18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
m................e 2013-06-28, 7:14
Za RS6 byłoby piwo, RS4 to jebana paczka zapałek w której ni chuja nie jest wygodnie. Ludzi co sądzą że tępe łyse drechole przesiadają sie do audi maja racje, do starych a6 kurwa a nie audi za min. 300 kafli.

Tam jakas panienka sadzila ze jechala RS4, chyba w GTA bo na żywo nawet za danie dupy nikt cie tym nie przewiezie.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-06-28, 8:51 2
Steewie napisał/a:



Sam jesteś PEDAŁ nigdy cię nie będzie stać na takie autko i życzę ci żebyś został tanią dziwką na Bunga Bunga u ciapatych liż skarpete.



hahah gościu stać mnie, ale po prostu nie wiem jak można kupować części volkswagena ze znaczkiem ałdi w wyższej cenie

a teraz wsiadaj do swojej burackiej fury i zjeżdżaj męska dziwko
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-28, 8:58 3
Ja pierdole, kombi z czterema kółkami na klapie i większość dostaje orgazmu
Czym tu się podniecać ?!
Zgłoś
Avatar
novy__ 2013-06-28, 9:14
nawet takie brudne mógłbym mieć
Zgłoś
Avatar
t................1 2013-06-28, 9:19
no tak ! audi to tanie gówno na które stać dresiwko z wiochy bo nawet klocki od pasata pasujo!

no a beemki niestety drogie i dresiwo z racji kryzysu koszty musi ciąć.

BMW wkońcu wyzwolone.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-06-28, 10:26 6
Oho ... zaraz czeka nas wysyp pryszczatych gimbusów, którzy myślą, że jak kiedyś sobie takie kawałek blachy kupią to zamoczą ... .

Takiego chuja pryszcze!

I bardzo was zmartwię - jeśli dupa leci na furę, to jakich by cycków nie miała znaczy, że jest KOSZMARNIE TĘPĄ PIZDĄ. Wydrenuje tylko wasz portfel, a w łóżku będzie chujowa jak barszcz.

P.S. Trzeba być niezłym debilem, aby po Polsce na takich alusach jeździć.
Zgłoś
Avatar
Dżony 2013-06-28, 10:38 12
"Cham z Audi
W towarzystwie nieustająco mówi o tym, w ile czasu dojechał z Wrocławia nad morze, z Poznania do Berlina, a z Warszawy do Zakopanego, zwykle zmniejszając ten czas o jakieś 40-50%. Uważa się za znawcę techniki i twierdzi, że jego 3.0 TDI ma 450 KM, bo pomylił moc z momentem obrotowym. Jest święcie przekonany, że skoro to V6, to znaczy że ma biturbo. Ma quattro, dzięki czemu uważa, że jego auto jest absolutnie nie do wytrącenia z równowagi, a przede wszystkim lepiej hamuje. Twierdzi, że rowerzyści, skuterzyści i traktorzyści powinni zniknąć z jezdni, bo on jedzie i jest najszybszy. Przejeżdża przez czerwone na pełnej prędkości jeżeli świeci się mniej niż trzy sekundy. Wyprzedza zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. Trąbi na ludzi przechodzących po przejściu dla pieszych. Spycha z lewego pasa tych jeleni jadących 130 km/h (nieważne, że właśnie wyprzedzają kolumnę tirów). Opowiadając o pokonywanych przez siebie trasach, mówi że jeździ bezpiecznie z taką rozsądną prędkością podróżną 200 km/h. W trasie zawsze popija napój energetyzujący. Z jego statystyki wynika że tylko jeden na 25 kierowców, których zepchnął/wymusił pierwszeństwo/zmusił do gwałtownego hamowania dogania go i spuszcza mu wpierdol na światłach, więc per saldo się opłaca. Ma 23 punkty karne od roku, bo każdemu policjantowi w czasie kontroli na dzień dobry wpycha do ręki 1000 zł. Mając 38 lat ginie w wypadku z żoną Moniką, córką Julią i synkiem Kubusiem, gdy na drodze między Płockiem a Inowrocławiem przy 220 km/h wyprzedza na trzeciego i zahacza kołami o śnieg."
źródło:
zlomnik.pl/index.php/2013/06/28/5-typow-kierowcow-z-ktorymi-lepiej-sie...
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-06-28, 10:47
fajnie fajnie kurwa ale to nie kwejk
Zgłoś
Avatar
TomexSkyline 2013-06-28, 10:52 2
Ja nie wiem jaką można mieć przyjemność jazdy z autem w którym elektronika robi wszystko za kierowce. Później taki "kozak" wsiądzie do auta bez tego gówna, będzie chciał poszaleć i na pierwszym zakręcie wypierdoli....
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2013-06-28, 10:57 2
Zafina napisał/a:

juz nie raz jechalam rs4 i to poprostu cos pieknego! wygoda, sound i szybkosc
ale jesli juz o RS chodzi i gdybym miala kupic to wzielabym RS5 (moze kiedys)...
na rynku jest jeszcze RS6R prosto od MTM ma okolo 730ps, czyli praktycznie najszybsza RS'ka i tez juz miala okazje spotkac je nieraz naprawde niesamowicie szybkie auto i ma power, nie wiem dokladnie w ile sekund sie rozpedza do 100km/h ale tak na oko 3-4sek


To jak juz taka obeznana w Audi jestes, to powinnas wiedziec, ze konie MTM szybko uciekaja ze stadniny, co nie raz juz udowodnil Adam ze Sportmile - regularnie ruskim wpierdol spuszcza na Dragtimes.

qhash napisał/a:



hahah gościu stać mnie, ale po prostu nie wiem jak można kupować części volkswagena ze znaczkiem ałdi w wyższej cenie

a teraz wsiadaj do swojej burackiej fury i zjeżdżaj męska dziwko


W ktorym Need For Speed jest nowe RS4? A teraz pobudka, koniec marzen pajacu.
Zgłoś
Avatar
m8 2013-06-28, 10:57
Za pyrucha piwa nie ma i nie będzie!
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-06-28, 11:02
kombi jeżdżą tylko zombi...
Zgłoś
Avatar
Idiomistic 2013-06-28, 11:04
Trzeba mieć ostro zryty beret by nie zapinać pasów z tyłu (tym bardziej w takim aucie). Większość kierowców z takimi autami mają średnią prędkość 120km/h na drodze...
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-06-28, 11:15
@Zafina RS6R od MTM do setki leci w 3,6 sekundy
Zgłoś
Avatar
Rzezba92 2013-06-28, 11:15 4
To coś to jest plastikowe gówno jak na mój gust, a prawdziwe audi rs4 (b5) to jest tutaj konkretnie od 0:20



P.S.
jestem ekspertem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie