tylko baby, chłopy też się wpierdalają między dwoje. Normalny człowiek to stamtąd wydupca, a jak się chce kogoś uratować, to trzeba kibicować agresorowi wtedy wahadło przemocy gaśnie[teoria o wahadłach Zelanda]. Nie dziękujcie tumany ;D



czyli jestes jednym z tych zdrajców, którzy kibicują czarnuchom w skakaniu innym po głowie?
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-03-15, 9:01
Maculata napisał/a:

to źle obstawiłeś. Dźgnięty czarnuch został postrzelony z jego własnej broni przez dźgającego. Nikomu więcej się nic nie stało.
to źle obstawiłeś. Dźgnięty czarnuch został postrzelony z jego własnej broni przez dźgającego. Nikomu więcej się nic nie stało.
czyli jestes jednym z tych zdrajców, którzy kibicują czarnuchom w skakaniu innym po głowie?



Tak
Zgłoś
Avatar
garota 2024-03-15, 9:01 8
Czarnuch oczywiście się wozi bo ma klamkę i wie że może jej użyć w razie jakby przegrywał. Jak nie są w grupie, z klamką lub z o wiele mniejszym przeciwnikiem to tacy pewni siebie nie są. O ironio! Został postrzelony z własnej broni. HAAAAAAH!
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-03-15, 9:13 3
Na szczęście wszyscy cali i zdrowi.

Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-03-15, 9:41
Atrakcje w raju...
Zgłoś
Avatar
elim 2024-03-15, 12:46 1
Nie wiem na co tu narzekać, mieli w końcu okazję za darmo obejrzeć galę patoMMA, a nawet stać się jej częścią.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-15, 13:29 1
Maculata napisał/a:

czarnuch został postrzelony

Nikomu się nic nie stało.



I o to chodzi

Zgłoś
Avatar
darknock 2024-03-15, 14:05 1
Jeszcze w artykule bronią czarnego że to on, biedny, chory umyślowo(chyba na murzyńskość), został napadnięty..
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-03-15, 14:16 1
Najlepsze jest to ze czarny cisnal meksowi za to ze nielegalni imigranci z jego kraju atakuja gliniarzy w NY ...byl chyba jakis incydent niedawno. Ja bym wyjebal jednych i drugich i bylaby sielanka.
Zgłoś
Avatar
Monolith1996 2024-03-15, 14:46
Błąd w tytule - pisze się " ZooYork albo Chicongo

Podziękował. - Wypierdalam
Zgłoś