18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cycu19922 2013-06-28, 15:49
Doktorek na mojej uczelni ma takie i zgadnijcie co. Jest pedałem... nawet osobne miejsce na parkingu ma ciota...
Zgłoś
Avatar
Szafina 2013-06-28, 17:00
misialke napisał/a:


Tam jakas panienka sadzila ze jechala RS4, chyba w GTA bo na żywo nawet za danie dupy nikt cie tym nie przewiezie.
Pozdrawiam


chu ci w du pieperzony zazdrosniku ;D to ze ty miales okazje jedynie w jakis szrotach ze zlomowiska jezdzic to naprawde smutne a akurat takie auto nalezalo do bliskiej mi osoby
to jest ta wlasie zajefajna roznica miedz polska a bardziej rozwinietymi krajami, polska 23 latek robi na zmywaku a za granaica jakis inny koles w tym samym wieku popyla sobie RS3 albo RS4 po miescie
Zgłoś
Avatar
takija 2013-06-28, 17:12 1
Kurwa, ludzie piszą że za dużo mocy, że audi to skoda i seat, że to VW, że to kupa dla pedałów. Co wy kurwa za życie macie? Aż taki stres? Nie jeden z Was wsiadając do takiego auta popuściłby w majty. Nie jeden marzy o takim aucie. Sam pewnie nigdy na to nie zarobie ale nie powiem że to auto dla szpanerów. Jak kogoś stać to sobie kupuje. Pisanie że jest szpanerem to ewidentne okazywanie boleści dupska. Jak kogoś takie auto nie interesuje to zwyczajnie o tym nie mówi albo przekazuje to w sposób normalny. A nie pisze że to auto dla ciot i złamasów.... Społeczeństwo nam durnieje...

Sam śmigam A4 B6 1.9 tdi....super autko, mało pali, nie psuje się, wygodne, silnik ma fajną moc Teraz sie okazuje że jestem burakiem bo na audi mam chrom i naklejki świadczące o pakiecie sport....błazenda ludzie
Zgłoś
Avatar
so whaat 2013-06-28, 17:14
szmata przyśpiesza przy wyprzedzaniu - odebrać kurwie prawo jazdy dożywotnio!
Zgłoś
Avatar
Dalias 2013-06-28, 17:40
Kocham Audi, najlepsza marka, obok volvo.. Oczywiście z "wyższej średniej półki".
Zgłoś
Avatar
Debeel 2013-06-28, 18:58
Audi jest w koncernie VW. Widzieliście kiedyś 2.7 BiTurbu, 5.0 TFSI V10, 4.2 w skodzie czy volkswagenie?
Nie bo najmocniejsze silniki VW mają R'ki 3.2FSi golf 4 w góre, 3.6FSI passat b6 i 4.0 w passacie b5.

Audi w S i RS nie wiele ma z VW.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2013-06-28, 19:04
Ja pierdole, ale propagandowy filmik, ze niby bierze lamborghini? muahahaha to się uśmiałem. A tak poza tym to, samochód sportowy w kombi? to już nie jest wtedy samochód sportowy.

Żeby nie było ze się spinam, to markę samochodu audi bardzo lubię, ale nie kurwa w kombi(to nie są do chuja samochody sportowe, to jest jakaś pomyłka), cudo za to jest audi rs4 sedan.
Zgłoś
Avatar
bbreeze 2013-06-28, 19:42
Widzę Panie z tyłu nie są zainteresowane zapięciem pasów... do kolejnego materiału.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2013-06-28, 20:10
bbreeze napisał/a:

Widzę Panie z tyłu nie są zainteresowane zapięciem pasów... do kolejnego materiału.



Tak od razu widać rozgarnięcie kobiet za kółkiem.
Ja to widzę tak: 1:27 auto wjeżdża na szarpak.
Zgłoś
Avatar
army 2013-06-28, 20:45 3
Magnus napisał/a:

Zamiast tak pierdolić - zna ktoś tytuł piosenki?



Yuna - Lullabies (Adventure Club Remix)
yt: watch?v=EsGiBwK4Ycc
Zgłoś
Avatar
adamov 2013-06-28, 21:23
taka rada ode mnie dla ludzi którzy mają 20k na auto. Kupcie sobie Audi S8 z tej pierwszej wersji. Frajda praktycznie taka sama a cena kolosalnie niższa i zajebiście kurwa komfortowo!
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-06-28, 21:27
Co ma samochód sportowy do tego, że kombi? Audi RS6 wychodziło na początku tylko w kombi. Jak się nie mylę protoplasta RS czyli Audi S2 czy RS2 (nie pamiętam teraz dokładnie) też w kombi było. Dzięki takim właśnie modelom jak RS6 Avant, Audi zdobyło dużo klientów, którzy chcieli mieć mocny, ale i praktyczny wóz. Nie każdy chce szpanerskie Coupe. A ogólnie co do tego, że Audi dla pedałów to raczej średnio, tylko jednak mam wrażenie, że typowa wieś/lansiarze i tym podobni. Przerzucili się z BMW do Audi. Żeby nie było oby dwie marki bardzo lubię(Audi wykończenie wnętrza, BMW jakość prowadzenia), ale za to Mercedes ssie:)
Zgłoś
Avatar
Szafina 2013-06-28, 21:30
@ adam8898
myslisz ze dlaczego S8 jest o wiele tansze? bo duzo pala, maja drozsze ubezpieczenie i prawie nikt ich kupowac nie chce bo takie auto kupuja ci przy kasie a ze maja kase to kupuja sobei odrazu nowe bo po co im uzywane?
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-06-28, 22:02
adm8898 napisał/a:

taka rada ode mnie dla ludzi którzy mają 20k na auto. Kupcie sobie Audi S8 z tej pierwszej wersji. Frajda praktycznie taka sama a cena kolosalnie niższa i zajebiście kurwa komfortowo!



jasne, i na dzień dobry trzeba wsadzić kolejne 5k żeby jako tako jeździło
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-06-28, 22:37
Debeel napisał/a:

Audi jest w koncernie VW. Widzieliście kiedyś 2.7 BiTurbu, 5.0 TFSI V10, 4.2 w skodzie czy volkswagenie?
Nie bo najmocniejsze silniki VW mają R'ki 3.2FSi golf 4 w góre, 3.6FSI passat b6 i 4.0 w passacie b5.

Audi w S i RS nie wiele ma z VW.



najmocniejszych silnikow nie ma, chociazby dlatego ze audi wsrod marek vw jest pozycjonowane jako super hiper biper sporotwa marka dla zadnych sukcesu japiszonow, ale juz cala reszta zwyklych silnikow uswiadczysz u reszty wspolmarek, lacznie ze skoda

nie ma sie co ciskac, audi to bogatszy i drozszy vw i tyle, w podstawowych wersjach niewiele sie rozni od seata czy skody (alez to wkurwia audziarzy jak sie porownuje ich wyjebane wypasione 4 kolka do skody ;P )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie